Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Jst mam WTL ki ima tud CO2 - sm dal 850? zanj v LJ. Sam je 200A.

 

Tudi jaz sem si ?elel kaj takega, pol pa sem vido, da grejo ?elje in potreba vsaka svojo pot in sem si postavo kriterije:

max. 400?

min. 160 A

pulzno varjenje

2 taktna in 4 taktna funkcija

ostalo, kar je ve?, pa je dobrodo?lo

 

Itak pa ?e me ?akajo stro?ki za nabavo jeklenke in Argona, wolfram elektrode in varilne palice.

Za to ?e ra?unam kakih 200?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

avto si prodal in se bo? vozil samo s kolesom :ne vem:

 

Cao

 

Hehe, kolo ze tako prevec uporabljam in ni potrebe po prodaji avta,...

 

LP

 

LPG? :ninja:

 

Cao

 

Jp je tako, postal bom plinar :hohoho:

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Krvodajalska akcija uspela in po?utje fenomenalno, so se pa sicer Kamn?ani zelo ?tevil?no udele?ili, tako da super ob?utek in lepo videt, da je tudi pri mladini krvodajalstvo toplo sprejeto. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Se morem pohvalit da bom od danes naprej bolj "zelen", okolju prijazen in varcnejsi :P:punk:

 

LP

 

Cao

 

Evo LPG sistem je vgrajen v quattro mlincek, ta teden je potrebno se homolomo narest in vozit dalje, sem pa tankal polni tank plina in od tega prevozil ze cca 280km/spraznil cca pol tanka, zadeva je :punk: tako da zaenkrat zadovoljen,....

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ale?, je uspelo, Pelkove sanke so pa trije testirali, med drugim g. Racman in so zdr?ale. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Cestitam g.Slivka, upam da nadoknadite izgubljeno,....

 

LP

 

Mah, bemti?, da otroci zdaj jamrajo, da kako je bilo fajn, ko so se lahko igrali s sve?ami in vro?im voskom...

 

Tako je sosedov mulc pred leti tudi izjavil, da je bilo najlep?e, ko je ?tala pogorela...

 

Njemu je bilo zanimivo, ko so pri?li gasilci: utripajo?e lu?i, sirene, kup cevi, veliko ljudi, povsod se je nekaj dogajalo,... No, njegovim star?em ni bilo zanimivo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.