Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Boss kako si se znebil mravelj v avtu......................................... :glare::glare::glare::glare::glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss kako si se znebil mravelj v avtu......................................... :glare::glare::glare::glare::glare:

 

Zatulil sem " vsi Hrvati ven iz mojga avta" pa so ?le. :hudicek:

 

 

V bistvu je blo tako, da sem jih nekaj ?asa s sabo vozu (so ?le ?e v prekmurje mal na izlet) pol jih je pa po?as vro?ina dotolkla in so pocrkale same od sebe.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Michelin Pilot Exalto PE2 > Michelin Pilot Sport 3 (prevod: PE2 so veliko bolj?e kot Pilot Sport 3).

 

Na Time Attack sem z novimi gumami vozil sekundo slab?e kot s starimi zlizanimi gumami. Zdaj bom pa rabil za na Raceland ?e ene 15ke in bolj?e gume, da bom sploh konkuren?en. :vskalo: Pa ni? ne re?em, so OK gume ampak niso pa knkuren?ne na dirkali??u.

 

To ti ?ist verjamem, ker sem sam tudi presene?en, kako dobro dr?ijo moje gume, ki imajo samo ?e 3mm profila in to tudi na mokrem, sam na kak?en aquaplaning je treba bit bolj pozoren.

 

Je bil pa pred leti primerjalni test zimskih gum, ko so nove in ko imajo samo ?e cca pol profila. Kljub temu, da je bila v skoraj vseh testih obrabljena guma bistveno slab?a se je v testu na suhem asfaltu izkazala za cca 15% bolje kot nova.

 

danes je 17 let....ne morem verjet kok hiter mineva cas :(

Objavljena slika

 

A ti je ?e kdo rekel, da sta si s Senno kr mal vizualno podobna. :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ti ?ist verjamem, ker sem sam tudi presene?en, kako dobro dr?ijo moje gume, ki imajo samo ?e 3mm profila in to tudi na mokrem, sam na kak?en aquaplaning je treba bit bolj pozoren.

 

Je bil pa pred leti primerjalni test zimskih gum, ko so nove in ko imajo samo ?e cca pol profila. Kljub temu, da je bila v skoraj vseh testih obrabljena guma bistveno slab?a se je v testu na suhem asfaltu izkazala za cca 15% bolje kot nova.

 

Sem razmi?ljal, da ?e ni ulaufana (ne vem, ?e imam 400 km za seboj) plus to, da imam preve? profila. Prej, ko ga je bilo samo ene 3 mm je bila ful odzivna, zdaj tole je pa ?alost. Dr?ijo se, niso pa top-shit. Zaenkrat. :blush:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ful bi ?el dans na kak izlet, pa vreme ?e vedno po aprilsko ka?e! <_<

 

mi pa 10 dni sonca :bravo:

Tukaj je stalno jasno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo dans podiru eno steno v stanovanju in dobim obisk ena suseda 50+ uleti cez vrata vsa razpizdjena da naj nehamo prenavlat stanovanje na nihove stroske :huh::unsure::vskalo: mi ni nic jasn kaj je s tem mislna

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hahaha....nalimaj na oglasno desko kdaj bo? prenavljal in to je to. Nima potem noben kaj za piskat, sem ?e kar nekajkrat to videl pri nas nalimano, in prav tako je kolega zadnji?, predno sva ru?ila steno, nalimal na oglasno par dni prej in je bil mirl

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo dans podiru eno steno v stanovanju in dobim obisk ena suseda 50+ uleti cez vrata vsa razpizdjena da naj nehamo prenavlat stanovanje na nihove stroske :huh::unsure::vskalo: mi ni nic jasn kaj je s tem mislna

 

Jao te so pa najhuj?i...res da je praznik a vseeno....

Kaj ti je pa kupila?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

A ti je ?e kdo rekel, da sta si s Senno kr mal vizualno podobna. :blush:

 

hehe, sem ze slisal komentarje kot "ni treba vozit kot senna, poglej kaj se mu je zgodil" in take podobne

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hahaha....nalimaj na oglasno desko kdaj bo? prenavljal in to je to. Nima potem noben kaj za piskat, sem ?e kar nekajkrat to videl pri nas nalimano, in prav tako je kolega zadnji?, predno sva ru?ila steno, nalimal na oglasno par dni prej in je bil mirl

 

Se sm nalimu pa vse nevem sploh kaj bi rada? :ne vem:

 

Jao te so pa najhuj?i...res da je praznik a vseeno....

Kaj ti je pa kupila?

 

Ja grozn j kr not uletela brez zvonenja al pa ke podobnga se pol sm jo kr pred vrate postavu pa pred nosom zapru

Kaj mi je kupila to se tut jaz sprasujem :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Okej,kje lahk pogleda? na kompu,kaj se dogaja v ozadju, k n? tazga ne po?nem a je procesor vseeno na nekje 50% delovanja? Poj pa kr na1x normalno vse dela! So xp-ji na notebuku <_<:(

 

najhitrej ctrl alt del - task manager

 

jamranje:

Po 10 dneh sonca sem v Postojni moral dati vse 4 ?migovce in streho gor....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zatulil sem " vsi Hrvati ven iz mojga avta" pa so ?le. :hudicek:

V bistvu je blo tako, da sem jih nekaj ?asa s sabo vozu (so ?le ?e v prekmurje mal na izlet) pol jih je pa po?as vro?ina dotolkla in so pocrkale same od sebe.

 

UPDATE:

 

Mravlje so ?ez no? pobrale vse drobtine od pi?kotov, pal?k, kinderjajc, kruha (zakar so tudi pri?le...) in od?le!!! ?zmeden?:rispekt:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jamranje:

Po 10 dneh sonca sem v Postojni moral dati vse 4 ?migovce in streho gor....

 

sej sem ti reku, da ce gres vec kot 100, dez ne gre noter :D

zakon... moras probat (edino mal pritece po levi strani, zaradi odnasanja vode od brisalcev in zato pritece z zgornjega kota voznikove sipe, je pa gust vozit po dezju)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.