Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Hja, ker je tolk gonje proti NLB si ne upajo nobenga ? ve? pla?at pa ?etudi si ga prigaral. :(

 

Jebe je ker se cela slo javnost vtika v delovanje NLB. :huh:

 

Po moje si le prenizko v piramidi.......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje si le prenizko v piramidi.......

 

:notworth:

 

Komej pre?vela job. Ob pol 4h zjutri me je kap, k se mi je pajac od sodelovca narisu na vrata in je bil tm k en duh. Pomojem ?e v lajfu nisem tok vpila. No sej ne da bi blo kej koristi v tega, ker minimalno en kilometer na okol ni ?ive du?e. ?e ma?ka dons ni blo na njegovem stalnem mestu.

 

A ma sploh smisel vpra?at kdaj si za?ela :blush: ? Nadure morjo bit pri tebi ubijalske :hudicek:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:notworth:

A ma sploh smisel vpra?at kdaj si za?ela :blush: ? Nadure morjo bit pri tebi ubijalske :hudicek:

 

 

Ne vem a ma smisel a ne, loh ti pa povem, da sm za?ela ob 4h popoldne v petek pa do dons do pol osmih zjutri :)

 

Nadure pa,..no neki jih je blo,..mela sm prej?n mesc 278 ur.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao kok se mi pa vle?e v slu?bi, odkar je sodelovc na bolni?ki.

 

Tedva pajaca k jih mam pa zdj,...adijo pamet,..en ma v rikvercu in se ne prestav nikamor, razen ?e mu da? pisno pro?njo z grafi?nimi prikazi, tadruzga bom pa tud zabila do nafte in sm ?e u?er totalno zgubila ?ivce.

 

 

No in ?e za bonus, u?er sm napovedala da bom mela prero?ke sanje za loto ?tevilke,..ne men se je sanal da bo nekdo dons slabe volje,..in kaj se nardi? Odkar ga poznam ga pomojem ?e nism vidla da bi pizdu, dons je pa ?e ob pol osmih po?ilu comp v pm,... tok o tem :)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao kok se mi pa vle?e v slu?bi, odkar je sodelovc na bolni?ki.

 

 

 

Upam da sta sodelavca zadovolna. :hudicek:

 

Oziroma da se jima vzahvalo tebi vsaj kaj poriva, da ma? ?e ti kaj od tega. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega tanovga mulca bom zadavla,...in se sploh ne zajebavam. Vsaki? ko mislm da ve?ji kreten ?e ne more bit, me presenet s ?e ve?im idiotizmom.

 

In ne morm po?tudirat al se namerno dela bedaka al je dejansko tak bedak.

 

Da pa o hitrosti oz. pomanjkanju le-te sploh ne za?nem.

 

S pomo?nico sva naredle 100 komadov mono porcijskih tortic v ?asu ko je on uspel iz pladnja v ?tatlo prelo?it 135 krostatk. (normalno to vzame 2min ?asa).

 

 

No vsaj sodelovc me je dons pr?u pogledat, da sm se mal potola?la, predn so me spet spravl ob ?ivce.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam tut enga levaka jest na praksi... u bistvu ga sploh ve? ne opazim. Na za?etku sem ?e mel volo, da se mu kej poka?e in kaj nau?i, sam njega sam youtube pa FB zanimajo. Mu da? neki delat, sam da pride do nekeda problema ?e leti na youtube, ?e? nisem mogu narest. jebo ga mast, support je tam kjer so problemi in plac kjer se re?ujejo, ne pa roke u luft pa nage babe gledat.

 

No mamo pa enag druzga ?tudenta, k je pa pridn k sto hudi?ev. ?efu lobiram, da deca zaposli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega tanovga mulca bom zadavla,...in se sploh ne zajebavam. Vsaki? ko mislm da ve?ji kreten ?e ne more bit, me presenet s ?e ve?im idiotizmom.

 

In ne morm po?tudirat al se namerno dela bedaka al je dejansko tak bedak.

 

Da pa o hitrosti oz. pomanjkanju le-te sploh ne za?nem.

 

S pomo?nico sva naredle 100 komadov mono porcijskih tortic v ?asu ko je on uspel iz pladnja v ?tatlo prelo?it 135 krostatk. (normalno to vzame 2min ?asa).

