Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Moram pa tukaj pograjati organizatorje koncerta v Veneziji.

Ni bilo dobro organizirano parkiranje tako,da sem porabil cirka eno uro,da sem na?el parking. :angry:

Sem pa spoznal vso okolico. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr je teh spletnih trgovin. ?zmeden? Marko hvala. :cheers:

 

Ej js se nakako izogibam wireless routerjev, brez anten, res da ne zgledajo tako fancy, samo tisti z antenami pa delajo bolje in dlje kot tisti brez anten(ok imajo jih skrite v ohi?ju).

 

V uporabi imam tudi nekaj Buffalo-v in tud delajo bp.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je tik preden....

post-2637-1278311884_thumb.jpg post-2637-1278311915_thumb.jpg

Medtem sem pa jaz pekel ?evape v baraki in ?el loviti mizo na polje med najhuj?im....k sre?i brez to?e a veter u 3pm, sosedov trampolin je ?el rakom ?vi?gat, na?ega so komaj 2 gurtni dr?ali....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je tik preden....

post-2637-1278311884_thumb.jpg post-2637-1278311915_thumb.jpg

Medtem sem pa jaz pekel ?evape v baraki in ?el loviti mizo na polje med najhuj?im....k sre?i brez to?e a veter u 3pm, sosedov trampolin je ?el rakom ?vi?gat, na?ega so komaj 2 gurtni dr?ali....

 

 

U bemu, tole je pa bilo :(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej pa (za za?etek) ene par mescov ne grem LPG na Verov?kovo tankat, matr u?er sm ?aku vsaj 10 minut, da se je kdo prmaju - katastrofa! :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje od M6 MPS bodo ?le v kanto po 45 kkm-nasledn tedn, pa nism model gas-zavora-gas-zavora, samo ko pa stisnem zavoro pa jo stisnem takrat ko je treba in to orng.

V pondelk je blo iz 180-20, v par metrih, brez posredovanja ABS-a, doma hiter pogled na ?ajbe in ni bil lep. :angry2:

sledovi ?e po dveh dneh jasno vidni na spodnji sliki.

Nisem je zanj?al slike, da se vidi bistvo piz...

post-3-1278574832_thumb.jpg

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej sem imel netgear(super zadeva), pa sem pre?altal na Tenda in seka ko 100 mater ?e n razred je, mamo vse ra?unalnike z n wireless karticami :danzoman: , mre?a po bajti wirelwss dela hitreje kot na drate <_< .

 

SPECIFIKACIJE

 

Laufa kot ?us!! B) Zdaj rabim ?e SATA disk 2.5" za laptopa in na novo W7 gor pa gasa. Dobil sem drugo mati?no in je na njej zdaj ?e Bluetooth serijsko ampak prej sem imel PATA (!!) disk, zdaj pa rabim SATA. Pa prej sem imel W7 64 bitne, zdaj bom dal 32 ker tile 64 bitni so za en k***c ker pol manj programov dela. :vskalo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Laufa kot ?us!! B) Zdaj rabim ?e SATA disk 2.5" za laptopa in na novo W7 gor pa gasa. Dobil sem drugo mati?no in je na njej zdaj ?e Bluetooth serijsko ampak prej sem imel PATA (!!) disk, zdaj pa rabim SATA. Pa prej sem imel W7 64 bitne, zdaj bom dal 32 ker tile 64 bitni so za en k***c ker pol manj programov dela. :vskalo:

 

Pol si tendo ubodu ?

 

64 bitov je zakon, res pa da ko si nad 4 Gb rama, recimo js sem na 8 Gb in dela kot urca, z vsemi programi ki so ali pa niso napisani za 64 bitov, pa seveda najbolj bistven je proc, ki mora podpirat 64 bitov, druga?e je to en sam ?it.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam 4Gb rama in 64bitni procesor 2Ghz od AMDja ampak ni mi delala naprimer Autodata, ki pa meni zelo prav pride. Pa ?e marsikateri program bi se na?el.

 

Zalaufaj jo v compatibility mode XP bo delal 100%.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok so me tele slikce prtegnile, dopusta pa ?e lep cajt ne bo! :blush:

 

http://caravaning.si/caravaning/krn.htm

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

blah, po dolgem ?asu malo napolnil dr?avno blagajno in sicer 125? polovi?ka za prehitro vo?njo... se morm pa pohvalt da je to moja prva kazen za prehitro vo?njo (si me je mudil iz ?ihta na RD) po dobrih 3h letih ispita in druga nasploh (prvo sem fasal 10 dni po tem ko sem naredil izpit in sicer ker sem pozabil lu?i pri?gat).

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao folk, ker kmetavzeraj, kao na?i sodr?avljani! <_<

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/nestrp...li-kubance.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ful ne maram srbov...ampak res, debili:

grem iz pristine proti LJ, pridem do kosovske meje s srbijo, srbski policist pa me sprasuje, ce sem prisel iz makedonije, rekel ja, on pa mi rece, da moram nazaj preko makedonske meje

 

in to zaradi tega, ker srbija ne priznava kosovo, kar pomeni, da po njihovo po preckanju makedonske meje sem sel v prazen zrak al neki tazga....skratka namesto, da mi standardna pot traja 9 ur, je trajala 13.5 ur

 

kreteni :angry2:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.