Skoči na vsebino

Pohvalite se,...

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 8 urami je TiEn napisal:

To za weber je fajn ja sam še en termometerček pa držat temperaturo med 450-500 stopinj,.. pa maš napolitasnko pico v minutki narjano

Res je v minutki, dveh,s čim pa kuriš,da dobiš 500?🤔

Napisano

Podpisal papirje za uvoz šestice iz Nemčije!!! :ouje::ouje::ouje:

 

Več pa povem ob priliki. 😉

 

Drugače pa še vedno prodajam CX-3 - ravno danes popoldne imam prvi resen ogled, bomo videli! Model išče točno ta motor, tako da sem prepričan, da ve kako in kaj z mazdami. 

Napisano
pred 13 minutami je NevLado napisal:

Podpisal papirje za uvoz šestice iz Nemčije!!! :ouje::ouje::ouje:

 

Več pa povem ob priliki. 😉

 

Drugače pa še vedno prodajam CX-3 - ravno danes popoldne imam prvi resen ogled, bomo videli! Model išče točno ta motor, tako da sem prepričan, da ve kako in kaj z mazdami. 

Slučajno od firme autoscout-24? Čestitke za nakup. 👍

Napisano
pred 20 minutami je NevLado napisal:

Podpisal papirje za uvoz šestice iz Nemčije!!! :ouje::ouje::ouje:

 

Več pa povem ob priliki. 😉

 

Drugače pa še vedno prodajam CX-3 - ravno danes popoldne imam prvi resen ogled, bomo videli! Model išče točno ta motor, tako da sem prepričan, da ve kako in kaj z mazdami. 

Super. Si končno našel pravo 6- ko. Poročaj, ko bo doma. 👍

 

 

Napisano
53 minutes ago, Liuch said:

Slučajno od firme autoscout-24? Čestitke za nakup. 👍

To je bla tista rdeča, katere oglas danes ni več na mobile.de (sem šel ravno čekirat)? Ne, nisem vzel tiste. Je bila v ožjem izboru ampak je bil 1 servis prekoračen časovno (ne po kilometrini), tako da za picajzlastega človeka kot se imam to pri meni ne špila, kaj pa veš, če bi rabil kaj urejat na servisu/pooblaščencu. Prav tako je imela znucan volan (kar vemo, da je hiba teh modelov) in hudo znucano ročko menjalnika (prav oddrgnjeno, ne samo razbarvano), pri čemer pa prodajalec ni hotel tega uredit ali mi spustit ceno zaradi tega.

 

8 minutes ago, Janez007 said:

Super 👍

In ne pozabi objavit podrobnejšega poročila, s podatki in slikami :)

 

CX-3 ima pa kar veliko km, tako da se vsaj meni zdi, da boš moral nekoliko prilagoditi ceno. :(

Seveda, imam 110 tisoč realnih na relaciji pri mojem in prejšnjem lastniku. Če je nekomu bolj všeč avto s 50 tisoč prevoženimi in dnevno vožen v mestu kjer vemo kako je s sklopka/bremza/gas, potem naj to presodi on sam. :D Glede na opremo + vse dodatke in stvari, ki jih dajem poleg + narejen servis 1 mesec nazaj in od takrat prevoženih 3k, bo kdorkoli ta avto kupi samo natankal benz in se mirne vesti vozil srečno naprej. Zato menim da je cena v primerjavi z ostalimi na avto.net povsem upravičena, tistih 400 eur pa vemo, za kaj so napisani. Se pa strinjam s tabo in je kritika povsem na mestu, da je večini pomembno kako avto izgleda in koliko km ima in to tudi plačajo. Ne glede na stanje gum, zavor, ohranjenosti, opreme, etc.

Napisano
pred 5 minutami je Janez007 napisal:

Zadnja leta tudi pri nas ceno vedno bolj odražajo prevoženi km.

 

Moja CX-3 l.2016 Revolution, rdeča, je imela decembra 2020, ko sem jo prodal, 29.000 km. Prodal sem jo za 13.700. Je pa res, da so v zadnje pol leta cene rabljenih kar narasle. Za jurja dražje od tvoje cene (najnižje cene😉 ) sem nekaj dni nazaj prodal Mazdo 6 Revolution top CD175, letnik 2016, ki je nova stala 33.000€, imela pa je manj km od tvoje ... ohranjena pa v nulo, vse prva barva in brez praskice ali vdrtince, pa seveda odlično servisirana (med drugim novi diski in obloge spredaj in zadaj).

Tako 6-ko kot si prodal se splača takoj kupit. In imaš top avto, ki potegne kot vol in popije malo za solidno ceno. 

 

 

Napisano (urejeno)
dne 27. 10. 2021 ob 12:52 je Alex napisal:

Tako 6-ko kot si prodal se splača takoj kupit. In imaš top avto, ki potegne kot vol in popije malo za solidno ceno. 

Ja res je.

 

Popravljeno od Janez007
Napisano
pred 14 minutami je Janez007 napisal:

Zadnja leta tudi pri nas ceno vedno bolj odražajo prevoženi km.

