Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Okej,kje lahk pogleda? na kompu,kaj se dogaja v ozadju, k n? tazga ne po?nem a je procesor vseeno na nekje 50% delovanja? Poj pa kr na1x normalno vse dela! So xp-ji na notebuku <_<:(

 

Probi it po tejle poti in poglej ?e ma? kje kej errorjev pa to: control panel,administrative tools,event viewer

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

UPDATE:

 

Mravlje so ?ez no? pobrale vse drobtine od pi?kotov, pal?k, kinderjajc, kruha (zakar so tudi pri?le...) in od?le!!! ?zmeden?:rispekt:

 

Jah sej to je dost znano. Sej se je kar nekajkrat vrtel dokumentarec o mravljah, kako vdrejo v hi?o, pa jih doma?ini pustijo pri miru, saj poverejo vso nesnago, crknjene ?u?elke in ?e take ki migajo (pajke, gosenice, muhe, kobilice). Vsake toliko ?asa vpradejo in vse po?istijo.

 

Narava brez ?loveka pre?ivi brez problema, tudi porajtala ne bi, ?e mi izumremo. ?e pocrkajo te male ?ivalce, se pa ustavi cel sistem.

 

Zato me tudi jezijo te jebeni kmeti s pomorom ?ebel. Ja letos bojo meli kaj po?eti, drugo leto bomo pa vsi od lakote pocrkali. Brez ?ebel in ?u?elk smo ga najebal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V trenutku iz zahoda (Gorenjske) veter da sem stole lovil in naliv :angry2:

 

gre proti LJ....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V trenutku iz zahoda (Gorenjske) veter da sem stole lovil in naliv :angry2:

 

gre proti LJ....

 

U Kamniku je isto grozno izgledal, sm se bav da se ponavlja 13.7.2008 ko so (dobesedno) drevesa s koreninam vred fr?ala po luftu! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf, tam gor pa je blo kaj popravlat, k je blo strasno razdejanje. Eto moj biv?i reno ?e novga lastnika ?ivcira - pa to je groza totalna! :vskalo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in pri tem porabu dobrega jurja...

 

bu?man a vse novo?

 

Dobi? zelo poceni in novo skoraj prek baby oglasov...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bu?man a vse novo?

 

Dobi? zelo poceni in novo skoraj prek baby oglasov...

 

ja vse novo..nimas kj prvi otrok,sej potem pa prisparas za nasljednje otroke,pac koker jih bo bog dal..hahahahha

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jo?a ja dans je velik deiblov na cesti.

jst sm vesel da se me glava dr?i kr sm tko raztresn da tut sme?n ni ve?

pomagu kolegu neka na avtu delat in se mi je odlomu zati? na uri tko da sm brez ro?ne ure po min 15 letih zdj sm duma in ne grem nikamor.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sicr bom objavil verjetno ?e kje ampak a pozna kdo koga ki bi mi iz gara?e spravu en razbit avto (hyundai coupe), na kerm sicr motor dela in to dobr, vse dela (lu?i ne ker jih ni) airbagi so not in to... zakaj pi?m sem ker ?tevilka ki sem jo dubil da nj bi se tip s tem okvarju se v resnic sploh ne in je samo serviser jst bi se pa zadeve bl k ne rd znebu, kr ga nimam ne ?asa ne placa za raztavt.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Akumulator v MPS je kap, zjutraj ?e delal, sedaj popolna 0. :glare:

 

Pa noben dodaten porabnik ni priklopljen ko ni klju?a v avtu, tako da to ne more bit vzrok.

 

Pi..., mu ma..., pro... japonci ?alabajzarski, je.... ma... vsem japoncem.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Akumulator v MPS je kap, zjutraj ?e delal, sedaj popolna 0. :glare:

 

Pa noben dodaten porabnik ni priklopljen ko ni klju?a v avtu, tako da to ne more bit vzrok.

 

Pi..., mu ma..., pro... japonci ?alabajzarski, je.... ma... vsem japoncem.

 

pa si ti ziher, da ma? akumolator japonskega proizvajalca? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale GTjka je sam par Centi odalena od tal in nikakor ni zmo?na it v doma?o gara?o - jebemjisunac! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tis resno mislu, da lohka Shalke kej zame?a?

 

Se ?e nisi nau?u, da mora? igrat ?portno loterijo in stavit na tisto mo?tvo za katerega Jo?a ne navija pa je 90% dobitek tvoj :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Akumulator v MPS je kap, zjutraj ?e delal, sedaj popolna 0. :glare:

Pa noben dodaten porabnik ni priklopljen ko ni klju?a v avtu, tako da to ne more bit vzrok.

Pi..., mu ma..., pro... japonci ?alabajzarski, je.... ma... vsem japoncem.

 

Na? volvo navornik je star 8 let ima 171kkm pa ?e prvi akumulator...

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Akumulator v MPS je kap, zjutraj ?e delal, sedaj popolna 0. :glare:

 

Pa noben dodaten porabnik ni priklopljen ko ni klju?a v avtu, tako da to ne more bit vzrok.

 

Pi..., mu ma..., pro... japonci ?alabajzarski, je.... ma... vsem japoncem.

 

Evo ti ?alabajzar - verjame? sedaj ko sem v vsaki mazdi ga skuril, razen Xedos? Res da sem testiral webasto vedno a nekaj je na tem da ima 'spodnjo' mejo, ko jo prekora?i? je gotof.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.