Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Celjskih avto se tudi sam na veliko izogibam ker me je tam zmeraj hoto kdo nategnit.

 

Sam sem pa f-ko dobil iz ?entjurja pri Celju...pa je bilo vse ok, zgleda da sem mel sre?o :bravo: ....sem prepri?an da se ta kateri jo je kupil ?e vedno z njo pelje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pol ?e bo mel moj naslednji avto (predvidevam 122 KW) se mi najbolj spla?a vzet triglav al raj? kak?no drugo, kaj pravte vi, ki ste isto v tem rangu, aja popusta imam zgolj 20%, se prav sem 10.tarifni razred! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako to? ?e ga imam jaz 30 ali 35%? ?zmeden?

 

Glede zavarovalnice nimam pojma, jaz imam 132 kW. :aaaaa:

 

joza: mene pride na triglavu ca 7e/mesec vec zaradi tega ker mam homolomo :) sam malo vec bonusa :blush:

pa nimam kaskega, samo sipe+ogledala+parking.

je treba pa informativni izracun naredit, pomoje lahko po mailu zrihtas da ti ponudbo vsaka zavarovalnica da oziroma gres na ene tehnicne kjer majo poslovalnice skupaj.

za 100-110kw se verjetno bolj splaca triglav, za 120-130 vprasanje :blush:

 

symon ti si na triglav? ko majo razred 130-150kw. sicer je bistveno drazji od 120-130, ampak tudi bistveno cenejsi od 150-180. :hohoho:

(potem mislim da je 180-250, 250-open) pa saj a nisi ti enkrat teh razredov javno objavil?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, u mladosti (Golf II 1.3B) sem kupon podaril in si prislu?il 33% malusa, matr milo! :hudicek:

 

Okej si bom pogledu priponko! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odgovor na oba vpra?anja je pozitiven. :P

Jo?a ti pa klikni tole.

 

Ko jaz kliknem link in izberem svoj avto, se lahko samo nasmehnem, ker ima celo eno stvar mo?nost dodatno izbrat. :D

 

Glede zavarovalnice nimam pojma, jaz imam 132 kW. :aaaaa:

 

Amaterji. :harhar::harhar:

 

Izbrali ste naslednja zavarovanja:

Avtomobilska odgovornost

Zavarovanje voznika za ?kodo zaradi telesnih po?kodb

Splo?ni kasko

Kraja vozila - vrednost vozila z DDV

B kombinacija

D kombinacija

E kombinacija

H kombinacija

J kombinacija

I kombinacija

Nezgodna smrt - voznik

Nezgodna smrt - potniki

Invalidnost - voznik

Invalidnost - potniki

Zavarovanje pravne za??ite

Asistenca comfort

Popusti in dopla?ila: starost lastnika oz. uporabnika vozila: Od 33 do 51 let, popust za zmanj?ano nevarnost: vozilo staro od 4 do 6 let, popust na premijo komb. K na znamko vozila, popust na premijo komb. D,E,H,J (s splo?nim AKA), popust na premijo komb. I v primeru zavarovanja splo?nega kaska, popust na comfort plus AV paket, popust za zmanj?ano nevarnost: mlada dru?ina, popust za zmanj?ano nevarnost: en uporabnik - voznik s te?ajem varne vo?nje, popust za zmanj?ano nevarnost: na premijo komb. K za vgrajeno atestirano alarmno napravo, stalnostni popust za prete?eno zavarovalno dobo 1 leto, popust bonus zvestobe EUR

Premija skupaj brez DPZP 1.330,13

Stopnja in vi?ina DPZP (6,5%) 86,46

Premija skupaj z DPZP 1.416,59

Premija skupaj z DPZP in 5% popustom na takoj?nje pla?ilo 1.345,76

 

Verjetno nikoli.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preklinjam tiste, ki se pri vklju?evanju desno brez omejitev (ala semafor ali STOP) obotavljajo!!!!!!!!!!!!!!!!! Gledam levo - nobenega speljem, a glej pred mano stoji en bedak in ?aka, ?aka........spet za mm

:vskalo::vskalo::vskalo:

 

in pa tiste ki se VSTAVIJO na vklju?evalnem pasu!!!!!!!!!!!!!!! Tipi?en primer iz Mercatorja ?i?ka na celov?ko ali avtoceste vzhodne na celov?ko desno proti pumpi :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sm zadnji?, glih skor nabasal enka tazga. Sem ga ?e videl, da je za?el speljevati in sem zato malo bolj gledal levo, ?e kdo prihaja. In dokaj dale? nazaj je bil en avto in sem ?e mislil zahodit gas, ko pogledam naprej in tist cepec ?e tam stoji. Po moje sm se ustavu glih ene 1mm stran od njega...

 

Najve? taletov pa se najde pri izvozu za BTC, kjer ?e gre? desno na ?martinko ima? svoj pas.. in vedno se najde en cepec, ki ?aka cel semafor preden spelje in ga hupanje enih 5 avtov prav ni? ne gane... enkrat je bil ta cepec moj fotr, ko sva ?la skupi neki iskat in sem se govoru, naj pelje da ma svoj pas, pa si misle, kva pametarim, da on pa mene ?e ne bo poslu?al, no na postaji so stal policaji in je fasal liziko...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako to? ?e ga imam jaz 30 ali 35%? ?zmeden?

 

Glede zavarovalnice nimam pojma, jaz imam 132 kW. :aaaaa:

 

js mam pa 5% :harhar:

 

js bi znoru, da mi avto za 2kW presega rank :blink:

 

P.S. - mehankar Simon mi je reku - ne hodi v Cele po avto, od tam smo ?e zmeram sama jajca prpelal in pol skoz popravlal, hehe :blush:

 

no, no, no.... :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne datum, pa ?e za?etni ?rki priimokv obeh star?ev. D in C* (?koda da ni bilo DD, pol bi rekel, da je moj priimek in ime :D)

 

(* C kot Car, kot je bil priimek od mame, ?e zdej sm jezn na fotra k ni hotu vzet priimka, sploh ker pri trenutnem me noben prav ne sli?i/zastopi prav. In sem bil ?e vse varjante najbol ektremna je bla Dupeli? pr enih mehankarjih, ko sem ?ihtni avto pelal not).

 

Ampak da resno pojamram... me je prajle tok vsekalo v kri?u, glih ko najmanj rabim...dela de se ven ne vidim, pa ?e to bo kar nekaj prena?anaj serverjev okol.... pa ?e drug teden, ko je kolektivni sem ostal de?urn). Bom kar tlele na ?ihtu na tla zalegel... :closedeyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao, takale ugodna cena, a men pa budget tok ne znese, mar? (treba stvar ?e registrirat itd.)! <_<:whatever:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4739430&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bom znoru, telefon mi skoz zvoni za ta glupi avto...

so klical celo iz srbije pa iz bolgarije...

rekord je bil vceri 3 min potem, ko sem oddal oglas zvoni telefon

 

dvigni ceno!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kupi jo pa noben, sam klici pa klici?? Druga?e je bil moj rekord pri razbiti C-jki, namre? ko sem zadnjo sliko gor dajal me je ?e eden klical za avto :whatever::hohoho: men pa ni? jasno, zgleda da se sproti tudi oglas vidi.

 

kolegov Focus je ?el v 3 min....ko je zaprl explorer ga je nekdo klical a ste iz medvod? Se glih peljem mimo....

Povezani dilerji ker ga je prodajal za 1000 - zgonenga

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.