Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Alex napisal:

Po Avstriji, Nemčiji, Italiji, Franciji... se vozi kulturno, neagresivno. Po predpisih. A hkrati dinamično.

Nekaterim izgleda ni jasen pojem "dinamično". To ni divjanje, kot si ti predstavljaš. 😉

Ko prestopiš našo mejo pa si v Texasu.

Kdo ima bolj črn bmw, audi... Kdo ti bo bolj blendal za teboj, kdo se ti bo bolj prilepil.. Kdo bo dlje vozil po prehitevalnem pasu... 

 

Avstrijci, Nemci in Italijani so retardi za volanom.

Ko jih parkrat srečaš na Ljubelju, je prec jasno.

  • Všeč 2
  • Hvala 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je g.Wankel napisal:

 

Avstrijci, Nemci in Italijani so retardi za volanom.

Ko jih parkrat srečaš na Ljubelju, je prec jasno.

 

Tole podpišem... Od kar so jih spet polne naše AC jih imam še pred julijem polhn kurac. To so nesposobni v 3PM, pravil ne poznajo, pa egocentrični do knca v stilu "najprej jaz pol pa dolg nič". Vozniško znanje in sposobnosti obvladovanja vozila jih pa vsak balkanc prekaša.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je g.Wankel napisal:

 

Avstrijci, Nemci in Italijani so retardi za volanom.

 

 

Slovenci smo retardi.  Morali uvesti nadzor na naših severnih mejah, pa da jodlarji stojijo do Klagenfurta. Bolje da so oni parkirani tam, kot da smo mi zaradi njih parkirani na naših avtocestah 

  • Všeč 1
  • Ljubim 2

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Točno tako, ker če bi bilo kontra bi oni to prec naredili in so pred časom tudi, da je promet stal pri nas pred Karavankami in ne pri njih.

 

Drugač pa takole za pokušino sem na hitro našel tale posnetek. Tega je drugače tolk, da se mi ne da editirat, ampak tedva bizgeca sta prav lep primer kaj se dogaja zdaj na naših AC-jih. En jodlar s polno naloženim avtom in kolesi zadaj s cca 150km/h, pol mu pa ven skoč s 100km/h retardiran švaba, ki se mu ne zdi, da bi bilo treba kaj v ogledala gledat. Skor bi bla dobitna kombinacija.

 

Pa da ne bo kdo mislil, da sam tujce vidim je zraven še en gorenjski hillbilly z zelo zgovornim napisom na zadku in sem seveda upošteval njegovo prošnjo.

 

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Boss napisal:

Točno tako, ker če bi bilo kontra bi oni to prec naredili in so pred časom tudi, da je promet stal pri nas pred Karavankami in ne pri njih.

 

Drugač pa takole za pokušino sem na hitro našel tale posnetek. Tega je drugače tolk, da se mi ne da editirat, ampak tedva bizgeca sta prav lep primer kaj se dogaja zdaj na naših AC-jih. En jodlar s polno naloženim avtom in kolesi zadaj s cca 150km/h, pol mu pa ven skoč s 100km/h retardiran švaba, ki se mu ne zdi, da bi bilo treba kaj v ogledala gledat. Skor bi bla dobitna kombinacija.

 

Pa da ne bo kdo mislil, da sam tujce vidim je zraven še en gorenjski hillbilly z zelo zgovornim napisom na zadku in sem seveda upošteval njegovo prošnjo.

 

 

In koliko retardiranih slovenceljnov dela neumnosti na cestah vsak dan?.. na stotine.Tako v tujini kot pri nas doma. Tu gor pač ne prebavljate tujcev in potem pišete neumnosti., dejstvo je, da so naše ceste najnevarnejše (poleg Balkana seveda) daleč naokoli. Kdor malo vozi po Evropi (in ne samo po Sloveniji) bo to vedel. 

