Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 16 minutami je Alex napisal:

A ni malo preveč krvav? 😬

Krvav? Kje pa,to tako zgleda. Je pa telečji steak star 12.mes in uležan 14.dni,debel 4.cm  ter pečen 2x5min. Mehak kot puter.😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je Bini napisal:

Krvav? Kje pa,to tako zgleda. Je pa telečji steak star 12.mes in uležan 14.dni,debel 4.cm  ter pečen 2x5min. Mehak kot puter.😊

V bistvu je tako meso že na pol "pokvarjeno"? :aaaaa:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem malo pospravljal po bajti svoje stvari, ki po pravilih sodijo v garažo, Mazdica je pa včeraj obrnila 120k km! In kako se vse pokrije! :D

Mazda bi rabila redni servis na 120k km. Med pospravljanjem najdem zanjo ene 3 komplete filtrov, nove svečke, še 5 litrov olja in vse to je več kot na mestu. Morda pa naredim še redni servis ta vikend in spotoma še ABS operacijo!

 

Ima še kdo tu 323/Demio? Imam 2 filtra za klimo, ki ju ne potrebujem. Moja 323F BJ namreč nima filtra klime. Ne vem pa, če morda paše še na katero drugo Mazdo.

 

Malo sem pa še italijanko začel šlatat okrog sklopke. Lakota me je prisilila, da sem opustil šlatanje in šel jest. In tako do naslednjič... :D

spacer.png

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je bil karavan s sankami na strehi? Ročko za žmigavec si našel - pravijo da ni tko enostavno. :hudicek:

 

 

Drugač pa ja 2x več moči kot jo maš zdajle pa ene 3x dražji avto (nov) kot nova Mazda6. Ja nekje se pa mora poznat tale razlika v ceni in ja tole je kr strupena zadeva. Kljub temu, da je BMW se ga ne bi branil, tud če b bil karavan s sankami na strehi. 🤪

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fack. Se moram pohvalit, da sem zjebal telefon. :danzoman:

S sinom sva, se "lotila" zamenjati baterijo. Nabavim novo baterijo in se lotiva razstavljanja. Vse je šlo kot po maslu, dokler nisem hotel odstraniti staro baterijo. 

Le ta je prilepljena s posebnim silikonom(lepilom) na ohišje. To je najbolje narediti s kako  staro plačilno kartico. 

In se je začela zabava. Izgleda, da sem prebil baterijo. Če ste kdaj gledali na you tube, kako se baterija vžge, sem jaz to videl v živo. Najprej se je še grela, da nisem mogel držati več telefona v rokah, nato se je začelo kaditi iz baterije in ko sem ga vrgel na balkon, se je še vnela. 🤪

Sicer kratkotrajno a vseeno. Nato smo telefon vseeno sestavila in je celo delal. Ah eno napako. Namreč sedaj ne dela na tach. 🙄

Ne morem ga odkleniti. Vse je ostalo v njem. A ima kdo idejo,kako bi ga odklenil? Poizkusila sva tudi z brezžično  miško, a ne deluje, ker je telefon zaklenjen. 😬

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Fack. Se moram pohvalit, da sem zjebal telefon. :danzoman:

S sinom sva, se "lotila" zamenjati baterijo. Nabavim novo baterijo in se lotiva razstavljanja. Vse je šlo kot po maslu, dokler nisem hotel odstraniti staro baterijo. 

Le ta je prilepljena s posebnim silikonom(lepilom) na ohišje. To je najbolje narediti s kako  staro plačilno kartico. 

In se je začela zabava. Izgleda, da sem prebil baterijo. Če ste kdaj gledali na you tube, kako se baterija vžge, sem jaz to videl v živo. Najprej se je še grela, da nisem mogel držati več telefona v rokah, nato se je začelo kaditi iz baterije in ko sem ga vrgel na balkon, se je še vnela. 🤪

Sicer kratkotrajno a vseeno. Nato smo telefon vseeno sestavila in je celo delal. Ah eno napako. Namreč sedaj ne dela na tach. 🙄

Ne morem ga odkleniti. Vse je ostalo v njem. A ima kdo idejo,kako bi ga odklenil? Poizkusila sva tudi z brezžično  miško, a ne deluje, ker je telefon zaklenjen. 😬

 

Tole je super zadeva za take stvari, povezes na tv, priklopis misko (navadna vem da dela, za brezzicno nisem ziher) pa spila 🙂

 

3760210993222.jpg
WWW.GAMECENTER.SI

Cena za izdelek velja samo za spletni nakup.

