Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Kaj to pomeni?A je nevarno? :whatever:

 

Mal prenapihujejo to nevarnost, ampak vseen se mben no?e cepit, kar je PRAVILNO! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdej pa nvem, a me majo policaji na piki al mam res tako sre?o, da me kr naprej ustavlajo, tokrat pol ure nazaj skor pred domom :whatever: ampak zdej brez kazni :bravo:

 

Sanjal sem, da sem imel RX-7 FC pri bajti (rumena, ?eprav je bila malo vesoljska :unsure: ). Ravno notr sem se usedel in zazvoni budilka, juhu, ponedeljek, in je nisem niti v sanjah peljal. :vskalo:

 

a so sanje kej vplivale zarad v?eraj?njega dogodka :P

 

u glavnem, ?e bo? pa kdaj res mel tega stroje te bom pa na kolenih prosu za krog :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jo?ee jajce bo? za?el nest ;) pa ?ivkat pa klun bo? dobo ni? huj?ga ;)

 

jz pa naj pojamram da mam kolokviij danes ob 10.30... dr?te pestii ker ?e nardim ni treba na izpit ki je te?ji... en predmet sm ?e z 9 pospravil pa enga z 10 :bravo:

 

Sanjal sem, da sem imel RX-7 FC pri bajti (rumena, ?eprav je bila malo vesoljska :unsure: ). Ravno notr sem se usedel in zazvoni budilka, juhu, ponedeljek, in je nisem niti v sanjah peljal. :vskalo:

 

tak se je men zgodilo z 787b... obrnem klju? in ?ujem " where is the love, where is the love, people killing people dieing...." damn :angry::angry::angry: pa zagledam strop moje sobe namest lu?ke v mazdi...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jo?ee jajce bo? za?el nest ;) pa ?ivkat pa klun bo? dobo ni? huj?ga ;)

 

jz pa naj pojamram da mam kolokviij danes ob 10.30... dr?te pestii ker ?e nardim ni treba na izpit ki je te?ji... en predmet sm ?e z 9 pospravil pa enga z 10 :bravo:

tak se je men zgodilo z 787b... obrnem klju? in ?ujem " where is the love, where is the love, people killing people dieing...." damn :angry::angry::angry: pa zagledam strop moje sobe namest lu?ke v mazdi...

 

Ko bi vsaj zagledal modre o?i kake potrebne blondinke.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pa zdavnaj rjave o?i rjavolaske ;) ?e 3 mesece nazaj :P

 

Mater si dolgocatjen.

A se farba ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem pr men bi blo to, ker za totalko sploh ne bi tolk dobil da bi dva nova ogledala kupu!!!

Dva original ogledala v barvi z monta?o 1.300?!!!!!!!!

 

Xedos rules

 

sem menjal pred dvema letoma sprednjo lu? in smerokaz pa je bil znesek 915? :vskalo: ?e bi sam pla?al ga verjetno nebi zamenjal.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to mi je ?e en kolega reku da bo totalka, ?koda da mam eno desno zadnjo lu? razbito, bi ?e to dau gor da bi blo zazihe... Ma kdo kako razbito zadnjo levo lu?? :D

 

sam jo klofn :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cjjoo en fotr se mi je v rit zakantu

 

Objavljena slika

 

Odbija? bo komot zrihtat, edin bok je vdrt :( bomo vidl kaj bodo na triglavu kej rekl :glare:

 

?e ti policija ni slikala jo sam popravi pa bo ?lo ?e to.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.