Je potrebno še kam drugam potovati kot do Paga in Krka, kot to počne velika večina slovenceljnov. 😉

pred 8 urami je Mraušk Mčk napisal:

 

Slovenci smo retardi.  Morali uvesti nadzor na naših severnih mejah, pa da jodlarji stojijo do Klagenfurta. Bolje da so oni parkirani tam, kot da smo mi zaradi njih parkirani na naših avtocestah 

Na naših avtocestah smo (ste) parkirani, ker to niso več moderne avtoceste,ki bi požrle ves promet, ampak so postale eno veliko delovišče, za katere so sedaj še podražali vinjete. 🙂

Vi kar lepo pridno čakajte vsak dan par ur v koloni. 🙂

pred 10 urami je g.Wankel napisal:

 

Avstrijci, Nemci in Italijani so retardi za volanom.

Ko jih parkrat srečaš na Ljubelju, je prec jasno.

Bo potrebno it  še kam ven iz svojega dvorišča. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pravi nekdo, ki se na smucanje pelje v Dolomite in sem in tja na kaksen koncert do Münchna ali kaksnega drugega mesta v tujini? Zakaj je potrebno vsakega v drek tlacit, kateri napise svoje mnenje, ki je vecinoma drugacno od tvojega?

 

Nihce ni napisal, da je pri nas vse OK… samo ti trdis, da je v tujini vse boljse… Ni mi jasno, zakaj se vztrajas v Sloveniji, ce je pa le skok cez mejo vse toliko boljse?  🥴

  • Všeč 2
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Jest napisal:

To pravi nekdo, ki se na smucanje pelje v Dolomite in sem in tja na kaksen koncert do Münchna? Zakaj je potrebno vsakega v drek tlacit, kateri napise svoje mnenje, ki je vecinoma drugacno od tvojega?

 

Nihce ni napisal, da spje primnas vse OK… samo ti trdis, da je v tujini vse boljse… Ni mi jasno, zakaj se vztrajas v Sloveniji? 

Sam naredim skoraj več kilometrov po tujini kot po teh naših slovenskih "parkirnih prostorih" od avtocest,tako da vem, kako se kje vozi. 😉Zopet pišeš neresnice in veš bolje kot jaz sam, kje vse sem bil v zadnjem letu v tujini. Ali misliš, da bom vsako pot do Milana ali recimo Bologne poslikal ini prilepil slike tu gor? 🙂

Zopet si naredil neke svoje zaključke. A sem kje napisal, da je v tujini vse bolje?? Napisal sem samo to, da se v tujini vozi manj agresivno in bolj po predpisih.

A lahko negiraš tudi to, ali kot ti to lepo  znaš, malo prirediš po svoje, da so nove italijanske tripasovnice, ki so preplastene z odličnim, kvalitetnim, asfaltom, kjer v dežju voda ne ostaja na cestiščih in so posledično veliko  bolj varne, ker se za avti ne dvigujejo oblaki vode, a niso njihovi tuneli svetli, preplastene z  kvalitetnim asfaltom in kjer ni omejitev, kot v naših skropucalih od tunelov... Res je, so dražje kot pri nas. A pri njih ni (več) stoječih kolon, ker vse lepo požira. Ob praznikih si nekatere ceste bolj obremenjene, to je res in pride včsih do kratkih  zastojev, a na teh naših ubogih avtocestah je to dnevni pojav. Tako, da si moraš vzeti dodatni dve uri za pot od kopra do Ljubljane. 🙂

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Alex napisal:

. 🙂

Slivka, ta tvoj humor je v veliki večini precej banalen in prostaški. Večini.

Ali misliš, da se vsi držijo teh tvojih ugotovitev? 😉 Pač nekateri vozijo prosto po Prešernu in gasa. 🙂

 

Kaj ima pa moj humor s tem?

 

Ti si zapisal, da voziš dinamično in ti si zapisal, da te je avtovleka prehitevala.

 

Kolikor je meni znano, avtovleka od 0 do 95 km/h pospeši v treh minutah. 

Torej, če te je avtovleka prehitevala, nisi vozil ne dinamično ne divjaško... In potem je poraba res lahko tako majhna, kot si zapisal... Sicer te pa razumem: težki in neaerodinamični SUV in še bencinar za povrhu... A hvalit ga pa moraš. Ne more biti star avto boljši od novega. Sploh takega, za katerega si trdil, da ga nikoli ne boš imel in nisi razumel, kaj se dogaja v glavah tistih, ki so ga imeli prej kot ti.

