Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

?e bi jaz gledal obliko, ne bi nikoli vozil citroene, razen XM-a in to samo s prednje strani.

C6 je avtomobil udobja, je ladja kri?arka za dolga potovanja, brez utrujanja. Nisem ga ?e vozil, vendar to ?utim, ko ga pogledam od znotraj. Sem pa vozil C5 III in to neposredno pred mazdo 6. Za moj okus je v vseh pogledih prekosil mazdo, od sede?ev, vo?nje, interjera. Tako sve?e moderen je. Da ne govorim o tem, da meje na isti realciji mazda "tepla" s pretrdim podvozjem.

Razumem ljubitelje mazd, so nekoliko bolj nagnjeni k ?portni, neudobno trdi, vo?nji, ki daje ob?utek varnosti v zavojih. In to tudi mazda ponuja. Kar se pa notranjosti ti?e in vozljivosti, je pa stvar okusa, nekako tako kot pri ?enskah. Eni so za "mehko" vo?njo po ve?ji airbagih, drugi pa za "trdo" po nekoliko tweegy oblinah, eni za elegantno klasiko pri obla?ilih, drugi za moderno.

In vsi si zadovoljni svojim izborom, ?e se ujema za ?eljami.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

torej ce povzamemo imajo vozniki mazd skoz trde medtem ko vozniki citroenov majo skoz mehke/mlahave

kar pomeni, da so mazdasi za akcijo, citroenarji pa bi skoz lezali :P

 

hec

 

drugace pa nova mazda 6 je definitivno pretrda...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uff sam tale C6 je res en mali hotel :) sam sede?e pogledam pa ?e vidim postlo v njih :D Se vidi da je to ena velika udobna ladja, ni mi pa logi?no da kako lahko za tako ornk avto, ornk cena pade :ne vem: mislim da ni glih vse odvisno od ponudbe in povpra?evanja. Oz. Mazda le dr?i ceno, ali so pa ?e v osnovi malo predrage :blush: Tudi novo Mazdo 6 ?e pogleda?, ?e vidi? da ne deluje da je narejena za dolge umirjene kruze, ampak ima res tisti ?portni privdih, je lepa udobna limuzina ki zna zaropotati in pokazati svoje zobe :bravo::hohoho:

 

Evo, mogo?e nekako takole, za ljudi ki vozijo npr, tele ogromne velike ladje like C6 ipd., kateri so verjetno tudi bolje umirjeni:

 

http://www.avto.net/mornar2003/ad.asp?id=70058 (udobno, lepo v easy, sportski lagano, pride? od A do B)

 

Za Mazda?e:

 

http://www.avto.net/mornar2003/ad.asp?id=75801 (udobno, lahko tudi v easy sportski lagano, samo ko ti kdo na ?ulj stopi pa prtegne? tehle 2x 470 ?rebi?kov da se kar kadi :bravo::hohoho: )

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

torej ce povzamemo imajo vozniki mazd skoz trde medtem ko vozniki citroenov majo skoz mehke/mlahave

kar pomeni, da so mazdasi za akcijo, citroenarji pa bi skoz lezali :P

 

hec

 

drugace pa nova mazda 6 je definitivno pretrda...

 

blagor nam. :danzoman:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

torej ce povzamemo imajo vozniki mazd skoz trde medtem ko vozniki citroenov majo skoz mehke/mlahave

kar pomeni, da so mazdasi za akcijo, citroenarji pa bi skoz lezali :P

 

hec

 

drugace pa nova mazda 6 je definitivno pretrda...

 

Tkole bom rekel... res je nova ?estka kar trd avto ?e posebi, ?e primerjam z mojim slu?benim Golfom VI. Za res dolge vo?nje (400+ km) bi verjetno prej izbral Golfa kot Mazdo, druga?e pa ne. Saj je ob?utek v ovinkih z Mazdo za dva razreda bolj?i kot pri Golfu, nobenega pre?nega nagibanja, ?uti? volan, kolesa in ko avto zdrsne tudi ESP ne posega tako grobo kot pri Golfu, ki te zamaje oz. vzame navor kolesom ravno takrat, ko ga potrebuje? :(

 

Tko bom rekel... ko bom star in bete?en bom res za?el gledati za "mehkimi", dokler pa imam ?e nekaj energije in so mi kak?ni ovinki ?e v u?itek bo pa prednost imelo malo bolj tr?e ?portno podvozje. Za tiste par dalj?ih vo?enj na leto bom pa tudi pre?ivel - itak gredo dalj?e fure po AC in 95% AC-ja je tudi v sloveniji dovolj gladkega, da ni nobenih te?av s hrbtenico.

