Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

mah kurac... TDI ?al :( tam pa kamere ni. Pa sem ?e razmi?ljal, ?ist tko za mojo varnost, da bi imel ?e eno kamerco in bi jo vsaki? fliknu ?e v slu?beni avto predno grem na pot. Sam poleg garmina, da bom pa ?e s kamero motovilil mi je pa ?e kr mal preve? logistike.

 

Ti potem rabi? ALL IN ONE zadevo

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti potem rabi? ALL IN ONE zadevo

 

to je mo?no s to napravo, ki jo imam v 6ki, ima video input in snemanje, pa nisem nikoli priklopil....

dobra stran je to da rabi? zgolj malo kamero, brez shranjevalnega prostora, upravlja? preko touch screena itd

 

en dan mogo?e

 

Boss imam ?e eno tisto s crknjenim displayom (ni crknjen, prekinja), ampak dela.....(snema).

 

Vseeno pa se mi zdi da sedaj ?e drugo leto 24/7 uporabe za teh 40? je vredna nakupa

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot da ni dost en teden tresenja a bo bukev za bajto zdr?ala al ne so v?er pri sosedu se pravi 10 m stran ?e vdrli. Mamo da jih jaz dobim ?reva mu ven potegnem jebomatr.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss imam ?e eno tisto s crknjenim displayom (ni crknjen, prekinja), ampak dela.....(snema).

 

Edino kjer bi ?lo bi bil nov Passat, ki ?e ima navigacijo in prosti vtika? za 12V.

 

Pri vseh VW-jih in Audiju je pa? le en vtika? (ni to Mazda, ki ima dva :P ) in ?e vtaknem notri navigacijo nimam za kamero in obratno. Smeh pri tanovem Pasatu, letnik 2012, ni niti USB priklju?ka niti kakega ?italca SD kartic - tolk o naprednem VAG-u :blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Edino kjer bi ?lo bi bil nov Passat, ki ?e ima navigacijo in prosti vtika? za 12V.

 

Pri vseh VW-jih in Audiju je pa? le en vtika? (ni to Mazda, ki ima dva :P ) in ?e vtaknem notri navigacijo nimam za kamero in obratno. Smeh pri tanovem Pasatu, letnik 2012, ni niti USB priklju?ka niti kakega ?italca SD kartic - tolk o naprednem VAG-u :blink:

 

re?itev je faracajg adapter na 2 USB izhoda, sicer sem pa jaz to direkt prheftu zadaj v armaturi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

re?itev je faracajg adapter na 2 USB izhoda, sicer sem pa jaz to direkt prheftu zadaj v armaturi

 

Ja sam placa ni, ker je tako vgreznjen notri, da komi navadnega notri stla?im - ker so pa slu?beni avti pa ve?, da ne smem ni? zraven ?arit... tako, da verjetno s kamero ne bo ni?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam placa ni, ker je tako vgreznjen notri, da komi navadnega notri stla?im - ker so pa slu?beni avti pa ve?, da ne smem ni? zraven ?arit... tako, da verjetno s kamero ne bo ni?

 

u grabn :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam placa ni, ker je tako vgreznjen notri, da komi navadnega notri stla?im - ker so pa slu?beni avti pa ve?, da ne smem ni? zraven ?arit... tako, da verjetno s kamero ne bo ni?

 

 

Takle bi mogu it...

 

Objavljena slika

 

http://www.enaa.com/oddelki/mojAvto/izd_11...icnica_s_kablom

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole bi celo ?lo sam pol bom moral ?e celo vre?o kablov s sabo iz avta v avto tovort, ker ?e bi hotu imet to v vsakem slu?benem jih moram kupiti kar 6. :(

 

 

Druga?, ker pa je tole jamralnik bom pojamral, da smo ?e sedmi dan brez ?troma... sicer generator je za prvo silo tako, da hladilnik deluje, ta var?ne lu?i delajo in ta var?ni TV tudi... uspeli so zrihtat in to brez ?troma, da deluje kabelska (tudi digitalna :blink: ) in celo internet na obroke.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti to resno razo?aran? :D js tud gledala, pa bom rekla, da nism ne n? razo?arana ne navdu?ena, tako nekje srednje lep show. Pa na za?etku so en krogc zafrkl :D

 

Moje jamranje dans se pa ti?e prijatlov, prijateljic, so?olk, sorodnikov... Vedno moram jaz re?i, ?e kam gremo, ?e se dobimo in kr skos ene kajle.. Povhn glave mam ?e tega, da noben nikamor ne more, pa k bi usaj pol k majo ?as poklical al pa kej, neeee.. Ah ja o?itno se bo treba navadt, da bom skoz ?ivljenje ?la sama :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Totalno zdesetkano je tudi moje najljub?e sprehajali??e - Arboretum;

 

http://www.kamnican.si/zled-v-arboretumu-u...polovico-gozda/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnje ?ase si kr velikrat to re?m.. Sam na konc se ?lovek spra?uje kaj je sploh on sam ?e kot oseba, ?e je brez prijateljev?