 

Kar je najhujše, se ti bom kmalu pridružil in bom v garažo pripeljal tisto, kar sem vedno govoril, da ne bom imel v garaži...

Bog požegnaj zarečenega kruha nama obema...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Slivka napisal:

 

Kaj ima pa moj humor s tem?

 

Ti si zapisal, da voziš dinamično in ti si zapisal, da te je avtovleka prehitevala.

 

Kolikor je meni znano, avtovleka od 0 do 95 km/h pospeši v treh minutah. 

Torej, če te je avtovleka prehitevala, nisi vozil ne dinamično ne divjaško... In potem je poraba res lahko tako majhna, kot si zapisal... Sicer te pa razumem: težki in neaerodinamični SUV in še bencinar za povrhu... A hvalit ga pa moraš. Ne more biti star avto boljši od novega. Sploh takega, za katerega si trdil, da ga nikoli ne boš imel in nisi razumel, kaj se dogaja v glavah tistih, ki so ga imeli prej kot ti.

 

Kar je najhujše, se ti bom kmalu pridružil in bom v garažo pripeljal tisto, kar sem vedno govoril, da ne bom imel v garaži...

Bog požegnaj zarečenega kruha nama obema...

Sivka, kar sem napisal je res.  Poanta tega je, da je bila hitra Tesla  hitra zato, ker je vozila 150/ uro - na vlečem vozilu.😉

Ko voziš po omejitvah, recimo 130/ uro, mi prosim razloži, kako bi ti vozil "dinamično" v tistem trenutku? Ali bi spustil gas, da bi upočasnil in nato ga nabil, da bi dohitel ostale? Ali kako? 

Bi šel na vsako benzinski pumpo in potem dal gas, da si izboriš mesto, kjer si bil, preden si zavil  na benzinski pumpo? Saj nisva štartala iz mesta do 95/ uro. Kje si to pobral.??

Sam sem vozil lepo s tempomatom in tip je leponšvignil mimo (vseh nas). 🙂

Sicer pa, kakor nam je nekaterim znano,cx30 ni težek, okoren suv. 

Je zelo aerodinamičen in dokaj lahek avto. In se zelo lepo drži ceste. 🙂

Je benzinar, a si malo preberi kako deluje. 😉

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izgleda se vozis po nasih avtocestah samo takrat, ko se vozijo vsi drugi in je guzva? Da nisi morda tisti, ki je na celu kolone na prehitevalnem pasu? ;) 

 

Jaz se dosti vozim… tudi po Slovenskih avtocestah… pa vem, da ni vedno in povsod “parkirisce”… Res pa je, da ce je le mozno, se izognem takim situacijam… se pa vcasih tudi zgodi, da padem v tako guzvo…

 

Sem pa samo povzel tvoj nacin pisanja… da pac obsojas ljudi na podlagi svojih mnenj in jih povrhu vsega se ponavadi se blatis… Vcasih je bolje, ce nic ne napises… Saj vem… tudi zame bi to vcasih veljalo… le da jaz napisem verjetno precej manj nebuloz, kot ti… Nisem pa zaljiv do tistih, ki imajo drugacno mnenje… Le mimo tvojih “pravljic” pa ne morem vedno… 😂 …  

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Jest napisal:

Izgleda se vozis po nasih avtocestah samo takrat, ko se vozijo vsi drugi in je guzva? Da nisi morda tisti, ki je na celu kolone na prehitevalnem pasu? ;) 

 

Jaz se dosti vozim… tudi po Slovenskih avtocestah… pa vem, da ni vedno in povsod “parkirisce”… Res pa je, da ce je le mozno, se izognem takim situacijam… se pa vcasih tudi zgodi, da padem v tako guzvo…

 

Sem pa samo povzel tvoj nacin pisanja… da pac obsojas ljudi na podlagi svojih mnenj in jih povrhu vsega se ponavadi se blatis… Vcasih je bolje, ce nic ne napises… Saj vem… tudi zame bi to vcasih veljalo… le da jaz napisem verjetno precej manj nebuloz, kot ti… Nisem pa zaljiv do tistih, ki imajo drugacno mnenje… Le mimo tvojih “pravljic” pa ne morem vedno… 😂 …  

