Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Jaz pa Prisank osvojil, z Vršiča po grebenski poti in južni dol, s PD Powzela smo šli :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Z M A J napisal:

Jaz pa Prisank osvojil, z Vršiča po grebenski poti in južni dol, s PD Powzela smo šli :)

Super,poznam in je super pot. Bil sem nazadnje lani i sem šel kontra za spremembo. Kako pa vreme?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vreme je med drugim poskrbelo za skupinsko tuširanje. Mogoče bo bolje v četrtek ko gremo na Skuto čez Gamsov skret. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gamsov skret ima primerno ime :D

Priporočam krožno
 

default.png?v=1
FATMAP.COM

Discover the best hiking, biking and skiing adventures across the world's best outdoor spaces, all written by local experts. Plan your day with...

 

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je Z M A J napisal:

Vreme je med drugim poskrbelo za skupinsko tuširanje. Mogoče bo bolje v četrtek ko gremo na Skuto čez Gamsov skret. :)

Zakaj pa še Grintavec zraven ne zajameš po karti ki ti jo predlagajo? :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je TiEn napisal:

Karta je iz mojega pohoda je bil tudi Grintavec u planu če ne bi imel krvi pod nohtom >_> maš pa brez grintvca 2000+m višincev in kar zajetn kos poti

Vem, sem prehodil cele kam-sav. Alpe samo malo drugače, predvsem povezano, da sem čim več prehodil naenkrat in izkoristil svoj prosti čas. Je pa seveda odvisno od marsičesa, kot na primer, vreme, kondicija, dolžina dneva, ali je skupina itd. :prstgor:

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Bini napisal:

Zakaj pa še Grintavec zraven ne zajameš po karti ki ti jo predlagajo? :prstgor:

Mogoče zato, ker sem bil gor ene 9x pomoje :) (edini pristop nanj mi še manjka Frischaufova pot s Češke koče, to bi pa šel)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Z M A J napisal:

Mogoče zato, ker sem bil gor ene 9x pomoje :) (edini pristop nanj mi še manjka Frischaufova pot s Češke koče, to bi pa šel)

Ravno zaradi tega sem pa jaz šel 4x in obdelal vse večje vrhove v kam-sav, tisto kar je v SPP. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sobotni piknik ob Nevljici je odlično uspew in nas bilo več kot ponavadi :)

 

Tudi mlajša generacija uživala v vodno gradbenih projektih :)

Lenovo_A1000_IMG_20200725_151951.jpg

Lenovo_A1000_IMG_20200725_164141.jpg

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Z M A J napisal:

Skuta včeraj, razgled ni bil nek božanski, pa vseeno fajn dan :)

Lenovo_A1000_IMG_20200730_120035.jpg

Pozdravljam tvoj dosežek, posebej zato, ker vem, da je zadnje čase bilo malo preveč čevapov zaužitih! :party0035:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj s hčerko osvojila Kokrško sedlo in prespala na Cojzovi koči. Danes sva mislila na Kalsko goro splezati, a je vreme zmagal in slediw je spust. :)

Lenovo_A1000_IMG_20200801_202242.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Čez par ur se mi začne del dopusta, ki vključuje slano vodo, čeprav ob tem vremenu to ne zveni kot neka idila. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.