Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Se pravi se avto spla?a imeti dolgo ?asa, ga goniti, nabiti kilometre, pa? redno servisirati in potem ga proda? v parih dneh...pa? po ceni kot je vreden. ?e ga ?a ?para?,glanca?, bolj gleda? kot vozi?, bo?a?, vlaga? vanj potem itak nabije? ceno ker je kot nov (?eprav pa? s ceno to nima veze) in ga prodaja? celo ve?nost :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi se avto spla?a imeti dolgo ?asa, ga goniti, nabiti kilometre, pa? redno servisirati in potem ga proda? v parih dneh...pa? po ceni kot je vreden. ?e ga ?a ?para?,glanca?, bolj gleda? kot vozi?, bo?a?, vlaga? vanj potem itak nabije? ceno ker je kot nov (?eprav pa? s ceno to nima veze) in ga prodaja? celo ve?nost :)

 

CX7 sem prodal preko telefona v pol ure boj?u :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

CX7 sem prodal preko telefona v pol ure boj?u :ne vem:

 

OK to je bilo preko poznanega oz. sre?a, sej tudi moja 1.6 M3 je ?la v enem tednu za dober denar, kot mi je pa kupec povedal, da ko jih je gledal so bile ve?inoma sesute oz. uvo?ene iz Italije, no pa tudi moja je bila zadaj v bok ruknjena in to sem mu povedal oz. itak ga je premeril vse po?ez. (vem da sem imel sre?o ker klicev je bilo res ene 5 v enem tednu).

 

Govorim nekako tako a ne, Labiju se je skoraj zme?alo od klicev, meni je za razsuto C-jko tudi zvonilo na polno ?e v prvih minutah....ipd.

 

npr. tale cx7 je ?e celo ve?nost gor, pa mislim da je kar top ponudba na netu http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3605458&show=1 ....?e bi bila pa sterana z 200t km+ in po mo?nosti ?e disel pa za 5t eur manj bi ?la pa takoj...hehe.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK to je bilo preko poznanega oz. sre?a, sej tudi moja 1.6 M3 je ?la v enem tednu za dober denar, kot mi je pa kupec povedal, da ko jih je gledal so bile ve?inoma sesute oz. uvo?ene iz Italije, no pa tudi moja je bila zadaj v bok ruknjena in to sem mu povedal oz. itak ga je premeril vse po?ez. (vem da sem imel sre?o ker klicev je bilo res ene 5 v enem tednu).

 

Govorim nekako tako a ne, Labiju se je skoraj zme?alo od klicev, meni je za razsuto C-jko tudi zvonilo na polno ?e v prvih minutah....ipd.

 

npr. tale cx7 je ?e celo ve?nost gor, pa mislim da je kar top ponudba na netu http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3605458&show=1 ....?e bi bila pa sterana z 200t km+ in po mo?nosti ?e disel pa za 5t eur manj bi ?la pa takoj...hehe.

 

pa tud bo za to ceno...

wtf? tretje vozilo nikoli v snegu????? verjetno je bil kaki razvajeni h?erki v?e?, pol pa ona to nebi mela ve?...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja NOV clio.

verjetno za psa.

 

hahah :hohoho:

 

Pridm dam in me na poli?ki ka?a moder odrezek na katerem je moje ime in pi?e da je po?iljatelj sodi??e za prekr?ke :( to bo ?e zabavno

 

jaz sem pa pricakoval (glede na lapsus), da te je kaca ugriznila :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam nek totalno ?udn pritisk u glavi, a za povrh me ra?unalni?ka aplikacije podjebava direkt u mozak! :vskalo::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:angry2: proklete pi*** ********************

tko da mal grdo govrim. Tisti ki se spomnete, sm mel pred ?asom prometno nesre?o kjer sm mal koli?ke zbijou po LJ no dubu sm po?to kjer pi?e da je gmotne ?kode povzro?ene MOL za okoli 500? (pla?a zavarovalnica) moje vozilo je po?kodovano po hitri oceni za okoli 1500? (n? ne dobim da ne bo kdo mislu) izre?ena kazen je 460? in 6 kazenskih to?k. Pustmo da je v obsodbi par napak (registrska za 1 znak ni prava, pa po njihovo sm tre??u z ritjo ne z nosom, ?leprou je nos odprt k banana)..

jezn k zmaj :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:angry2: proklete pi*** ********************

tko da mal grdo govrim. Tisti ki se spomnete, sm mel pred ?asom prometno nesre?o kjer sm mal koli?ke zbijou po LJ no dubu sm po?to kjer pi?e da je gmotne ?kode povzro?ene MOL za okoli 500? (pla?a zavarovalnica) moje vozilo je po?kodovano po hitri oceni za okoli 1500? (n? ne dobim da ne bo kdo mislu) izre?ena kazen je 460? in 6 kazenskih to?k. Pustmo da je v obsodbi par napak (registrska za 1 znak ni prava, pa po njihovo sm tre??u z ritjo ne z nosom, ?leprou je nos odprt k banana)..

jezn k zmaj :angry2:

 

Poj se pa sklicuj nato,da to ni tvoja registrska :bravo: in da tudi po?kodbe niso take na tvojem avtu...tko da,to nisi bil ti :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Adria :vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:

 

Prej?nji teden bookiram let preko spleta, dam Dinners kartico - neveljavna kartica, va?a seja je potekla, poizkusite znova

?e enkrat ves postopek - enako

 

tretji postopek - Eurocard - ?lo skozi dobim tudi potrditveni mail.....

 

Danes na izpiskih Eurocarda = 357 ADRIA, dinners 2 x 357? ADRIA ?zmeden??zmeden??zmeden?

 

Prokleti kreteni, kli?em 080 13 00 ?akam ene 2 minuti da re?e operater klicnega centra - poklicati morate 04....xxx ampak ma ravno zasedeno - ja WTF?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah Olimpija pu?nla, Srbjanci prvaki ?e 5.zapored! <_<

 

O sojenju pa raje ne bi, ker tole je blo mal me?anice med boksom in wrestlingom. ?e je to sojenje za finalno tekmo pol sem jaz tud kanar?ek.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.