No vsaj sodelovc me je dons pr?u pogledat, da sm se mal potola?la, predn so me spet spravl ob ?ivce.

 

Mam doma enega takega. :(

 

Sama si se tola?la al ti je on pomagu ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam doma enega takega. :(

 

Sama si se tola?la al ti je on pomagu ? :hudicek:

 

:rolleyes: Saj je napisala, da jo je potola?u...

 

Kar se pa ti?e levakov mamo eno v slu?bi, ki ji vse pojasni?, kima si pi?e, ko zazvoni telefon, ja to pa jaz nevem vam ne morem pomagat mobitel od kogarkoli tud privatnega ?e je treba pi?i. Ko je ura minuta do 16h vstane in gre nema tle trte mrte. ?ihta je konec adijo. O tem da nima najslab?e pla?e pa sploh ne bi......

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takih mamo tud pr nas nekaj... sploh kak?ni mladi?i - pa kaj je s to generacijo sej noben ne bi ni? delal pa sam pizdijo se kolk jim nih?e ni? ne dan in kako so ubogi. A da bi pa kdo za delo poprijel - ne to pa raj ne, ker se lohk uma?ejo al pa bohnedej celo zmatrajo... ja kako bo pa zmatran pol zve?er ?ural. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega tanovga mulca bom zadavla,...in se sploh ne zajebavam. Vsaki? ko mislm da ve?ji kreten ?e ne more bit, me presenet s ?e ve?im idiotizmom.

 

In ne morm po?tudirat al se namerno dela bedaka al je dejansko tak bedak.

 

Da pa o hitrosti oz. pomanjkanju le-te sploh ne za?nem.

 

S pomo?nico sva naredle 100 komadov mono porcijskih tortic v ?asu ko je on uspel iz pladnja v ?tatlo prelo?it 135 krostatk. (normalno to vzame 2min ?asa).

No vsaj sodelovc me je dons pr?u pogledat, da sm se mal potola?la, predn so me spet spravl ob ?ivce.

 

ja lej ?e bo? za tortico dala nas neki te?ko kategornikov pride mul?ke prestra?it :danzoman:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja lej ?e bo? za tortico dala nas neki te?ko kategornikov pride mul?ke prestra?it :danzoman:

 

Mo?akarji (pisci) iz zadnjih treh postov imamo skupaj krepko preko 300 kg ?ive te?e! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah dej,..dons sm bla ?ist polom,..in sm zgubila ?ivce ?e ob sedmih,..ker namerno temu cepcu govorim, da nej hod kasnej, ker zjutri je akcija, da spravmo vso robo vn in ga res ne rabm gledat kako dela gu?vo. In je bla dons panika ker je mogla bit ena torta v ?rnu?ah ob 8h, tko da smo mel izdajo kon?ano ?e pred 7mo uro. No in nardim js celi bajti kavo (ker sm pa? prjazno bitje :) ), nakar se prmaje ta bu?man in mi prbije, o a je ?e pavza, pol sm pa lih prou pr?u,...(model ti si cel bo?ji dan na pavzi wtf?!?) Ob devetih me je tanov (tadrug) napsihiru k je neki za?el neki pametovat kako nimamo sistema,...ne me jebat, edina sm k ve kako se kej dela, ostali ste back up in ste tle da mi pomagate, ?e si tko pameten grem js pomivat posodo pa bod ti taglaven pa mi upel sistem genialc,..prvi izpad.

 

Konstantno sm pizdila ?ez cel dan (sama pr seb in ?efu), nakar ob pol treh ?ef po?tudira da pa le nimam pms in da nisem te?na ampak da sem totalno skurjena in prekurjena in nardiva plan, da se js spokam ob pol ?tirih domov, pomo?nica pol ure za mano, pajaca pa ostaneta do konca in pospravta delavnco (itak vem da me bo ob 6h zjutri kap, k bo pomojem kaos ma pustmo detajle). Petnajst ?ez tri gre vn catering in lon?ki niso bli za??iteni in v demonstraciji kako to zgleda pol na cesti tip prevrne lon?ke, nakar un ta pametn popizdi in gre pomivat posodo. Re?e men catering da nej js zrihtam in mi pride un ta po?asen pajac pametvat in re?em da nej on nardi to, ker morm js ?e zrihtat papirje in vnest vse v comp predn grem. "In mi prbije a zdj morm pa js delat?"

