Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Od maja do danes sem naredil 170 nadur, kar mislim, da niti ni ma?ji ka?elj, sploh ?e pri?tejem temu, da imam skoraj 2h vo?nje na dan in sem sem delal vse praznike in vikende. Vse za to, da se bo lahko tovornjakarje colalo na polno in pa da dr?ava pobere vse davke&stuff. ;)

 

Da se ?e pohvalim, sem si kupil nov mobitel S8, ki je nadomestil mojega zgonjenega Sonya Z3. Kul zadevca, ni kej. :)

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Od maja do danes sem naredil 170 nadur, kar mislim, da niti ni ma?ji ka?elj, sploh ?e pri?tejem temu, da imam skoraj 2h vo?nje na dan in sem sem delal vse praznike in vikende. Vse za to, da se bo lahko tovornjakarje colalo na polno in pa da dr?ava pobere vse davke&stuff. ;)

 

Da se ?e pohvalim, sem si kupil nov mobitel S8, ki je nadomestil mojega zgonjenega Sonya Z3. Kul zadevca, ni kej. :)

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

170 nadur je precej, koliko od teh nadur so ti pa pla?ali?

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

170 nadur je precej, koliko od teh nadur so ti pa pla?ali?

 

120 nadur moramo imeti v "banki" in jih lahko koristimo (?e dobimo odobreno... ponavadi takrat kot nimamo veliko dela) in nikol ne propadejo, vse ure nad 120 pa izpla?ujejo. Tarifa me sicer malce moti, saj je samo 10% ve?ja postavka kot pa navadna ura, ?eprav ?lovek dela vikende in praznike. Pa dobro, neki se pa le nabere oz. ko bo naslednja pla?a bom videl koliko se mi je spla?alo... :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

M?k ti je hotel povedat, da ?e morajo delavci delati nadure v taki koli?ini potem je nekaj narobe s firmo saj ima premalo zaposlenih za tak obseg dela. Verjetno je poleg tvojih nadur ?e n-krat nadur drugih sodelavcev in ?e to se?teje? se da izra?unat koliko bi jih morali ?e zaposliti. Ampak zaposleni so stro?ek, kot razlagajo kapitalisti in stro?ke je treba klestiti in maksimalno zmanj?evati, a ne?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mnja, tega ne bom nikoli razumel. Je pa povsod isto...

mene ne morjo tolk slab pla?at kokr jest lahko mal naredim, sam tud to mi bo po?as dopizdil k to nikamor ne pelje, slovenija kot dr?ava smo ?isti polom oz kokr bi n? sodelavec reku da je ladica ?e v mulju na dnu Marianskega jarka.

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se ena Krvodajalska uspela danes, pa s hcerko sva sla na kolesarski izlet, da upravicim izgled najgrse izvedbe 3ke E46, aka touring :D za las za tavelik bicikel noter brez razdiranja. Sem pa v 15 dneh prevozil ze skoraj 4000km odkar ga vozim; LPG :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z biciklom na veliko planino, sicer z gondolo do koncne postaje ampak potem noge-powah, do vrha preko male planine-crnivec-krivcevo do spodnje postaje gondole.

eto pa ti je elektrika pomagala v klanc  :rolleyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Deeyan in jaz vceraj splezala ferrato na Cesko koco, ampak mizerno opremljena :)

 

http://www.hribi.net/izlet/_ravenska_kocna_ceska_koca_na_spodnjih_ravneh_ferata/3/183/5102

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.