 

Moja CX-3 l.2016 Revolution, rdeča, je imela decembra 2020, ko sem jo prodal, 29.000 km. Prodal sem jo za 13.700. Je pa res, da so v zadnje pol leta cene rabljenih kar narasle. Za jurja dražje od tvoje cene, za 15.000, sem nekaj dni nazaj prodal Mazdo 6 Revolution top CD175, letnik 2016, ki je nova stala 33.000€, imela pa je manj km od tvoje ... ohranjena pa v nulo, vse prva barva in brez praskice ali vdrtince, pa seveda odlično servisirana (med drugim novi diski in obloge spredaj in zadaj). Konkurenca take prodaja za 16.999, ampak jih prodajajo že 2 meseca in ne prodajo, kmalu pa bo zima, leto naokoli, avti leto starejši, ...

se strinjam z zapisanim, odvisno je tudi ko prodajaš kaj želiš ali avto pač prodati, ker ga želiš prodati ali pa ga imeti na netu 2.leti in se "žaliti" da ga nihče ne kupi, ceno pa over-rated.....je pa res, da malo kupcev ceni redno vzdrževanje ali to da se za avto redno skrbi, kot si zapisal....najbolj jih seveda zanima cena, vse ostalo preslišijo....razen tisti ki vedo zakaj hočejo dober avto, in taki so pripravljeni tudi kaj več plačati.

Napisano (urejeno)
dne 27. 10. 2021 ob 13:01 je sportman333 napisal:

se strinjam z zapisanim, odvisno je tudi ko prodajaš kaj želiš ali avto pač prodati, ker ga želiš prodati ali pa ga imeti na netu 2.leti in se "žaliti" da ga nihče ne kupi, ceno pa over-rated.....je pa res, da malo kupcev ceni redno vzdrževanje ali to da se za avto redno skrbi, kot si zapisal....najbolj jih seveda zanima cena, vse ostalo preslišijo....razen tisti ki vedo zakaj hočejo dober avto, in taki so pripravljeni tudi kaj več plačati.

 

Se popolnoma strinjam.

 

 

Popravljeno od Janez007
Napisano
46 minutes ago, Janez007 said:

 

Se popolnoma strinjam. Na primer Mazde 6 dizel letnik 2016 so od 12.900 do 18.590.

 

Me pa firbec matra, kakšno je kupil @NevLado 😁 Ugibam da G192 letnik 2017 ... cena pa tam okoli 22.000€ + stroški uvoza???

 

slika.png.7fd4fdcb116873e856bdc405337bbb58.png

 

slika.png.f2146784ab0311f495312539c8227cef.png

 

Tako ja, vzel sem 2017 zaradi novega volana in 192 konjev. Karkoli je novejšega ima prenapihnjeno ceno, realno gledano je pa sprememba na avtu minimalna - razen drugega headup in 360 kamere.. apple carplay pa lahko vgradiš sam če kupiš modul, oziroma ti ga dajo tudi naši pooblaščenci.

Napisano
Pred eno uro je NevLado napisal:

 

Tako ja, vzel sem 2017 zaradi novega volana in 192 konjev. Karkoli je novejšega ima prenapihnjeno ceno, realno gledano je pa sprememba na avtu minimalna - razen drugega headup in 360 kamere.. apple carplay pa lahko vgradiš sam če kupiš modul, oziroma ti ga dajo tudi naši pooblaščenci.

Čestitke za novo makino in varno vožnjo ti želim.... 👍👍👍

Napisano
 
Tako ja, vzel sem 2017 zaradi novega volana in 192 konjev. Karkoli je novejšega ima prenapihnjeno ceno, realno gledano je pa sprememba na avtu minimalna - razen drugega headup in 360 kamere.. apple carplay pa lahko vgradiš sam če kupiš modul, oziroma ti ga dajo tudi naši pooblaščenci.
Pa boljšo izolacijo. Sicer pa ja.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk

Napisano

Mačka je bila fina 🤣20211028_174713.thumb.jpg.c6b2baefd29bf195c0e5b713c0fb8b5e.jpg

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 5 minutami je TiEn napisal:

Mačka je bila fina 🤣20211028_174713.thumb.jpg.c6b2baefd29bf195c0e5b713c0fb8b5e.jpg

Kaj pa  'pesek .......😆😂🤣

Pa dober tek....👍

Napisano (urejeno)

Učeraj slikal tekače na Ultra trail Vipava valley dogodku. Lokacija Nanos. Zdej pa rabim neki močnega spit, da uredim teh 1200fotk 🤣

Popravljeno od TiEn

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Včeraj opral vse tri...so danes tak lepe...

Sin vzel eno(bencinarko) , hčera drugo(diesel) ... 

Midva z ženo pa tretjo(bencinarko)... 

In vsi veseli... 

Napisano
pred 2 urama je Shrek napisal:

Včeraj opral vse tri...so danes tak lepe...

Sin vzel eno(bencinarko) , hčera drugo(diesel) ... 

Midva z ženo pa tretjo(bencinarko)... 

In vsi veseli... 

:bravo:

Napisano

Naročil nove gumi tepihe za saaba. Upam, da pridejo novembra.

N7rRRL1.jpg

Napisano
Pred eno uro je FuManchu napisal:

Naročil nove gumi tepihe za saaba. Upam, da pridejo novembra.

:prstgor:

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
    • 😠   Moj mobitel nima dovolj baterije za slikat, snemati, pošiljati MMS sporočila, ima pa dovolj baterije, da me vsake 5 minut opozori, da je baterija skoraj prazna...   😠
    • In še eden za alfiste. 😃    
    • Za prijatelje si je treba cajt vzet, za prijatelce pa kondom...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.