Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ja, @Shrek, to je vse res. Avto ne trpi nič. Trpim pa jaz, ko določene voznike s pripeto prikolico gledam pri rikvercanju. Sploh, če se je treba kam umaknit na ozki hribovski cesti. Prej jaz zrikvercam z dvema prikolicama in najdem prostor za se umaknit, kot pa določeni samo solo, kaj šele s prikolico...

 

Tudi kakšno polkrožno obračanje, kjer je treba malo popravit smer, ker ne gre v enem obratu... Naredijo celo znanost...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Slivka da te potolažim, Mariborski vodovod ima tri nove Caddyje in so vsi več na servisu kot na cesti. Tako, da nisi edini.

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Začuden 2
  • Žalosten 1
  • Ni všeč 1

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem imel prej 2 generacijo M6 limuzino. Ko sem kupoval 3 generacijo M6 sem tudi sam hotel limuzino, ker mi karavani niso bili všeč, vendar nisem našel limuzine ki mi bila všeč zato sem mogu vzeti karavana. No ta poteza se je izakazala kot ena najboljših pri nakupu vozila. Karavan oz. vozilo s 5 vrati je neprimerno bolj uporabno kot s 4 vrati. 

 

Npr. sedaj sem nabavljal opremo za kopalnice in sem notri spravil vse omarce in ostalo opremo v velikih škatlah, ki jih niti pod razno ne spraviš v limuzino. Ali pa mesečno prevozi stvari v zbirni center za odpadke, razne omare, stoli...  Da ne govorim, da lahko notri prevažam tudi kolo.

 

Ko doziviš uporabnost karavana se težko vrneš na limuzino. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je ignacij napisal:

Sam sem imel prej 2 generacijo M6 limuzino. Ko sem kupoval 3 generacijo M6 sem tudi sam hotel limuzino, ker mi karavani niso bili všeč, vendar nisem našel limuzine ki mi bila všeč zato sem mogu vzeti karavana. No ta poteza se je izakazala kot ena najboljših pri nakupu vozila. Karavan oz. vozilo s 5 vrati je neprimerno bolj uporabno kot s 4 vrati. 

 

Npr. sedaj sem nabavljal opremo za kopalnice in sem notri spravil vse omarce in ostalo opremo v velikih škatlah, ki jih niti pod razno ne spraviš v limuzino. Ali pa mesečno prevozi stvari v zbirni center za odpadke, razne omare, stoli...  Da ne govorim, da lahko notri prevažam tudi kolo.

 

Ko doziviš uporabnost karavana se težko vrneš na limuzino. 

Kar se tiče uporabnosti karavana, se strinjam. Kar se tiče pa lepote avta... 

Kolo lahko voziš na nosilcu za kolesa na priklopu za prikolico. Prevoz kopalniških omaric pa enkrat na 20 let? Da bi zaradi tega kupil karavana, ki mi ni všeč? Vsak trgovec ima za par € možnost dostave. 

Za vsakdanje življenje je mazda 6 limuzina poezija od avta. 

To je MOJE mnenje. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Shrek napisal:

Kar se tiče uporabnosti karavana, se strinjam. Kar se tiče pa lepote avta... 

Kolo lahko voziš na nosilcu za kolesa na priklopu za prikolico. Prevoz kopalniških omaric pa enkrat na 20 let? Da bi zaradi tega kupil karavana, ki mi ni všeč? Vsak trgovec ima za par € možnost dostave. 

Za vsakdanje življenje je mazda 6 limuzina poezija od avta. 

To je MOJE mnenje. 

Te čist razumem, da ti karavan ni všeč, sam morem mal pokomentirat tvoj odziv okoli omaric in kolesa. 

 

Ta tovor je bil zgolj primer uporabnosti in ni precedenčni primer. Sam na tedenski bazi vozim stvari ki jih v limuzuno ne spraviš in to je velik plus, pa ne bom našteval, da ne bo spet siciranja. Da ne govorim poleti ko hodimo na morje. Z limuzino sem mogel na strehi prevažati kovček, sedaj se na njem nabira prah ker vse spravim v gepek. 

 

Ne hvalim zato ker je moj ampak ker so to dejstva. Z limuzino moras za vsako škatlo tuhtati kako jo boš peljal, pri karavanu pa samo rolo in sedeže podreš pa gasa.

Popravljeno od ignacij
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je godlike napisal:

@Slivka kolko krat si ga peljal zaradi napake nazaj?

Polo 1.2 TSI 2010, sem bil na servisu zaradi napake 18x v prvem letu.

 

Prvič en dan (en dan po službi peljal, drugi dan po službi šel ponj).

Drugič en teden (5 delovnih dni).

Tretjič en teden (5 delovnih dni).

Četrtič 15 koledarskih dni (11 delovnih dni).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsakemu svoje. 

Sam ne vozim kartonov v avtu, ker mi ni treba. Če je za vsakdanjo uporabo tudi ne spraviš veliko not, če ne snameš roloja in podreš sedežev. Na 09 karavanu, ki ga imam, moram vedno rolo odhaklat dol. Bog ve, kak veliko škatlo tudi ne daš not, da ne podreš sedežev. 

Za morje...tudi rolo stran...

