Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Tudi meni ne - zanimiv je recimo tri ?etrt ure pol ga pa ne pogledam ve?.

 

 

Pa ne, da je baterija potem ze prazna? :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, ma ne vem kaj naj z njim po?nem... sem imel doma od samsungov, iPada pa ?e neke ?ang?lang zadeve pa me niso prepri?ale kej preve?.

 

Jaz ga uporabljam predvsem za branje informacij (forumi, splente strani,...) pac tam, kjer ni potrebno veliko tipkati in se bolj bere... Sicer tudi precejkrat napisem kaksno sporocilo na forumih... Predvsem je bolj komot, ker to lahko pocnem na kavcu, na balkonu,... Za racunikom dejansko sedim vec ali manj le takrat, ko res moram kaj delati ... :) ... torej pretezno v sluzbi... Doma pa je vec v uporabi tablica ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1x sm reku, da nebom vec pizdu za sluzbo, pa ocitno morm spet... Nas zunanji partner se s krega z nasimi, ga odslovijo, najebem pa seveda spet js in morm prevzet se njegova dezurstva (se prav po celi 03 regiji) :vskalo:

Sent from Nokia Lumia 930

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem al ma folk cel cajt v podzavesti to, da je danes petek 13., ali sem pa? naklju?no sre?al toook enih ?udnih voznikov, kot jih sicer ne v celem mesecu. Npr. v Meng?u mi je kot Zombi uletel avtobus v kro?nega, da sem komaj se izognu, da bi ?el k vragu (v nebesa me verjetno ne bi hotli spustit). :ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klinc, js bom tud mogu ?iht menjat, ?e ne se mi bo enkrat sam odpelal <_<

 

No tud stanovanje bi bil za menjat, pa ?e kej bi se najdl..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uuuuj da mu jebem sunce, sem se zapi?u z eno pizdarijo globoko zadaj za noht in to glih fri?no na postri?en, da ?e bolj boli.  :glare:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uuuuj da mu jebem sunce, sem se zapi?u z eno pizdarijo globoko zadaj za noht in to glih fri?no na postri?en, da ?e bolj boli. :glare:

Dokler pol roke ne manjka je uredu :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meh glede tega, sem se jaz ?e sprjaznu, da je men vlak odpelal. Zdej sem prestar za te hece....

 

...dokaz, v soboto me v kri?u vsekal. V nedeljo me kli?ejo, ?eprav nisem de?uren, ?e grem lohka en server popravit in sevede ena velika krava od serverja za porihtat. Sem v?eraj mel frej, pa itak spet cel dan letal okoli (no, vsaj avto sem preobul in poservisiral)

 

Zjutraj sem bil tok neki zjeban in te?en, sem se kar uro kasnej na ?iht primajal. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.