Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

In ve? zakaj jaz doma ne pi?em po tem forumu? Ker meni, ko nisem v slu?bi, v privatnem ?ivljenju ni toliko dolg ?as in mi ?e na misel ne pride da bi se doma vsedel za PC in potem na netu in na tem forumu visel tako kot to ti po?ne?, no? in dan, svetek in petek in najbr? celo med dopustom. Meni doma privatno, za razliko od tebe, pa? nekaj dogaja, tebi pa je, kot ka?e dolg?as tako doma kot v slu?bi zato si na netu non stop.

 

 

 

Upam da ne dela? v dr?avni slu?bi in da te kdo ne pla?uje za ta ?as, kosi na forumu, razen, ?e je to vse slu?beno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej ti brihta od Lojza!

 

Se zgovarja? da ti doma ni dovk?as in da nisi na netu -raje priznej da nisi ena navadna copata ampak da si enostavno pancer!!!

 

Drga? pa toliko glede moje prisotnosti imam pa? slu?bo kjer se dela 24 ur na dan in sem na takem polo?aju da kjer pa? ne delam veliko (priznam) oz. povedano ne delam ni? ker mi enostavni ni treba, in sem v civiliziranem svetu kjer obstaja internet!!

?e pa pa? doma nima? neta te bom pa tud razumel da potem koristi? na veliko v tvoji pisarni ali kjer kol ?e dela?!!

 

?e pa? je tako lahka doniram za nakup modema tebi da bo? lahko ?e doma ONline in da se ne bo? ?lepal na ra?un tvoje firme :D

 

Tisti ki pa so te ukradl so pa ziher balkanci in te zdaj ponujajo po forumih da bi se te odkri?al-o?itno si pretrd celo za njih :jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh tale Alanya ni bla po mojem okusu, skratka ocena od 1 - 5, ji dam (mogo?e, nism prepri?an) max. ene 2-3, skratka ?lo je kar nekaj dnarja "cugrunt"! :blush::angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

You have chosen to ignore all posts from: Lojz.

 

· View this post

· Un-ignore Lojz

Ojoj, Lojz, tud sem si pri?el. :vskalo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz je kot virus... k ga enkrat fa?e? se ga te?ko znebi? :ne vem:

 

sem ?e pred nekaj ?asa predlagal antivirusno cepljenje s tipko "ignore"

zgleda se je bolj malo ljudi dalo cepit proti Lojzu...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem ?e pred nekaj ?asa predlagal antivirusno cepljenje s tipko "ignore"

zgleda se je bolj malo ljudi dalo cepit proti Lojzu...

 

Lojz je car. Lojz je kot vaba, kateri se ne morete upreti. Lojz vas vrti in ima na?tudirane kot svoj ?ep. Skratka, ko enkrat spoznate Lojza brez Lojza ne morete ve? niti nikol ne boste mogli. Ko boste lojza banali, ga boste pogre?ali bolj kot si zdaj mislite. Lojz vas ima rad in vi imate lojza radi. Lojz bo za vas molil pri ma?i in Lojz vas bo enkrat obiskal tam zadaj za Gamo v BTC-ju. In presene?eni boste ko boste videli kak?en đek je Lojz.

Trikrat hura za Lojza.....aleluja....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz je car. Lojz je kot vaba, kateri se ne morete upreti. Lojz vas vrti in ima na?tudirane kot svoj ?ep. Skratka, ko enkrat spoznate Lojza brez Lojza ne morete ve? niti nikol ne boste mogli. Ko boste lojza banali, ga boste pogre?ali bolj kot si zdaj mislite. Lojz vas ima rad in vi imate lojza radi. Lojz bo za vas molil pri ma?i in Lojz vas bo enkrat obiskal tam zadaj za Gamo v BTC-ju. In presene?eni boste ko boste videli kak?en đek je Lojz.

Trikrat hura za Lojza.....aleluja....

 

To je za Pohvalite se....sej ne jamras - kako pa to da jaz vidim ta post sej te mam na ignore???

 

Tole bo pa hro??...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz je car. Lojz je kot vaba, kateri se ne morete upreti. Lojz vas vrti in ima na?tudirane kot svoj ?ep. Skratka, ko enkrat spoznate Lojza brez Lojza ne morete ve? niti nikol ne boste mogli. Ko boste lojza banali, ga boste pogre?ali bolj kot si zdaj mislite. Lojz vas ima rad in vi imate lojza radi. Lojz bo za vas molil pri ma?i in Lojz vas bo enkrat obiskal tam zadaj za Gamo v BTC-ju. In presene?eni boste ko boste videli kak?en đek je Lojz.

Trikrat hura za Lojza.....aleluja....

 

 

Sej te ne bojo banal. Klopko ma velike na?rte zate. In ?e iz na?e vdanosti in ljubezni do klopkota, nimamo srca da bi te sploh predlagal za ban. :ljubezen:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jeeeeeeeeeeee moj moj!

 

Sam se vedno ne vem kako si ga proku?il? men ne deluje.....aja ce dela v javni upravi, se danes dela do 13:00....da vidmo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo za vas, bom danes udaru nadure.

 

 

u dej si mi p a?e v to temo u?el pa tok sm te iskal!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zato bi te pa rad spoznal v vseh smereh!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.