 

Sicer nimam pojma kok si stara, ampak mislm da se tole nardi vsakmu v dolo?enem obdobju.(cca za?etek 20ih) Obveznosti naredijo svoje in starej?i kot si, ve? jih je. :)

 

Najslab? je mislt, da te definirajo prijatli. Ker te ne. Oni so samo bonus v tvojem ?ivljenu. Sploh ko dojame?, kdo so tisti tapravi. Pa tud, ?e jih vid? samo parkrat na leto.

 

Je pa hudo, ko si v tej fazi,..se ?e spomnm te krize. Sej bo, bo? vidla :rozico:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da bo tole zadnje moje jamranje okoli agregatov, ker kot ka?e danes elektrika po dolgih desetih dneh spet prihaja po normalni poti v na? dom.

 

Logatec spet lahko dobi nazaj svoje ime in ne tako kot ga kli?ejo zadnjih 10 dni Agregatec. Je pa stro?ek tega agregatorksega "podviga" kar visok in za 10 dni smo vrgli ra?une skupaj je cifra bogatih 175? in to jedva za 2,5kW mo?i na katerega tudi pralnega stroja ne more? obesit saj kar po?epne.

 

Pri tem mogo?e samo ?e primerjava saj je sosed imel 7,5kW kjer je lahko normalno priklapljal vse potrebne gospodinjske aparate in je zadeva laufala dnevno vsaj dve do tri ure ve? kot pri nas, a cifra stro?ka je bila le dobrih 120?. Ima pa za razliko od nas dizelskega v katerega je seveda tankal kurilca, tako da bencinski agregat razen za kratkotrajno uporabo je res NO GO.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da bo tole zadnje moje jamranje okoli agregatov, ker kot ka?e danes elektrika po dolgih desetih dneh spet prihaja po normalni poti v na? dom.

 

Logatec spet lahko dobi nazaj svoje ime in ne tako kot ga kli?ejo zadnjih 10 dni Agregatec. Je pa stro?ek tega agregatorksega "podviga" kar visok in za 10 dni smo vrgli ra?une skupaj je cifra bogatih 175? in to jedva za 2,5kW mo?i na katerega tudi pralnega stroja ne more? obesit saj kar po?epne.

 

Pri tem mogo?e samo ?e primerjava saj je sosed imel 7,5kW kjer je lahko normalno priklapljal vse potrebne gospodinjske aparate in je zadeva laufala dnevno vsaj dve do tri ure ve? kot pri nas, a cifra stro?ka je bila le dobrih 120?. Ima pa za razliko od nas dizelskega v katerega je seveda tankal kurilca, tako da bencinski agregat razen za kratkotrajno uporabo je res NO GO.

 

BOSS super da dobiste ?e vi to ELEKTRIKO :prstgor: SI ne predstavljam kako bi bilo to pri nas na OBALI katastrofa...kjer smo ve?ina odvisni od elektrike :blink: dobri ste toliko dni brez prave ELEKTRIKE lp ale? :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer nimam pojma kok si stara, ampak mislm da se tole nardi vsakmu v dolo?enem obdobju.(cca za?etek 20ih) Obveznosti naredijo svoje in starej?i kot si, ve? jih je. :)

 

Najslab? je mislt, da te definirajo prijatli. Ker te ne. Oni so samo bonus v tvojem ?ivljenu. Sploh ko dojame?, kdo so tisti tapravi. Pa tud, ?e jih vid? samo parkrat na leto.

 

Je pa hudo, ko si v tej fazi,..se ?e spomnm te krize. Sej bo, bo? vidla :rozico:

 

Ma ja bo ?e bols, tko vsaj spozna?, kdo si resni?no ?eli biti v odnosu s tabo al pa ne :)

 

Sicer pa tko nwm, ce ni prijateljev al pa tko drugih ljudi okrog tebe kako sploh potem vedo kak?en si, tvoje lastnosti se ne izrazijo in noben te ne spozna.. Ker znancem itak vedno ka?emo drug obraz, kot pa tistim, ki so nam bolj blizu. V tej smeri sem v bistvu razmi?ljala..

 

 

Glavaaa bolii jooj, ?e zbudla sm se z glavobolom :wacko:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Taprau se je oglasil.

 

Kaj si to s tem vremenom na?aral? Lavo bomo imeli radi, ma tebe pa nobeden. Se mi zdi, da jih bo zdaj ?e kar cela vojska, ki te bodo lovili. Pa ne z lopato. Led se razbija s krampom... In ?e kak?en bo s kak?nimi kabli za teboj tekel...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...   Na koncu pa, sej je samo forum, da ne bo kake zamere zaradi debate levo in desno🤣....
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.