 

Bom pa omenil ?e eno zadevo in sicer, da se mi pri Golfu sploh popoldne ko se vra?am s poti dostikrat kar malo posku?a dremati medtem ko takega zaspanega ob?utka kadar grem slu?beno z Mazdo nisem nikoli do?ivel - zdaj si pa po svoje razlagite zakaj je tako in kako ima to vpliv na varnost ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

torej ce povzamemo imajo vozniki mazd skoz trde medtem ko vozniki citroenov majo skoz mehke/mlahave

kar pomeni, da so mazdasi za akcijo, citroenarji pa bi skoz lezali :P

 

hec

 

drugace pa nova mazda 6 je definitivno pretrda...

 

Ne vem, ali si namenoma spregledal smisel moje primerjave, ker tvoja izpeljanka lepo pa?e mazda?em. Po Frojdu ni glih tako. Nagnjenost, k ?prtni, kar pomeni hitri vo?nji, pomeni iskanje nadomestka za pomanjkljivosti pri vzdr?evanju trdote. Saj vem, da si razumel pomen moje prej?nje asociacije, pa kljub temu, mi?ljena je bila primerjava oblike "le?alnika" za spro??anje trdote. Prepri?an sem tudi, da bi se kaka sopotnica reje sprostila v C6, kot pa v M6, ?e ?e ni druge bolj prakti?ne izbire.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sirius, preve? resno si tole zastavu... fantje se mal zajebavajo, je pa verjetno res ena druga zadeva in da bo starej?i ?lovek raje izbral mehkej?i avto, mlaj?i pa prej tr?ega in ?e to primerjamo s tisto drugo mo?ko "trdoto" je nekje stanje enako saj z leti ima? prej mehkega kot pa se ti je to dogajalo v mladosti. Dokler enkrat ne pride? v klub "mehkih cur" pol ti je pa itak vseeno. :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v bistvu ne vem zakaj so sli menjat podvozje nove 6-ke glede na prejsnjo? cena?

(prej je mela spredaj dvojno trikotno vodilo kar so meli pravi sportni avti in alfe, zdaj je enojno)

 

pa se hod amotizerjev so skrajsali in so amplitude nihanja cist drugacne...

ne vem no, 4.8m limuzina bi mogla bit bolj dobna

sej je v tem razredu nekaj avtov, ki se peljejo se lepse pa so bolj udobni...

 

sirius: mas point, v C6 zenska zaspi in je pol tiho (udobna voznja), v M6 pa ne more spat in se mora pogovarjat (neudobna voznja)

 

sam po drugi strani: zenska ima velike joske, pri C6 (udobna voznja ni poskakovnja) joske mirujejo - ni stimulansa za voznika- voznik tudi zaspi > nesreca

 

pri M6 skoz poskakuje, poskakujejo tudi joske>voznik cist zapaljen> nesrece ni

 

:D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne zdi se mi, da sem bil resen.

Froid je pri?el zraven zaradi lep?ega. Mene kar veseli, da ni povpra?evanja po C6, ker tako lahko jaz pridem do veliiikooo avta napol zastonj. Pa da ne boste mislili, da mi je od zunaj v?e?, je kot nekaka Jecky Kenedy z na ?iroko postavljenimi o?mi. Noter pa je nekaj drugega. Udobje je tisto, kar pritegne (mene).

?eprav imam zadnje ?ase v mislih kako Hondo CR-V predhodne generacije, primerno z vgradnjo plina. Ugotovil sem celo, da je najprimernej?a za vgradnjo plina, ker ima v prtlja?niku prostor za rezervno kolo, ki pa je na zadnjih vratih, pa 150 KS. Nekatere so celo z avtomatskim menjalnikom, kar v "zrelih" letih pa?e.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne zdi se mi, da sem bil resen.

Froid je pri?el zraven zaradi lep?ega. Mene kar veseli, da ni povpra?evanja po C6, ker tako lahko jaz pridem do veliiikooo avta napol zastonj. Pa da ne boste mislili, da mi je od zunaj v?e?, je kot nekaka Jecky Kenedy z na ?iroko postavljenimi o?mi. Noter pa je nekaj drugega. Udobje je tisto, kar pritegne (mene).

