Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 3 minutami je Nejc1986 napisal:

Opa... Pa še giant je😍 27,5colar?

 

Je tako, prej sm bil na 29 col... Menju sm u bistvu sam zato, ker je 27,5 bolj okreten za navzdol 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Deeyan napisal:

 

Je tako, prej sm bil na 29 col... Menju sm u bistvu sam zato, ker je 27,5 bolj okreten za navzdol 🙂

Res je, 29ka pa bolje pleza in ga manjše luknje ne zmotijo toliko. Odvisno kaj pričakuješ od bajka. Imam filing da ti bolj uzivas na spustih, kot jaz:) 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Nejc1986 napisal:

Res je, 29ka pa bolje pleza in ga manjše luknje ne zmotijo toliko. Odvisno kaj pričakuješ od bajka. Imam filing da ti bolj uzivas na spustih, kot jaz:) 

 

 

Spusti so zakon, kar je dober, da me je malo bolj srecala pamet (k sreci ni blo nikol kej hujsih padce, trkam na les). 

 

Mi je pa u bistvu sodelavc tecnaru, da prodam 29" Cube-a, js sm pa mel nekak potihem zeljo presedlat na 27,5",tak da se je ponudla priloznost pa am jo zagrabu 🙂

Morm pa rect, da mi je Cube zelo dobro sluzu, nimam kej rect 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Deeyan napisal:

Spusti so zakon, kar je dober, da me je malo bolj srecala pamet (k sreci ni blo nikol kej hujsih padce, trkam na les). 

 

Mi je pa u bistvu sodelavc tecnaru, da prodam 29" Cube-a, js sm pa mel nekak potihem zeljo presedlat na 27,5",tak da se je ponudla priloznost pa am jo zagrabu 🙂

Morm pa rect, da mi je Cube zelo dobro sluzu, nimam kej rect 🙂

Jaz pa cvikam navzdol. Ok, če je lep makadam,ki ga poznam potem spustim do max 45kmh, ampak preveč sem na cesti, da nebi že velikokrat videl kako na1x prileti srna na cesto ali kakšne bedarije delajo nekateri. Sploh ko je kolega nabila srna 2metra za menoj. Ampak uživam pa v vzpenjanju, bolj k je strmo, boljše je😀

 

Cube so pa itak best price/performance, tudi pri giantu se veliko dobi. 

 

A voziš TUBELESS? Jaz sem imel problem z odtrganimi ventilcki na prednji feltni, ker sem se preveč igral z nižanjem tlaka. Ampak za1x vztrajam na šlaufu. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Nejc1986 napisal:

Jaz pa cvikam navzdol. Ok, če je lep makadam,ki ga poznam potem spustim do max 45kmh, ampak preveč sem na cesti, da nebi že velikokrat videl kako na1x prileti srna na cesto ali kakšne bedarije delajo nekateri. Sploh ko je kolega nabila srna 2metra za menoj. Ampak uživam pa v vzpenjanju, bolj k je strmo, boljše je😀

 

Cube so pa itak best price/performance, tudi pri giantu se veliko dobi. 

 

A voziš TUBELESS? Jaz sem imel problem z odtrganimi ventilcki na prednji feltni, ker sem se preveč igral z nižanjem tlaka. Ampak za1x vztrajam na šlaufu. 

 

 

 

Nvem, kar se klancev tice sm kr se zmer prevec korajzen, sploh, ce je ravnina (specialko spustim tut na 70km/h).

Kar se tubeless tice mialim, da je slavf pa vseen bolj ziher na kolesu 🙂

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

IMG_20210427_193701.thumb.jpg.546bbd180e3440b41590351eb43be07f.jpg

 

Sma s fotrom uceri mal predelala stojalo za servisiranje, da mu bo servis koles se lazje sel od rok 😊

Popravljeno od Deeyan
  • Všeč 6
  • Začuden 1
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je natanko 10-letje, odkar sem kupil crnega stroja: 2.3i GT, takrat mi je bil noro dober stroj, LPG potovalna ladja. Ji posvetim tole objavo, okrogel jubilej tale 5.5., huhu

DSC00917.jpg

DSC00927.jpg

koledar1.jpg

Lava2.JPG

IMG_0019x.JPG

  • Všeč 10
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Snega, ponekod do pasu, v drugem primeru se ugrezneš, da pod snegom ostane zapestna urca, kasneje ugotoviš, da ti ponovno sneg sega do k.... (rima na urca, hehe). Pa lep dan in začetek novega tedna vam želim! :)

  • Všeč 1
  • Haha 3

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Navkljub DESUS vremenu, sva danes uzivala na fajn kabrio izletu, pred tem pa nastavitev optike podvozja "camber 3 stopinje naklona" in se res na fertig drzi ceste. Je pa precej tezko po omejitvah, to pa priznam, hehe

  • Všeč 1
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sem vedel... tipičen BMW driver... :hudicek: Drugač pa ne se sekirat najhujši BMW-jaši so tisti s KP tablicami. Me je včeraj en v Luciji na križišču skoraj naložil na havbo, ker se mu ni dalo počakat. Pol je pa še pizdoliral kaj počnem z biciklom v krožišču in da tam sploh ne smem biti. V glavnem preveč za razlagat - BMW-jaška logika pač.

  • Haha 2
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.