 

A morm oment kako mi je odnesl pokrov??? Tko sm ga napizdla da me je kr mal sram ampak dej no pizda a loh? Sej ga noben ne sil da more bit pr nas. Ubistvu je natakar na drugi enoti, ve? je pla?an na uro od mene,..dej ne me jebat. ?eprou mi ni jasno kako sploh lahko postre?e stranko ?e ne ve kaj hudi?a je kera torta?????

 

 

Itak pa skoz poslu?am kdaj bo malca, kaj bo za malco, a je ta sladica vi?ka, a lahko to nesem domov a bomo kmal konc,...????

 

 

:vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:

O kak?ni tola?bi ?e vi to? Da niste mal pome?al mojga najnajanajnajnajljub?ga sodelovca z unim k je za u?ke po?ivat???? :blush:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ostal brez mobitela ... tapru crkne ko ga pa mal bl grdo pogleda? se kao pr?ge ... ga mal pobuta? ( ampak res ne?no) po ekranu pa ?e ta k**** po? :angry2: ... pa? sej res ni biu drg pa res da je bla neka chep kitajska roba na 2 simke :glare: ... sam zdej si bom pa res mogu ubaut en konkretn telefon da bo saj zdr?i tko kt je treba

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

milomater.... z veseljem sem se spravil menjat zadnje plo??ice in preverit stanje cilindrov, in ugotovil, da so zandji diski z notranje strani valoviti kot morje, tak da v ponedeljek lov za novimi zadnjimi diski... :P

 

 

?ez vikend pa pa? brez avta... grrr....

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?er sm napizdila ?istilko,..frajerka dela to?no tm k jo folk vid da dela, da pol lahko jamra kok ma dela reva boga in kako je ona pridna. In usak jutr se mi sprav pomivat hodnik. Ko se odpre restavracija pa tm gostom te?i ?e se loh odmaknejo da ona sam mal spuca,..no uglavnm u?er mi zalije hodnik to?no pred hladilnco lih ko smo zmetal skp naro?ila in smo hotl it po torte. O?itno je zalegl ker dons pomojem prvi? po enem mescu ni nardila tega :hudicek:

 

 

Dons mi je pa potegnu ?ivc ta tanov pajac,..ne tapo?asen,..ta je clo prestavu v drugo. Pridem deset ?ez ?est v slu?bo,.., no in vidm te tri pajace zjutri na kavi. Pridem v delavnco in se usedem na rit k vidm kok je naro?enga,...uni tm lagano na kavi,..prpizdim vn in jih pra?am ?e sta gospoda pr?la na kavo al delat in grem not....un tapo?asen pajac se ?e nekak prmaje not, unga tapametnga nikjer,..da ne omenjam da je ?e u?er napovedu da on pa ?e ne bo delal takih ubita?nih ur,..aja pa vikende bo tud use frej,...mhm to bomo ?e vidl,...no pol ko je skadil in spil kavo se je ?el lagano preoble?t,...men je itak ?e zavrel,..pol mi ?e re?e sej mamo ?e vse prpravlen,..a res od kje ti pa to? Si mogo?e pogledu naro?ila? Vsak upra?u pomo?nico k je pr?la pred mano? Ne nisi pameten si bil spet...

 

No pol je za?el na veliko pokat in me je prjel da mu vr?em v glavo pleh,.."?ef" je spet zaspal in se je prmaju ob pol devetih, ker je priro?no izklopu telefon. Pol k sm mu povedala iz balkona takoj ko je iz avta stopu, da ga bom ubila, je sli?u ?e natan?no poro?ilo kaj je blo. Naredu ne bo n?, ker je itak ?ef samo kadar njemu pa?e, druga? se mormo pa use sami zment. Tko da,...glava me boli za crknt.

 

 

Aja pa ne vem kje so vsi uni (baje jih je na tiso?e) k ?akajo v vrsti za slu?bo, ?e nam kej ni v?e?. Zdle bi nam ?e en al pa dva hudi?ev prou pr?la.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.