Pač se  ne  "volimo". Kaj čmo. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je Alex napisal:

Glede na letošnje vreme, dež in kabriolet... 😉

 

Aleks, ta tvoj humor je v veliki večini precej banalen in prostaški. Večini. 😁

Popravljeno od g.Wankel
  • Všeč 2
  • Haha 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je g.Wankel napisal:

 

Aleks, ta tvoj humor je v veliki večini precej banalen in prostaški. Večini. 😁

Enako. 👍

Sicer pa, od kar ni več stare garde gor, ki je bila od začetka, se je tudi zdrav humor izgubil. Precej zapeto je postalo. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa če si se ti @Alex spremenil?

 

Od tistega koronanatega in cepljenja si ratal čist divji in drugačen kot smo te poznali prej. Ne vem no, od vseh forumašev, ki jih poznam dlje časa imam občutek da si ti najbolj spremenjen. Sej vem, da boš to zanikal ampak mislim, da to ni samo moje opažanje. 🤔

  • Všeč 2
  • Haha 2
  • Zmeden 1
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Alex napisal:

In koliko retardiranih slovenceljnov dela neumnosti na cestah vsak dan?.. na stotine.Tako v tujini kot pri nas doma. Tu gor pač ne prebavljate tujcev in potem pišete neumnosti., dejstvo je, da so naše ceste najnevarnejše (poleg Balkana seveda) daleč naokoli. Kdor malo vozi po Evropi (in ne samo po Sloveniji) bo to vedel.

 

Hvala bogu se ne rabim veliko vozit po tujini, ker mi tuji vozniki lepo kažejo svoje razkošno znanje tu pri nas, da ne rabim dodatno it gledat njihove karafeke še kam drugam. In ja glede na razmerje domačih in tujih voznikov pri nas z največjo lahkoto trdim, da na razmerje delajo tujci večjo štalo kot naši pa če se še tako trudiš prikupit tujcem (sploh italijanom). Zaradi takega slovenceljskega odnosa do tujcev, kjer se mnogi nevede spravljajo v podrejen položaj do tujcev nam pravijo "Bečki konjušari".

 

Drugače pa če bi res videl samo napake tujcev bi objavljal samo te, kot pa vidiš objavljam vse kar mi je zanimivo, da ljudje počenjajo na cestah pa ne glede kako registrsko ima avto gor obešeno in kdo je za volanom.

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

Kaj pa če si se ti @Alex spremenil?

 

Od tistega koronanatega in cepljenja si ratal čist divji in drugačen kot smo te poznali prej. Ne vem no, od vseh forumašev, ki jih poznam dlje časa imam občutek da si ti najbolj spremenjen. Sej vem, da boš to zanikal ampak mislim, da to ni samo moje opažanje. 🤔

Jaz pa mislim, da, se tej ta novi  člani bolj mehkužne sorte. 😉 Ti si pa ostal enak s svojimi teorijami zarot. 🙂 Ni sprememb. 😉

Ko se pogovarjam s starimi forumskimi borci se vsi strinjajo, da se je forum spremenil. A ne na bolje. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa s kom se ti to pogovarjaš potem, Alex? Kdo so tej borci in od kje naprej šteješ ''staro gardo''?
Kar jst vidim je to, da si v večini primerov ti jedro spora in zasmetiš večino topicov, z načinom komunikacije, ki je slabša od večine ''nove garde'', če želiš tko rečt.
Na konc je vedno tvoj izgovor, da se ti pač mal hecaš in tebe revčka noben ne razume. Eno je sarkazem in malo zbadanja, drugo pa je cinizem in žaljenje in mislm, da moraš ti še dojet razliko.

  • Všeč 7
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo enemu omejit dostop pa vemo koliko bolje bo (se je videlo, kako lepo je bilo na forumu tistih 10-14dni) Kvalitetne razprave, nič podjebavanja.

 

Pol pa pade kvaliteta dol v roku par ur 😔

Popravljeno od Tilen5
  • Všeč 1
  • Haha 1

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.