Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Na?a vozi Swifta ze skoraj 2 leti - carski avto.......dobesedno, brez problemov, zeloooo prostoren zaradi svoje 'ala mini' oblike ima vse + 93KM :notworth:

4 je smo sli na morje z vozickom kamot.

 

Cena pa proti mazdi :blush: ......

 

 

Na?a ma tud swifta, marca bo 3 leta. Di zdej je nardila 23 kkm, pa ni bol narejenga popolnoma ni? drugega kot 1 mesec zamenjani obe sprednji ?arnici(pri 40 kkm) do takrat so ble originalne - tovarni?ko vgrajene.

Poraba cca 6 litrov +- 0,3l.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?a ma tud swifta, marca bo 3 leta. Di zdej je nardila 23 kkm, pa ni bol narejenga popolnoma ni? drugega kot 1 mesec zamenjani obe sprednji ?arnici(pri 40 kkm) do takrat so ble originalne - tovarni?ko vgrajene.

Poraba cca 6 litrov +- 0,3l.

 

u pol jo pa na?a ?i?a 17k km v 1,7 leta :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u pol jo pa na?a ?i?a 17k km v 1,7 leta :bravo:

 

Si se kdaj vpra?al kam se vozi ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to sem mora? ti....sej jo skoz vozijo :)

 

Ja sam tvoja dela velik kilometrov, glede na to da ma bli?je na ?iht kot moja, da ne dela kak?nih ovinkov in postaj ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam tvoja dela velik kilometrov, glede na to da ma bli?je na ?iht kot moja, da ne dela kak?nih ovinkov in postaj ?

 

ne samo parkplac v LJ i??e :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te?ko je imeti premium znamko, danes si ga je nekdo za?elel, medtem ko sem bil v trgovini :angry::angry::angry:

 

Adijo voznikova kljuka zunaj in mehanizem. Exeo je invalid, se odpira samo od znotraj.

 

P.S. Bolje imeti mazdo,ker privla?i le naravne katastrofe..... :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te?ko je imeti premium znamko, danes si ga je nekdo za?elel, medtem ko sem bil v trgovini :angry::angry::angry:

 

Adijo voznikova kljuka zunaj in mehanizem. Exeo je invalid, se odpira samo od znotraj.

 

P.S. Bolje imeti mazdo,ker privla?i le naravne katastrofe..... :hohoho:

 

Ta je ziher zajebu, ker je mislu da v Audija vlamlja. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta je ziher zajebu, ker je mislu da v Audija vlamlja. :(

 

rezervni deli so za cel Vag.............

 

joke: mogo?e ma? prav, ker v Audija se vlomi lazje :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri o?itno nisem bil preve? pri stvari in ko sem dajal barvno perilo prat v boben, sem pozabil natrest pra?ek in meh?alc, tko da se je posledi?no pral samo z vodo, kar sem ?ele nakonc porajtu! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poslal ze miljon dopisov..za vsako stvar hocejo dopis..jjjjjjjjoooooooojjjjjjjjj :angry2:

 

Nared si en tipski obrazec (va?o "glavo" ma? ?e vne?eno itd.), spreminja? samo klju?ne podatke in datum, pa mogo?e rahlo vsebino (ne poznam tvoje vsebine dopisovanja), garantiram da bo? pri?paral 70 % cajta! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ma? kazensko al kaj? :ne vem:

 

Ma ne, moja je na servisu. Pokvaril se je sprednji desni le?aj na kolesu in ?e pesta zraven :(:angry:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne, moja je na servisu. Pokvaril se je sprednji desni le?aj na kolesu in ?e pesta zraven :(:angry:

 

pa dobro spet??? kakor ve? je desni komplet popolnoma nov z roko vred, ne morem verjet

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa dobro spet??? kakor ve? je desni komplet popolnoma nov z roko vred, ne morem verjet

 

 

Ja, je za?elo nekaj ?udno ru?it v sprednjem desnem delu, predvsem pod 20 km/h, najbolj pa je bilo opazno pri npr. zaustavljanju pred semaforjem ali na parkiri??u... Pa nikamor nisem butnil, ne v kako jamo, ne v robnik, ni?. Kar na lepem se je za?elo. :whatever: Sedaj je zadeva na servisu. Najprej so mislili, da je samo le?aj, potem pa se je izkazalo da je ?la tudi pesta. Sem videl podrto zadevo in je vse nekaj ?udno spraskano. O?itno material ni ok. :(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.