Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Hehe, no useen hvala! :danzoman:

 

Sva zdele z Dragotom zakurblala Miato, ?e par dni pa bo berajt za na cesto! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolegu v?eraj podarili T O L E mater huda navodila. :bravo:

 

 

 

 

 

V?eraj zrihtal eno komplet bajto vse internet, telefon,TV,ra?unalnike na drat in brez drata. :danzoman:

Presene?en nad siol-om, za?uda je vse delal, samo registracijo so pa tolk za luno da glava pe?e,ostali samo kable poka?e? in vse dela takoj, nobene registracije in gesel in ne vam kaj, ?eprav ti jih tako al tako po?ljejo, samo utapka? in je, samo to skor ni ve? potrebno-razen ?e daje? zraven kak ruter -al pa wifi.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To bom jaz tud rabu :blush:

 

Stari za crknt, kere fore kot bi sestavil vso vsakodnevno tehnologijo skupaj. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz jih tudi imam doma pa jih ?e nisem pre?ital.

 

Ojoj, da nebota mala dva prej zrasla preden bom to prebral :vskalo:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po skorajda 8 mesecih zivljenja na 25m2 sva se koncno preselila v vecje novo 1sobno stanovanje z lastnim vrtom. Lokacija pa le streljaj stran od mesta, kjer je pred dobrimi 4desetletji sam terminator poveceval svojo misicno maso :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po skorajda 8 mesecih zivljenja na 25m2 sva se koncno preselila v vecje novo 1sobno stanovanje z lastnim vrtom. Lokacija pa le streljaj stran od mesta, kjer je pred dobrimi 4desetletji sam terminator poveceval svojo misicno maso :P

 

Gre ti dobro ko Cimeroti?u, kmalu bo? imel trosobno garsonjero :bravo:

?estitke

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?el ?e sporbat na?ega Burger Kinga in je double whooper zmaga!

 

Prov dobr je biu, mi je bil celo bolj?i kot oni v Barci. Res pa je da sem zdaj dobu ?ist fri?nega, se pravi se ni ene 5 minut "hladil" na ?akanju.

 

Tole bom ?e prakticiral... :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mam

 

bk je itak boljsi od meka, ampak samo cez dan oz. ko bos neki po tem, ko si ga pojedel tudi naredil...

bk po pijancevanju ali preden gres spat je velika napaka, ker bo neprijetno...

 

na malti je bil zur v trebuhu in pol naslednji dan zur na wc-ju zarad pretiravanja ob 5-tih zjutraj v bk-ju...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a nima noben ni? negativnega za napisat od Burger kingu? Vsepovsod sli?im same pohvale, meni ?e ni uspelo it sprobat. Kolk je pa ?e kaj gu?ve?

 

Men je fuj. Nek snedvi? je imel okus po plinu, prou iju. Ta ki ima notri ?ar meso, lahko da je bil tut whooper neki. Pomfri ni? posebnega.

Edin mcnagci so pa bolj?i kot v Meku :)

 

Gne?e pa ni ve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker v trenutni sluzbi po 7 mesecih ni bilo napredka kar se financ tice sem enostavno poslal nekaj prosenj naokrog, danes tudi ze imel 2 razgovora in pri obeh so mi ponudili sluzbo. Izbral sem seveda boljso. Lep konec tedna. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.