Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Dans je bil en super dan in vsega po malo, razen zmenka nisem imel nobenega, kar pa nameravam popravit ?e v prihodnjih dneh.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans je bil en super dan in vsega po malo, razen zmenka nisem imel nobenega, kar pa nameravam popravit ?e v prihodnjih dneh.  :P

A bos ti sam po zmenkih hodu, al bos tut kej "smucal"? :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bos ti sam po zmenkih hodu, al bos tut kej "smucal"? :P

Sredo ali cetrtek naj bi prisla ena frisna v moj grad mal pogledat, ampak do tja je se dalec. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takole na vsake kvatre malo preberem forum pa vidim da  postaja za en K.......

O?itno  FB ni dovol kjer  folk objavlja vsako minuto kaj je po?el,jedel,in kako na veliko se je zjutraj usral oz. posral......!  

 

Ne razumem tega...

 

skratka  produktivnost foruma velika   efektivnost  pa............!!!!!!  joj joj joj

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sicer bom bolj kot sebe pohvalil mojo Alfo, ker tolk kt sm pa zdej navdu?en nad bremzami pa ?e nisem bil, no pomagala je tudi moja takoj?na reakcija, ker mi je izza betonskega bloka pred avto stekel pes, ustavil sem se v trenutku tako da je pes letel mimo in je po avtu udaril zgolj ?trik, ki je plapolal za njim no za tem psom sta ?ez cesto stekla ?e dva brata in za vsemi tremi neko mlado dekletce, ki seveda tudi ni pogledalo ?e bi jo morda lahko kaj zbilo. Jaz sem sicer stal sredi ceste otrpel, ker sem pa? skoraj povozil psa ona pa je potem vse tri pse koamj polovila na parkiri??u. Mislim da so bili pitbuli, pa? en od njih bi jo vlekel kot lutko trije pa... no ko sem se sparkiral in se malce pomiril pa mislim da sem videl da je bil ob punci ?e nek fant ki je kaj pa drugega kregal pse :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.