Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Aha, zdaj mi je pa jasno, zakaj imate vsi po vrsto premajhne avtomobile... :hudicek:

 

Pri nas sem jaz poleg in ?e pri omari reduciramo, kaj je res treba in kaj ne. Potem je pa za vikend po?itnice za ?est oseb dovolj 150 litrski prtlja?nik. :zvizga:

 

Pravzaprav sem ugotovil, da sploh ne vem natan?no, kako velik prtlja?nik ima petka pri postavljeni tretji vrsti sede?ev... sramezljiv

v takem primeru je pa treba kr s kamionom na dopust :D

8e528784054c92426c675194e021e35b.jpg

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsak po svoje. Jaz ko grem na dopust, vedno "povsem slu?ajno pozabim" mobitel in uro doma. ?e pa ?e imam mobitel s seboj, pa zagotovo na dopustu ne zvoni, ker ga "pozabim" pri?gati... Potem me pa sploh ne gane, a je signal ali ga pa ni... V kampih imajo ponavadi brezpla?en brez?i?ni internet, toliko, da pogledam po?to in vremensko napoved, pa ?e to je v?asih preve? dela, ko sem na dopustu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsak po svoje. Jaz ko grem na dopust, vedno "povsem slu?ajno pozabim" mobitel in uro doma. ?e pa ?e imam mobitel s seboj, pa zagotovo na dopustu ne zvoni, ker ga "pozabim" pri?gati... Potem me pa sploh ne gane, a je signal ali ga pa ni... V kampih imajo ponavadi brezpla?en brez?i?ni internet, toliko, da pogledam po?to in vremensko napoved, pa ?e to je v?asih preve? dela, ko sem na dopustu...

Aja to se blo mi?ljeno na Jesenicah. Jaz pa priznamm, da mi pa?e ta tehnologija. No mobitel je na?eloma tudi pozabljen. Druga?e pa skoraj enako kot doma...kaj ?em po?et, ?e mali spi ?e ve? kot doma:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prekleta re?, a Primorska ne spada k Sloveniji al kako? 

 

Karkoli i??em, se nahaja v Ljubljani, Celju, Mariboru ali Novemu Mestu... Kak?na re? je ?e v Kranju, Ko?evju in Murski Soboti, potem se pa ?e neha...

 

Za izposojo prikolic sem ?e obupal. Tudi za izposojo tovornega vozila. Zdaj i??em navadne betonske opa?nike. Pa na Primorskem (Kanal, Nova Gorica, Se?ana, Ajdov??ina, Postojna in okolica teh krajev) ni enega, ki bi jih delal... Vsaj stric Gugl ne ve za njih...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj ne vem menjat mobilnega operaterja al pa se zjokat: nesem telefon ?e ?etrti? na servis in tako uradni osebni rekord podiram brez telefona, ki ga lepo pla?al ve? kot 2-3mesece :vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:

Neuradno sem se pogovarjal z poobla??enim serviserjem na bratislavski 7 in mi je rekel, da telefon oz kako drugo napravo zamenjajo ?ele ko jo ?esti? dobijo na servis
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neuradno sem se pogovarjal z poobla??enim serviserjem na bratislavski 7 in mi je rekel, da telefon oz kako drugo napravo zamenjajo ?ele ko jo ?esti? dobijo na servis

Hvala za tola?bo  :vesel: meni bo dosti samo da uredijo oz. popravijo kar ne funkcjonira pa bom presre?n  sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je dobra stran iphone ceprav crkuje je narejen tako da se ga v bistvu ne da popravljat in dobis novega, imel 3x tak primer

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e cel teden zlo slabe volje. Potem delal od v?eraj in do danes do 3-eh zjutraj. Boli me vse, volje do ?esarkol zmankal...

 

....po?utim se koz zgonjen in zlomljen konj, ki le?i v jarku in ?aka, da se ga kmet z ?ibrovko usmili in re?i muk.

 

Sem ?e zdej ?e bolj razo?aran, da ni pr nas legalizirana evtanazija.. bi se kr ulegu dohtarju na mizo pa reku naj nardi svoje... sramezljiv  :closedeyes:  :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je 23.6.

 

Baje, da je to poleti.

 

Ampak mi smo zopet zakurili centralno ogrevanje... Trenutna zunanja temperatura je 14?C, de?uje in piha...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, zdaj mi je pa jasno, zakaj imate vsi po vrsto premajhne avtomobile... :hudicek:  

 

Pri nas sem jaz poleg in ?e pri omari reduciramo, kaj je res treba in kaj ne. Potem je pa za vikend po?itnice za ?est oseb dovolj 150 litrski prtlja?nik.  :zvizga:

 

Pravzaprav sem ugotovil, da sploh ne vem natan?no, kako velik prtlja?nik ima petka pri postavljeni tretji vrsti sede?ev... sramezljiv

 

Tole moram odgovort.

