Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Na? volvo navornik je star 8 let ima 171kkm pa ?e prvi akumulator...

 

... in po tvoje je to zasluga proizvajalca avtomobilov ali proizvajalca akumulatorjev :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha, ?el v Dom?ale in v Krtini zavil na AC. Za tiste boge 3km sem bil ?ist dobesedno parkiran na avtocesti ve? kot 2 uri. Moja najdra?ja je imela avto parkiran ene par avtov za menoj in jo je bilo treba ?ez ograjo spravljat ker je mehur v osmem mesecu ?e precej majhen. :blink:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://cdn1.siol.net/sn/img/11/126/6344027...entjakob_07.jpg

 

no comment....nimam ni? proti tujcem ampak taka druzina je verjetno na cesti ze 3 dni........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je tista mazda na osmi zaporedni fotografiji od katerega s foruma?

http://www.siol.net/slovenija/lokalne_novi..._ljubljana.aspx

 

Na deseti sliki je en kolesar na AC !!!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na deseti sliki je en kolesar na AC !!!

 

firbec.......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga?e pa ne vem ali so policaji po?ibali avte na obe strani ali se je folk celo spomnil narediti pas za re?evalce

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takole se dela plac za re?evalce in ni? druga?e :(

 

 

?alostno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se na temu posnetku vidi, za kolik oljudi je ?koda da se razmno?ujejo.

 

Pa tudi potrjuej mojo teorijo. Se takoj v za?etku vidi, da se BMW-ji pa Audiji frajerji, misle? da kolona za njih ne velja rehitevajo kolone potem pa zablokirajo dovoz r?evalcem.

 

Ok sej kak?ni se zaciklajo, samo pezdete se pa takoj zapazi. (vklji?no z mamo, ki sli?i ?e prej da re?evalci prihajajo, pa gre ?ele umikat ko ne morejo mimo.

 

Jaz bi kak car-shreder namotniral na en kamijon pa bi utiral pot. Samo ene 2x bi se ?e naredilo, da bi bila zablokirani odstavni pasovi ali pa kaj podobnega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se na temu posnetku vidi, za kolik oljudi je ?koda da se razmno?ujejo.

 

Pa tudi potrjuej mojo teorijo. Se takoj v za?etku vidi, da se BMW-ji pa Audiji frajerji, misle? da kolona za njih ne velja rehitevajo kolone potem pa zablokirajo dovoz r?evalcem.

 

Ok sej kak?ni se zaciklajo, samo pezdete se pa takoj zapazi. (vklji?no z mamo, ki sli?i ?e prej da re?evalci prihajajo, pa gre ?ele umikat ko ne morejo mimo.

 

Jaz bi kak car-shreder namotniral na en kamijon pa bi utiral pot. Samo ene 2x bi se ?e naredilo, da bi bila zablokirani odstavni pasovi ali pa kaj podobnega.

 

neki tacga

 

http://www.youtube.com/watch?v=TL91XqF4Wzg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah pri teh tazadnjih ko se ne postavijo pravilno....sej to je vedno tako in vsak od nas se tako ustavi na avtocesti, jest skoraj vsak dan na obvoznici....ker sej v prvo ne ve? ali je zastoj ali je nesre?a....fora je edino v tem, da si jest pustim tak?no varnostno da bi se lahko v stran pomaknil, ?e se jih pa 10 na rit nalima en drugmu pa itak da ni ?ans da se premakne....sem prepri?an da se 90% voznikov med nami ?im vidi da se ustavi promet na obvoznici oz. avtocesti avtomatsko ne postavi na levo oz. desno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?im sem odpru havbo 6-ke in prvi dotik moje ?ude?ne (motori?ne) roke; odprem pokrov?ek ekspanzijske ob hladilniku in mi (ne vem kako) pokrov?ek pade iz roke in navzdol v motorni prostor. No nisem ga ve? na?el, zdej je nek x pokrov?ek gor, lih tok da je! :hudicek::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

UUUU,pa res :hudicek: Sploh nism porajtu,hehe! Nono,sej nism n? tazga mislu; le naj ti slu?i s ?immanj problemi :punk:

 

Hm, pa kdo lahk dobrodu?no dela pri takem vremenu?!? Jutr pa tut pou dneva na ?ihtu, k je ?efe pun?ko dans dubu :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko in?taliram Firefoxa 4 mi ga pa no?e ve? zagnat neka napaka z min/max verzijami :vskalo: jo je kdo ?e re?il?

 

Tako, da sem moral in?talirati staro verzijo da sem online

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U pi... Mater.. 5 dni bom mogu delat po 16 ur na dan,tko da mi ostane 8ur za vse drugo.

 

glej da ne bo? teh 8 ur prespal :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.