Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Mal heca mora bit, sicer je bil pa Lojz itak forumski klovn, ki baje ?e vedno ?pijunira po forumu - da vid ?e je ?e pozabljen al ?e ?ivi v na?ih sr?kih! :D

 

V tvojmu bo pomojem vecno:)ah no ce ze lahko zbiram bi potem rajs su na terme 3000. Ce ze morm ane:)

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa nestrpno ?akam, ?e mi bo Symon hotel prilepit tisto primerjavo med voziloma, ki sam je ne znam nastavit! :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jure je sedaj na avto ?e nekaj dal tako, da prihaja ?as za slovo.

 

on mora avte menjavat zaradi bab, da ge ne prepoznajo :P

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

joj fantje.......

 

ugotavljam da imam 4 sede?e samo ?e za vrtec..:) in pozimi zato je pa dovolj ena kureta, ki ne rabi kaska in podobno za druzinske podvige ala tole:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4608287&show=1

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4661405&show=1

 

 

Jaz sem samo ?e v MX5 (imamo pa ?e mini 4 sede?nika)

 

?e bo ?lo tako naprej da Exeo samuje so 3je dobri avti nesmisel in bom razmi?ljal v tej smeri (Jo?a kupi?? :harhar: )

 

najve?ja prednost Exea je da lahko kupim Audi A4 l.2000 ali ve? za 3.000? in mi ostane navigacija, feltne z gumama, webasto in akustika :jupiii: avto pa ?e vedno ne zgubi na ceni :notworth:

 

ampak spet samo na glas razmi?ljam

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sneg kao do 600 m.n.m.? :whatever:

JURC - Jo?i niti finance neb dopu??ale, u tem primeru bi raj 6ko II GT 2.5, rableno! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drug teden bom ?e tko gu?va, zdej so pa ?e sa praznike neko kurbarijo naumil, da se bo delal. Mi je vso voljo pobral... :closedeyes:

 

Preber eno easy dobro knjigo, pa mal cukra za energijo pa bo bol? :)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drug teden bom ?e tko gu?va, zdej so pa ?e sa praznike neko kurbarijo naumil, da se bo delal. Mi je vso voljo pobral... :closedeyes:

 

Rabite delavce?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz redno hodim v LJ z vlakom, dasnes ob 15.03 spet :bravo:

 

Pa zadnji? ko sem dal avto na plin, Celje - zidani Most - ZM - Ljubljana in nato Bus do Medvod :D

 

2,5 ure 8?....se ne spla?a, ?eprav je to u?itek, ker povezave izven velikih mest so slabe. ?e najbolj?a se mi zdi je Jesenice Ljubljana (za delavce in ?tudente) A spet ?e ima? slu?bo za be?igradom, Vi?u...spet si bos.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj a tolk je to drago :blink:

 

Z avtom (dieslom) si pod 7? pa v 45 minutah pride?. No sej pol je pa? jasno zakaj se tolk malo ljudi odlo?a za javni prevoz.

 

?e smo realni - od?tej ceno avta, ceno registracij, zavarovanj, gum, servisa...........

 

ampak ja ni poceni.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e smo realni - od?tej ceno avta, ceno registracij, zavarovanj, gum, servisa...........

 

ampak ja ni poceni.

 

Edino ?e avta sploh nima? je to ra?unica. ?e pa avto ima? mora? registracijo in zavarovanje pla?at neglede a se vozi? veliko ali pa skoraj ni?, servis se v vsakem primeru dela vsaj (priporo?ljivo) 1x letno. ?e ti gume zdr?ijo cca 50.000km (tako kot meni divjaku :hudicek: ) pomeni, da si za to relacijo prera?unano porabil na u? okoli 0,8? pri kompletu gum, ki stane 450?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupi? Golfa 2 1.6D in namontira? gume TIGAR pa je ?e karkoli pe? dra?je :hohoho:

 

s cvi?kom not :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupi? Golfa 2 1.6D in namontira? gume TIGAR pa je ?e karkoli pe? dra?je :hohoho:

 

To pol nejbol da potuje? samo po suhi cesti, ker v mokrem bi hitro kak?en kupon potalal! :whatever::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.