Pri nas zmo zmenjeni tako, da ?ena zlaga prtljago v avto pred odhodom na dopust, res... :blink:  

Ampak pogoji so slede?i: (1.) prtlja?ni rolo ostane v avtu in se ga ne dotikamo (kar se dotika roloja ali prtlja?nih vrat ob zaprtju prtlja?nika, odstranimo); (2.) vsa prtljaga je zlo?ena v potovalkah ali torbah, razen obla?il, ki jih potrebujemo sproti na poti (za trajekt itd.); (3) skupna te?a prtljage mora biti tak?na, da se avto zadaj ne posede ve? kot za 3-4 cm in ne zgledam kot ?eh ali Poljak (to je da ne "glisiram"); (4) v kabini ni nobenih nepotrebnih predmetov, razen nekaj teko?ine in za vsakega otroka kak?na igra?a; (5) razni pogoji, ki jih oblikujem sproti. :rolleyes:

Zadeva nam kar dobro funkcionira in v nasprotju s prej?njimi leti je pred odhodom kar mir -_-      

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole moram odgovort.

Pri nas zmo zmenjeni tako, da ?ena zlaga prtljago v avto pred odhodom na dopust, res... :blink:  

Ampak pogoji so slede?i: (1.) prtlja?ni rolo ostane v avtu in se ga ne dotikamo (kar se dotika roloja ali prtlja?nih vrat ob zaprtju prtlja?nika, odstranimo); (2.) vsa prtljaga je zlo?ena v potovalkah ali torbah, razen obla?il, ki jih potrebujemo sproti na poti (za trajekt itd.); (3) skupna te?a prtljage mora biti tak?na, da se avto zadaj ne posede ve? kot za 3-4 cm in ne zgledam kot ?eh ali Poljak (to je da ne "glisiram"); (4) v kabini ni nobenih nepotrebnih predmetov, razen nekaj teko?ine in za vsakega otroka kak?na igra?a; (5) razni pogoji, ki jih oblikujem sproti. :rolleyes:

Zadeva nam kar dobro funkcionira in v nasprotju s prej?njimi leti je pred odhodom kar mir -_-      

jaz pa teb :)

 

Ampak pogoji so slede?i: (1.) prtlja?ni rolo ostane v avtu in se ga ne dotikamo (kar se dotika roloja ali prtlja?nih vrat ob zaprtju prtlja?nika, odstranimo);

Mi najprej odstranimo rolo, da gre not pes

(2.) vsa prtljaga je zlo?ena v potovalkah ali torbah, razen obla?il, ki jih potrebujemo sproti na poti (za trajekt itd.);

Pol prtljage je izven potovalk, da jo lahko zba?emo polg pasjega boxa ali v trugo - optimizacija prostira

(3) skupna te?a prtljage mora biti tak?na, da se avto zadaj ne posede ve? kot za 3-4 cm in ne zgledam kot ?eh ali Poljak (to je da ne "glisiram");

Pri uporabi truge je balans porazdeljen, v prtlja?niku je pes 30kg, zadaj otroka

(4) v kabini ni nobenih nepotrebnih predmetov, razen nekaj teko?ine in za vsakega otroka kak?na igra?a;

no tole bi mogo?e ?e ?lo...odvisno od pogoa 1,2,3

(5) razni pogoji, ki jih oblikujem sproti.  :rolleyes:

Ni maneverskega prostora

:hohoho:  :hohoho:  :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, mo?ki.

 

Najraje bi videli, da gremo kar goli in bosi naokoli...

nope, ?tikle lahko

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri natovarjanju za na dopust ne kompliciram. Prtlja?nik mora bit poln - sem ga drago pla?al!  (Obte?itveni balans izvajam s sixspacki za obema prednjima sede?ema). V namen polnjenja prtlja?nika v?eraj nabavil eno gumijasto re? za na morje, spakiranih konkretnih dimenzij 70x50x30 in te?e 17,5 kg. Cilj je, da ne gre ni? na streho, verjetno da bo veslo moralo tja.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko se me je dans ?e konkretno lotevalo "vremensko po?utje" in morala strmo padala, sem obiskal eno restavracijo in naro?il njihovo najdra?jo jed.  :hudicek:

 

(pojamral bom pa spet ko dobim ban?ni izpisek, hehe).  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi blo po moje bi na morje nesel sabo SAMO DENARNICO-Kartico, samo kaj ko na?a sebo vzame ?e omare (brez vrat) , ?e bi slu?ajno blo to , pa, to, pa to, ?e,.....

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Besen kot ris...

V?eraj cel dan na poti, prespim v hotelu, stranka potrebuje ponudbo, ve?ja zadeva, pogovarjamo se pil leta..

Vstanem ob petih, pripravim ponudbo po ?e tretji kon?ni specifikaciji. Po treh urah ho?em poslati, prileti nova sprememba...

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.