Ni dolgo nazaj, ko sm kolegu reseval podatke z razbitega telefona na ta nacin 🙂

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je Deeyan napisal:

 

Tole je super zadeva za take stvari, povezes na tv, priklopis misko (navadna vem da dela, za brezzicno nisem ziher) pa spila 🙂

 

3760210993222.jpg
WWW.GAMECENTER.SI

Cena za izdelek velja samo za spletni nakup.

Ni dolgo nazaj, ko sm kolegu reseval podatke z razbitega telefona na ta nacin 🙂

 

Samo, a bo delalo tudi, če je telefon zaklenjen? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Alex napisal:

Samo, a bo delalo tudi, če je telefon zaklenjen? 

 

ja, normalno poklikaš pin

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Z M A J napisal:

Danes sadil korenje in rukolo, da vidimo koliko in kaj bo zraslo, huhu

Pa ni še malo prehladno? Sicer ne vem, kako je pri tebi, ampak pri nas je še kar prehladna zemlja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je NevLado napisal:

 

Waau ta barva :o Kaj je to zaena?

 

Imenuje se deep crystal blue, je pa zanimivo, v senci je skoraj crna, na mal svetlobe pa posije tista modra ven

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 minutes ago, Deeyan said:

 

Imenuje se deep crystal blue, je pa zanimivo, v senci je skoraj crna, na mal svetlobe pa posije tista modra ven

Vidim ja, še video v temi od alexove šestice notr nekdo objavil - https://www.youtube.com/watch?v=L-YtHdNj6QU

 

Res nora barva, hudo. Uvoz?

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je NevLado napisal:

Vidim ja, še video v temi od alexove šestice notr nekdo objavil - https://www.youtube.com/watch?v=L-YtHdNj6QU

 

Res nora barva, hudo. Uvoz?

 

 

sam kroma se še znebim tak ko tale na posnetku pa bo top :)

 

Drugač pa ja, Italija :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj naredil top popoldansko furo s specialko. Na zasavsko sveto goro in vmes na vse klance in nazaj grede pa prav tako.. 140km/3000visincev.

 

Preprosto se mi je dalo. In itak kava, tako kot se zagre in ne zgolj papirnata šalca iz Petrola. 

 

Danes pa... Noro blesav dan v službi... Ampak smo zborbali... Ko ima hudič mlade, ampak... Se nismo dali. 

 

V pričakovanju dopusta... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Včeraj-malo poletnega vzdušja-samo,da nisi doma,in je čist drugače...po dooolgem času v Italiji-Italianska riviera-Lignano...voda malce hladna,a čist OK za kopanje😃👍...sonček,peščena plaža,nič gužve,do 15. Maja parking zastonj🧐...šli kasneje na pizzo,šoping...lepo je bilo. Aja CX-5 poraba na relciji 7,7L...k relacija se pri meni zelo reeeedko zgodi. Navdušujoča navigacija v Mazdi...lepo vse radarje napove,in tudi sekcijsko merjenje...sproti spremlja povprečno hitrost-prvič to videl v akciji...se mi dopade. In še nekaj,k sem kupil tisti brezžični adabter za AA-pri predvajanju glasbe preko Android Avto še zmeraj lahko izbiraš onboard navigacijo,torej se sistema ne izključujeta-fino😃👍  
    • Sem se že nekdaj naučil,da "nič ni zastonj"...oz. "če je prelepo,da bi bilo res,po tem je prelepo,da bi bilo res".   Ostalo si lahko vsak sam "nariše".   Skratka mene nič ne preseneča...pač "pravljice in povesti..."   Je pa lepo,če ima človek veselje...😃👍   Mene bolj zanima,kakšen je bil spanec...je kaj sanjal...je bil kaj "polomljen" od ZOEtovih sedežev.... Kaj je kupil v pekarni🥐,in kaj je jedel za kosilo🍲...cena,je bilo okusno😋 itd...
    • Žal jaz tudi, takrat je šlo res vse narobe.
    • Vse lepo in prav, samo ti računaš strošek polnjenje tako, da štartaš s polno baterijo na koncu si pa tam s prazno. Na tak način mene pot v ČG pride natanko 0€, ker 800km naredim z enim tankom pa še za vsaj 150km mi ostane na cilju.
    • ..i pazi da Mazda ne postane tvoj gazda.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.