Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 46 minutami je g.Wankel napisal:

Lahko bi vam tudi v živo slikal, sem bil pripravljen it iz Celovca domov, ker so nam vlomili v hišo in napadli nečakinjo 😡

WTF??? So vsi ok?

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je g.Wankel napisal:

 

Ja, mogla je na urgenco zaradi solzilca. Potem, ko je klicala policijo so zbežali in nič vzeli.

 

Na Brezovici se kar vrstijo taki primeri.

Katastrofa. Kaj pa materialne škode je veliko?

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je g.Wankel napisal:

Mislim, da nič kej velik. So si vzeli čas, da so sneli okno. Čeprav še sam ne vem kako to narediš pri zaprtem 😀

Očitno niso prvič snemali okno:D

Važno, da so vsi in vse ok:prstgor:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se danes prebudil s popolnoma trdim ... levim kolenom in bom posledično lahko ekipi s katero smo mislili na Mont Blanc, predlagal naj vzamejo koga drugega. Jaz pa v Desus, kot kaže, hehe

  • Zmeden 1
  • Žalosten 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Z M A J napisal:

Sem se danes prebudil s popolnoma trdim ... levim kolenom in bom posledično lahko ekipi s katero smo mislili na Mont Blanc, predlagal naj vzamejo koga drugega. Jaz pa v Desus, kot kaže, hehe

Ej...malo počitka 😉😁in fizioterapija pa bo ok 😉😁

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Z M A J napisal:

Sem se danes prebudil s popolnoma trdim ... levim kolenom in bom posledično lahko ekipi s katero smo mislili na Mont Blanc, predlagal naj vzamejo koga drugega. Jaz pa v Desus, kot kaže, hehe

Ja nimaš kej, star si... še oba BMW-ja prodaš in obdržiš Getzkota pa je to to. 😎

  • Haha 6
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Shrek napisal:

Zakaj že?

 

Ma tu na Slovaškem so kot kraljevi. Izsiljujejo čakalne vrste, vozijo kot nekdo, ki ima prvič izpit v rokah aja pa čudno se jim zdi, da ne razumeš njihovega svetovnega jezika 😀

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je Boss napisal:

Ja nimaš kej, star si... še oba BMW-ja prodaš in obdržiš Getzkota pa je to to. 😎

Sam tu bo problem...a mu nisi povedal,da ko si star moraš SUWja kupiti🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 3. 5. 2023 ob 18:13 je FuManchu napisal:

Men je zadnjič tamala z kladivom udarila po vratih pa se nič ne pozna:blink:

Verjetno je na kladivu kaka praska 🤣

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Mraušk Mčk napisal:

Renold megane dci, ki je do sedaj v družini veljal za nepokvarljivega, se je izneveril.

 

Po dobrih 14letih in 270Kkm mu je crknila kuplunga.😐

Za tista leta so bili koliko, okoli 17k če si vzel gt line? To pomeni da si dal cca jurja na leto, lepo izkoriščen denar je to za moje pojme!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je NevLado napisal:

Za tista leta so bili koliko, okoli 17k če si vzel gt line? To pomeni da si dal cca jurja na leto, lepo izkoriščen denar je to za moje pojme!!!

 

S popustom na žlahto v revozu in z doplačilom za xenon je bil 16,5K€

Megane kot drugi avto v teh 14 letih odličen prav zaradi nizkih obratovalnih stroškov.

 

Čisto nesrečen sem, ko gledam kaj bi lahko kupil. Ampak ziher nisem edini nesrečnež, ker tale avtomobilski trg je postal katastrofa. Pa še na slabše gre. Najbolje da kupim dva avta in enega potem v garaži pokrijem z deko (ga šparam za po letu 2035).

  • Všeč 1
  • Haha 2

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Mraušk Mčk napisal:

Renold megane dci, ki je do sedaj v družini veljal za nepokvarljivega, se je izneveril.

 

Po dobrih 14letih in 270Kkm mu je crknila kuplunga.😐

Taki kilometri in taka leta je čist ok zdržala.

Na M2 je dosti manj. 180€ me je stalo vse skupaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je godlike napisal:

Taki kilometri in taka leta je čist ok zdržala.

Na M2 je dosti manj. 180€ me je stalo vse skupaj.

 

Čakaj, kaj?

 

Sklopko menjate prej kot po 300.000 prevoženih kilometrih? Ja, kako pa speljujete? Kot Smolar: Čist počas?

 

 

Mani po hribih pa včasih tudi s prikolico zdrži po 300.000 in več. B bistvu je na nobenem avtu do zdaj nisem menjal - niti na petki, ki ima že 355000 km...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.