Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pridobil parkirno dovolilnico za strogi center LJ, a le za Geckota, ki je sicer pisan na mat, stanovalko na Trubarjevi. :)

  • Všeč 2
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Še večja gužva.... 😁😉

Brez skrbi, ne bom okrog Klinca parkiral, da bi delal gnečo za bolnišnične prevoze.

 

Še malo in se začne wikend, ki bo aktivno preživet. :)

  • Všeč 1
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Končno, po vseh zapletih, dočakal novo bančno kartico.

 

Ne imenujem jih zastonj DeSUS banka; Delavska hranilnica. :)

 

N26 sem prejel novo kartico v treh dneh.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 17. 8. 2023 ob 23:36 je Boss napisal:

Jaz mam pa slab občutek, da so ga nagnali tole oddirkat, da ne bo tolk pri močeh za Vuelto in bo kapetan ratal nekdo drug. Rogla bo pa vodonoša. :nevem:

 

Le kako sem to vedel, še predno se je začela Vuelta?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi pomočnik pomočnika oziroma vodonoša po domače. Rogla mora it v neko drugo ekipo.

 

Rogla ima realno le še nekaj sezon kariere, medtem tako Kuss kot Jonas pa še vsaj dobro desetletje. In načeloma vedno, ko je starosta v neki ekipi z možnostjo zmage se je delalo za njega. Za Kussa in Jonasa bodo pa delali mlajši kolesarji, kateri pridejo na vrsto kasneje. Itd se to načeloma odvija.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

VELEMOJSTER, krotilec divjih voda, najboljši na svetu svojega posla;

 

WWW.RTVSLO.SI

Kanuist Benjamin Savšek se veseli novega velikega uspeha. Naslovu olimpijskega prvaka je dodal naslov svetovnega prvaka v slalomu na divjih vodah.

 

  • Všeč 1
  • Ljubim 4

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Z M A J napisal:

VELEMOJSTER, krotilec divjih voda, najboljši na svetu svojega posla;

 

WWW.RTVSLO.SI

Kanuist Benjamin Savšek se veseli novega velikega uspeha. Naslovu olimpijskega prvaka je dodal naslov svetovnega prvaka v slalomu na divjih vodah.

 

res je car!!!

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letos sem bil malce bolj len glede plavanja, pa je vsega skupaj manj. 

A vseeno sem zadovoljen, da sem plaval v morju (in jezerih) skoraj vsak dan. Pa še sezona še ni končala, kot kaže. 😊Screenshot_2023-09-23-11-34-18-08_d9aa206de00b4b7c29deeb8e9ccbd9e7.jpg

  • Všeč 4
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Pravkar zvedel, da je moja sodelavka iz sosednje pisarne letošnja Miss Earth Slovenije...

 Ko sem videl, da si pisal, preden sem temo odprl, sem mislil, evo ga se je pohvalil, da je brez tašče. 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je godlike napisal:

 Ko sem videl, da si pisal, preden sem temo odprl, sem mislil, evo ga se je pohvalil, da je brez tašče. 😉

 

Če te @mamica sliši...

 

Čeprav, ne vem, če sploh še obiskuje forum...

 

 

 

Pred eno uro je sportman333 napisal:

 

Tako hudo pa spet ni v šoku. Vsaj ne več...

Popravljeno od Slivka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 23. 9. 2023 ob 11:37 je Alex napisal:

A vseeno sem zadovoljen, da sem plaval v morju (in jezerih) skoraj vsak dan. Pa še sezona še ni končala, kot kaže. 😊

Upam da zdrži vreme še kak teden dva, da tudi meni use še na obalo kak tufo. Kaže že tako...

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa za ju3 zmenjen za dan dopusta in verjetno sledi zadnje letošnje kopanje v morju; Umag ali Novigrad. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.