?eprav imam zadnje ?ase v mislih kako Hondo CR-V predhodne generacije, primerno z vgradnjo plina. Ugotovil sem celo, da je najprimernej?a za vgradnjo plina, ker ima v prtlja?niku prostor za rezervno kolo, ki pa je na zadnjih vratih, pa 150 KS. Nekatere so celo z avtomatskim menjalnikom, kar v "zrelih" letih pa?e.

 

Meni pa? mora bit avto predvsem lep in potem ?e vse ostalo zdraven. :P

Ne re?em pa,da ni v redu vo?nja v C6.Samo sem postal malce "alergi?en" na francoze potem,ko sem moral

par muhastim pugijem stre?i. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadni dose?ki:

10 septembra diplomiral,

1 oktobra se redno zaposlil

10 okrobra vpisal doktorat

 

a bo vredu? :P

 

Kaj pa magisterij? A gre? lahko direkt iz diplome na doktorat? :ne vem:

 

Vsekakor pa vsaka ?ast :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no dobil in zamenjal 5 ?arnic, v sredinski konzoli.

?e jih ?e kdo rabi imam nekaj malega na zalogi, cena cca 1?. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v?eraj mel piknik na ljube?ni poligon v celju... re?e kolega grem eno pizdarijo nardit, pa pride bel kombi... pa vn potegnejo gokard za dirke... 125ccm, 32 ferg, 2T, 50hp, 2 al 3s do 100km/h je reko, 6 prestav, kon?na naj bi bla 200+, pa ?e sfrizirana ma?ina (fergzer pa cilinder...)... ko to pride nad 13,000rpm mu ga spipa do ene 17.000-18.000 do kjer se kao ?alta... kr zme?a se mu sm ga komi dr?al pa ?altal zram... ni? kuplunge sam mal gas spusti? pa ?alta? ni? brmzat.. ovinkov se dr?i ko pjanc plota noro v glavnem... puni gas odpade ?e si pussy... men ga je na ravnini ratal stisnat sam sm skor ?elado zgubo ko je vle?t za?el... od adrenalina ene par krogov dihat ne mor? ko ne ve? ka bo :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, bednik (zdej al je bla moja nekdanja koreta tok pocen, al so pa za ?olo te ogulil)! :P:hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvih nekaj akordov Metallica - Nothing Else Matters ?e znam na kitaro. :vesel::vesel:

Zdaj razumem sodelavca, ko je rekel, da ga ni ve?jega veselja ko uspe? zaigrati nekaj akordov zapovrstjo. Kaj ?ele, ko bom res znal oreng za?pilati. :vesel:

 

bravo :bravo:

res je dober feeling

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Vse se prodaja in tudi proda. Eni ne vedo da so stare gume za smeti😁
    • Saj jih bojo oni prodali, brez skrbi.   9 let stare Sava Eskimo s 6mm profila, sem prodal za 20€ v enem tednu. Raje 20€ v žepu, kot na smetišču.
    • Pijan osvajat ženske je kot da greš lačen v trgovino. Domov privlečeš šaro, ki je sploh ne potrebuješ...
    • Mi piše v horoskopu: možen seks s tehtnico.   Gledam tisto vago v kotu... In jo odnesem v klet. Za vsak slučaj... Pa menda ni že tako daleč prišlo...
    • Al ste se obesili na Mazde, kot da samo tam iščemo vozila (ker avtov nobena firma več ne dela)!   Ja, to imaš pa prav. Je treba odpret denarnico, pa dobiš krasen družinski enoprostorec s štirikolesnim pogonom in dizlskim motorjem že za 88.000€. Kaj pa je to takega, malo več kot 1.400€ + obresti na mesec in v petih letih je tvoj. Zanima me samo, kdo z družino si lahko privošči tak znesek...   Mi je pa zanimiv stavek v članku:    Najbolj priljubljene bodo    Kako pa oni vedo, kaj bo najbolj priljubljeno? Ali pa je to že vnaprej določeno in morajo potem trgovci to samo še udejanjit?         Pa da ne bo ravno Mercedes, lahko je tudi Hyundai Staria. Bi bil tako dober in poiskal ceno za štirikolesni pogon?
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.