V limuzino ali karavana 09 letnik gre enako not. Če je na karavanu rolo gor. Ekstremno velik kufer ali škatla pač ne, se strinjam. Ne rečem, da ni praktičen karavan. Je. Če mi je pa grd zadaj...ga pač ne pogledam. Vsak ima svoj okus. Vsake oči imajo svojega malarja. Šestica prve generacije je še bil karavan. To druge generacije, ki jo imam...sem se pač navadil...

Tretje generacije, pa vsi ti karavani, pa niso več karavani, ampak HB varjanta... 

To je MOJE mnenje. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 28. 12. 2023 ob 5:49 je Shrek napisal:

No. Zato imam doma se HB 08 letnik in karavan 09 letnik. Pa avto zamenjam za tako stvar. Za na morje je pa prikolica zakon. BOX prikolica od TPV, gor pa še 5 koles....avto ne trpi nič. IMG_20230623_210722.jpg

Kaj pa voziš tukaj noter na morje? Kam pa jo spraviš potem?

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je godlike napisal:

Limuzina je 5v in je ok. Bolj smo se pritoževali čez sedane, ki so 4v.

 

Se strinjam. Na splošno dajem prioriteto uporabnosti, kakovosti, estetika je na tretjem mestu. 

 

Nekoč sem se s Hondo Accord limuzino odpravil v Pivko po desko, ki naj bi bila velikosti 150x70x4 cm. Doma pomerim in bi jo moral spraviti v avto. Na kraju nakupa s prodajalcem ugotoviva, da ne gre v avto in sicer, ker je namesto 70 cm široka 80 cm. Pol ure jo tlačiva na vse možne načine in na koncu, ko sem odmontiral plastične obrobe prtljažnika, sva jo le spravila notri ... pri čemer je štrlela tudi čez pol voznikovega sedeža ...  Naslednič sem spet klel, ker nisem mogel z njo pripeljat pralnega stroja. 

 

Žena je sicer navijala za Mazdo 6 limuzino, vendar sem vztrajal in se je že nekajkrat izkazalo za dobro odločitev. :) 

 

image.png

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse kufre...pijačo, ležalnike, SUP, blazine...vse, kar se v apartmaju rabi. Pijače ogromno, ker se dol praznuje RD. Veliko stvari, ki se jih ne rabi... 😂

Poanta so kolesa na prikolici. Če vse naložiš v avto, si pretežek... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Janez007 napisal:

 

Se strinjam. Na splošno dajem prioriteto uporabnosti, kakovosti, estetika je na tretjem mestu. 

 

Nekoč sem se s Hondo Accord limuzino odpravil v Pivko po desko, ki naj bi bila velikosti 150x70x4 cm. Doma pomerim in bi jo moral spraviti v avto. Na kraju nakupa s prodajalcem ugotoviva, da ne gre v avto in sicer, ker je namesto 70 cm široka 80 cm. Pol ure jo tlačiva na vse možne načine in na koncu, ko sem odmontiral plastične obrobe prtljažnika, sva jo le spravila notri ... pri čemer je štrlela tudi čez pol voznikovega sedeža ...  Naslednič sem spet klel, ker nisem mogel z njo pripeljat pralnega stroja. 

 

Žena je sicer navijala za Mazdo 6 limuzino, vendar sem vztrajal in se je že nekajkrat izkazalo za dobro odločitev. :) 

 

image.png

Tole ni argument nakupa. Tako desko spraviš na streho. Prečke prtljažnika. Ali pa znanec, ki pripelje za pivo ali dva. 

Hočem povedat, da sem kupil limuzino, ker mi je všeč. Montiral nevidni priklop, kupil prikolico in to je to. 

Ko prikolico ne potrebujem, je parkirana pod nadstreškom. Rabim jo pa samo za na morje. 

Drugače pa...če kdo rabi prikolico za na morje...mu jo tudi posodim. Tud kufer strešni posodim. Tudi nosilec za kolesa posodim. Vse je stvar dogovora... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Shrek napisal:

Tole ni argument nakupa. Tako desko spraviš na streho. Prečke prtljažnika. Ali pa znanec, ki pripelje za pivo ali dva. 

Hočem povedat, da sem kupil limuzino, ker mi je všeč. Montiral nevidni priklop, kupil prikolico in to je to. 

Ko prikolico ne potrebujem, je parkirana pod nadstreškom. Rabim jo pa samo za na morje. 

Drugače pa...če kdo rabi prikolico za na morje...mu jo tudi posodim. Tud kufer strešni posodim. Tudi nosilec za kolesa posodim. Vse je stvar dogovora... 

 

Torej obstajata 2 dobri varianti:

- Mazda 6 karavan

- Mazda 6 limuzina + kljuka + prikolica + strežne prečke + montana + nadstrešek za prikolico

 

😂

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm... 

Imel sem boljšo taščo od žene. Žal je že pokojna. Njo bi v avtu peljal...😋

pred 1 minuto je Janez007 napisal:

 

Torej obstajata 2 dobri varianti:

- Mazda 6 karavan

- Mazda 6 limuzina + kljuka + prikolica + strežne prečke + montana + nadstrešek za prikolico

 

😂

Ja. 

Raje vse drugo, kot karavan, ki mi ni všeč. Raje vozim avto, ki mi je všeč, kot da je praktičen za kdaj pa kdaj. Imam možnost imet 3 avte pri hiši...

Drugače pa, prečke imam za 08 HB in 09 karavan imam prečke in priklop, na 13 letniku pa samo priklop. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.