Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...

Ker je od mene res te?ko kdaj sli?ati da jamram po tem delu foruma ...sem se odlo?il da vseeno napi?em ker le ste?ka zadr?ujem in ?akam na najte?ji moment ki bo jutri ob 15h, ko bom pospremil ?e zadnji? enega od dveh bratov, ki se je v torek odlo?il kon?ati pot pri 28 letih ... :'(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker je od mene res te?ko kdaj sli?ati da jamram po tem delu foruma ...sem se odlo?il da vseeno napi?em ker le ste?ka zadr?ujem in ?akam na najte?ji moment ki bo jutri ob 15h, ko bom pospremil ?e zadnji? enega od dveh bratov, ki se je v torek odlo?il kon?ati pot pri 28 letih ... :'(

Moje sozalje.... :/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker je od mene res te?ko kdaj sli?ati da jamram po tem delu foruma ...sem se odlo?il da vseeno napi?em ker le ste?ka zadr?ujem in ?akam na najte?ji moment ki bo jutri ob 15h, ko bom pospremil ?e zadnji? enega od dveh bratov, ki se je v torek odlo?il kon?ati pot pri 28 letih ... :'(

Iskreno sozalje.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko ?lovek enostavno ostane brez besed.

 

?e se zgodi nesre?a in umre tako mlad ?lovek, se nekako ?e najdejo besede. Da pa tako mlad ?lovek obupa in sam kon?a svojo pot...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Mogoce pa res rabim jeepa....nasa cesta spet rodeo. Da bi bil samo blat ok, ampak to so jame, ena zraven druge. Bili so dnevi in tedni ko z Barchetto nisi mogel nikamor...

post-2637-0-51202600-1556122280_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledam kaj tamaladva gledata zjutraj, Willie E. Coyote (genius), Tom & Jerry...ampak to je vse neki moderni fake....:( kam gre ta svet.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes so prisli majstri in ze petic reklamirajo kuhinjo glede ene in iste stvari. Vec, kot pol kuhinje mi bodo sedaj zamenjali... Istocasno je pa tudi mazdica ze tretjic na uradnemu servisu in neboste vrjeli zaradi ene in iste stvari. Sami "majstri".

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes so prisli majstri in ze petic reklamirajo kuhinjo glede ene in iste stvari. Vec, kot pol kuhinje mi bodo sedaj zamenjali... Istocasno je pa tudi mazdica ze tretjic na uradnemu servisu in neboste vrjeli zaradi ene in iste stvari. Sami "majstri".

Potem ima? kar na dveh podro?jih opravka s pravimi strokovnjaki.

 

P.S. upam, da ti na uradnem ne polomijo kak?nih plastik, kablov ne prekinejo in podobno. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nic bat, saj sem ze vse jaz podrl in pospravil na varno v klet :).

 

post-7623-0-46930800-1556272881_thumb.jpg

 

P.S. so me sprasevali se za vpoklic glede sovoznikovega airbag sprozilca in ko so mi rekl, da je treba vse rastaviti in demontirati radio da lahko potem odstranijo sovozoznikov airbag sem rekel, da bo kar tako ostalo, kot je. Enkrat, ko se bo pa avto prodajal bo pa novi lastnik dobil tudi vpoklic zraven, ce ga bo zelel narediti :).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes so prisli majstri in ze petic reklamirajo kuhinjo glede ene in iste stvari. Vec, kot pol kuhinje mi bodo sedaj zamenjali... Istocasno je pa tudi mazdica ze tretjic na uradnemu servisu in neboste vrjeli zaradi ene in iste stvari. Sami "majstri".

 

Moj predlog - po?lji une majstre za kuhinjo naj ti po?timajo Mazdico... mojstri na avtoservisu naj ti pa pridejo kuhinjo po?timat. Rezultat bo verjetno isti, ampak tukaj bo? vsaj vedel zakaj je bilo tako.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes so prisli majstri in ze petic reklamirajo kuhinjo glede ene in iste stvari. Vec, kot pol kuhinje mi bodo sedaj zamenjali... Istocasno je pa tudi mazdica ze tretjic na uradnemu servisu in neboste vrjeli zaradi ene in iste stvari. Sami "majstri".

Tudi jaz sem ?e tretji? reklamiral omaro za kopalnico.

Sedaj mi je dovolj tega nategovanja in gremo zares.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj, da ne zacnem nastavat. Narocim jedilno mizo in jo dobim brez enega vijaka, poskodovana plosca in pa udrtina na spodnjem delu. Kupim servirni vozicek in ga dobim polomljenga... ga reklamiram in ponovno dobim poskodovanega. No potem sem pa zahteval denar nazaj. Fotr naroci kuhinjo in pride brez petih stranic... Narocim jest kuhinjo in jo dobim brez treh elementov in pa dva elementa sta prisla v napacni barvi. 16.1.2019 so montirali kuhinjo in komaj danes je vse zrihtano. No to bom se videl, ko se vrnem iz sluzbe. Pa to ni neka kuhinja za male pare, ampak je stala 8.000?. Skratka obup...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.