Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Tole glede alergijo na svinec v tuni mi je sumljivo....ker zadeve so na testih vidne ampak ne more? tolk tune pojest da bi ti ?kodilo zdravju. A je to diagnoza zdravnika?? ima? kak?en podatek koliko svinca je bilo v telesu? in katero vrsto tune(ker lahk da so kak?no serijo kiksnili in da ?e jest kej ne fa?em), ker jest pojem po 3konzerve na dan, ?e eno leto, pa sm k pu?lc...krvni izvidi prav tako (vsi mo?ni).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole glede alergijo na svinec v tuni mi je sumljivo....ker zadeve so na testih vidne ampak ne more? tolk tune pojest da bi ti ?kodilo zdravju. A je to diagnoza zdravnika?? ima? kak?en podatek koliko svinca je bilo v telesu? in katero vrsto tune(ker lahk da so kak?no serijo kiksnili in da ?e jest kej ne fa?em), ker jest pojem po 3konzerve na dan, ?e eno leto, pa sm k pu?lc...krvni izvidi prav tako (vsi mo?ni).

 

To to je blo bol na prvo ?ogo napisano, po opazovanju in raziskavah je diagnoza alergiska reakcija na histamin, kateri je biv zau?it z sve?o tuno. So bili pa ?tirje tak?ni primeri v?eraj.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?el s h?erko in pa Vinetom pa njegovmu podmladkom hranit labode in race na Zbilje, pa je scal kt v risanki, govorim za stanje od cca. 10.30 pa do 12.00 ure danes. <_<:hudicek:

 

Trenutno pa tole berem, boste kmalu izvedli zakaj;

 

http://www.zps.si/pravice/stvarna-napaka/o...html?Itemid=633

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet me j***jo na carini. :angry: Sem mislil, da se bomo mogo?e kdaj vsaj pribli?ali Evropi, ampak izgleda, da nam je obrnilo jadra proti jugu. :(

 

???

 

Baje na?i cariniki spet ?trajkajo

 

Dragonja, Ka?tel danes 2 uri (10km kolona do Buj in naprej)

Buzet 15min

 

Jelovice - spet smo bili edini :aaaaa:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

???

 

Baje na?i cariniki spet ?trajkajo

 

Dragonja, Ka?tel danes 2 uri (10km kolona do Buj in naprej)

Buzet 15min

 

Jelovice - spet smo bili edini :aaaaa:

 

?e drugi? so mi zadnji mesec poslali domov neko pismo, da ki kje sem nabavil dele in link do tja? ?zmeden?

Prej pa nikoli.Ne vem, kaj se grejo. :angry2:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e drugi? so mi zadnji mesec poslali domov neko pismo, da ki kje sem nabavil dele in link do tja? ?zmeden?

Prej pa nikoli.Ne vem, kaj se grejo. :angry2:

 

sumljiv si sumljiv.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jih je kar nekaj na izbiro, zdej pa izbrat primernega, ojej;

 

http://odvetniki.info/podrocje-prava/Civilno/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jih je kar nekaj na izbiro, zdej pa izbrat primernega, ojej;

 

http://odvetniki.info/podrocje-prava/Civilno/

 

bi bilo la?je ?e bi imeli zraven procente feedbacka kot na ebayu.... :lol:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

510e pora?un vrtca..............mamo jim jebem, evo var?ujejo.....

 

bolje da je mulc pri moji mami pa ji z veseljem dam pol vrt?evnine, pa bomo vsi na bolj?em

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Osebno ti lahko priporo?im tegale.

 

http://odvetniki.info/odvetnik/cerjak-radovan/

 

Tenks, pa ?e ful bliz ga mam, ?e bo potrebno. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej pravim, da smo obrnili jadra proti jugu.

 

a ni tako, da ?e da? jadra proti jugu, gre? na sever? :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

??ije kt u risanki in to lih zdej ko se odpravljam domov, pa itak lahko obenem tudi pri?akujem totalno zmedo na cesti. <_<:vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od***al se mi bo na ?ihtu...?e en naj mi re?e da je recesija mater jim...(recesija je samo pri pla?ah pa v politiki), ?alabajzarji eni. :vskalo:

 

priro?en izgovor, k no?jo dnarja od sebe dat - imajo pa sre?o, da je slovenski folk tolk nevo??ljiv in palijo take zadeve :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizda, po treh mesecih koncno pricakal obrtnike za tlakovat, zdej pa scije.....Skopal so in mam bazen pred bajto

 

Ena sa symona :jezicek: ko je danes v Portorozu klestilo so se moji starsi kopali v Rovinju :). Limski kanal ocitno razbije fronto ze leta opazam....al mamo pa sam usrano sreco

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizda, po treh mesecih koncno pricakal obrtnike za tlakovat, zdej pa scije.....Skopal so in mam bazen pred bajto

 

Ena sa symona :jezicek: ko je danes v Portorozu klestilo so se moji starsi kopali v Rovinju :). Limski kanal ocitno razbije fronto ze leta opazam....al mamo pa sam usrano sreco

 

He he ko je klestilo po Ljubljani je na Senici padlo nekaj vzorca 2mm to?e. Tam proti tvojmu koncu in Brniku je blo pa vse ?rno. Tale Hum in Osolnik vse odbijeta stran...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he ko je klestilo po Ljubljani je na Senici padlo nekaj vzorca 2mm to?e. Tam proti tvojmu koncu in Brniku je blo pa vse ?rno. Tale Hum in Osolnik vse odbijeta stran...

 

okol kamnika, komende in brnika je blo use ?rno ja ... sam to?e pa nismo mel :jezicek: idin kar se vreme ni znou spomnt kak?n nej bo, usake 5 minut je blo drga? ... 1x sonce ?ez 5 min pa d? tok da nisi 50m naprej vidu ... :blink:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.