Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

CAM00519.jpg

 

Slabo vreme kaj ho?e?, gremo jutri domov.

Ajga jaz sem ze naredil krog danes, kdaj se dobimo na vodi?

Vreme je res depresivno, oblak je prisel....

 

Jebeni galebi!!!!!

post-2637-0-40205000-1408458513_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?ivo vreme, o?itno mi bo odplaknilo partijo tenisa, prvi? po 235-ih letih. Mah sem prov slabe volje.  :glare:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letos ne bo zneslo, ker sedaj, ?e ?akajo ?koljke in afri?ki lignji. Jutri se pa ?e vra?amo

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne razumem kaj je na mojemu ?olnu.............totalna okupacija, na in ob.... :whatever: To pucat je huje kot bruhanje......

post-2637-0-49446100-1408645559_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nima? sre?e, nima? sre?e.

 

Doma ti ga serje dav?na in politiki, na morju ti ga pa serjejo galebi...

Domacini so mi danes rekli da galebji drek prinasa sreco v familijo.....

Dober sem za 3 zivljenja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobr da smo za dans odpovedal ?portni piknik, ker me je strahovito za?el bolet kolk, ki sem si ga pred leti po?kodval na bordanju in zdej hodim k zombi. S tole bole?ino se pa te?ko karkoli doslej primerja, groza.  :ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se lotu popravila 30 let starega okna, no in sem ugotovil, da nisem ravno mojster. Ampak ?e zmeraj se nekako za silo zapira, da ga vsaj nisem total zjebal. :closedeyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se lotu popravila 30 let starega okna, no in sem ugotovil, da nisem ravno mojster. Ampak ?e zmeraj se nekako za silo zapira, da ga vsaj nisem total zjebal. :closedeyes:

 

 

Tudi pri nas sem imel danes podoben problem, pozimi je crknil su?ilec perila. Sumil sem da je nekaj narobe z grelcem, ker delal je samo segrel ni ni?. In re?itev: resetiranje toplotnega stikala na elektri?nem grelcu. Vse skupaj 15 min dela in ni? stro?ka  :ouje:

 

No drugi del spada pod temo Pohvalite se :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.