Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ta drzava je res inkasant, vceraj sentviski tunel spet omejitev 60. Peljem 80 ker ocitno nobenega dela znotraj in velikokrat tudi signalizacija steka.

 

Ah kje na koncu tunela takoj na odstavnem radar v kibli.

 

Se pravi namerna (nevarna!) omejitev za lovljenje....sramota

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gotovo se boste vsaj nekateri spomnili, da sta se njega dni na Brdu pri Kranju sre?ala Bush in Putin.

 

Takrat se je v Lokovcu en mo?akar hvalil, da je skoraj Busha in Putina na gobec usekal - ampak so ga varnostniki ustavili pribli?no 150 metrov prej...

 

No, na tak na?in smo mi danes skoraj kupili novi avto.

 

?ena je od ene prijateljice zvedela, da so lani jeseni kupili nov avto in da so zelo zadovoljni z njim in je dobila tudi nek katalog, ki jim je ostal. Doma malo be?no pregledam, pa me vedno bolj zanima in nazadnje ugotovim, da gre v bistvu za nekaj takega, kot bi mi radi. Sicer nima elektri?nega pomika drsnih vrat in ?tirikolesnega pogona, drugo je pa vse. ?e celo po merah je presneto blizu temu, kar smo ?eleli. In se danes odpraviva z ?eno v salon, da si zadevo podrobneje ogledava. Prikorakam prav pogumno v salon in prodajalcu na mizo postavim tisti katalog, poka?em, kaj bi rad in prosim za ponudbo. Mo?akar se pa nasloni nazaj in odkima z glavo. Za za?etek ni ve? takega motorja, kot bi ga jaz rad (dvolitrski turbo-dizel), ampak samo 1,6 litrski turbo-dizel.

 

In potem se je za?elo samo ?e sesuvati.

 

?ibkej?i motor ima manj?o vle?no silo in ne bi mogel vle?i na?e po?itni?ke prikolice, pri novem modelu ni rezervnega kolesa ampak so neke samotesnilne ?upce, gumo se sicer da dokupiti, ampak pri sedem-sede?nem ni prostora pod dnom prtlja?nika, kam jo pospravit,... 

 

Ko smo pred pol leta iskali tak avto, nam trgovec tam ni znal ponuditi tega ampak je ponujal kombije in neke gigantske gmote razreda letalonosilk. Zdaj, ko slu?ajno zvem, da imajo to, kar smo iskali, so pa to opustili iz proizvodnje, ker za tako vozilo ni bilo zanimanja...

Cepec kronani, seveda ni bilo zanimanja, ?e pa nih?e sploh ni povedal, da obstaja...

 

In tako ostajamo ?e naprej pri Mazdi 5.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ti pomaga 2 meseca dezja, ce en teden sonca takoj izsu?i vse?

Fiat Doblo.

 

V?asih je imel dvolitrski dizel, zdaj zgolj ?e 1,6, pa ?e sem prav razumel, ?e to ukinjajo...

novi Ford Tourneo si gledal?

 

https://ford.summitavto.si/Novi_Tourneo_Connect/#1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

berlingo je vedno imel to opcijo se mi zdi, no novi jo ima


Ta nov je sedaj 'XL' s sedmimi zici, in probal sem novi avtomatski menjalnik z 8-imi prestavami - bomba.

 

?e moj 7-stopenjski DSG je velika razlika od prej?njega 6

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e prej?nji berlingo je imel mo?nost 4x4, vendar le po naro?ilu. So ga imeli mislimda elektri?arji na terenu .

 

Tudi podalj?an berlingo je obstajal, nevem pa ?e tudi v kombinaciji z 4x4 in nevem ?e je imel mo?nost 7ih sede?ev.

 

No,za novega vem , da obstaja opcija obojega. Edino mislimda kraj?a (navadna) verzija ne obstaja z 7sedezi.

 

Off Topic; Citroen je ?e imel dva suv-ja z 4x4, je pa res ,da je bilo to v sodelovanju z Mitsubishijem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e prej?nji berlingo je imel mo?nost 4x4, vendar le po naro?ilu. So ga imeli mislimda elektri?arji na terenu .

 

Tudi podalj?an berlingo je obstajal, nevem pa ?e tudi v kombinaciji z 4x4 in nevem ?e je imel mo?nost 7ih sede?ev.

 

No,za novega vem , da obstaja opcija obojega. Edino mislimda kraj?a (navadna) verzija ne obstaja z 7sedezi.

 

Off Topic; Citroen je ?e imel dva suv-ja z 4x4, je pa res ,da je bilo to v sodelovanju z Mitsubishijem.

Ne vem ?e je mitsubishijeva kopija bila 4x4 (C-Crosser), Auto 4x4 ni isto.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ?e je mitsubishijeva kopija bila 4x4 (C-Crosser), Auto 4x4 ni isto.

https://www.avto-magazin.si/avtomobilski-testi/citroen-c-crosser-22-hdi-dpfs-exclusive/

 

C-crosser je bil narejen na isti osnovi kot p4007 in m.outlander, obstajal pa je ?e manj?i c4 aircross, ki si deli osnovo z Mitsubishi asx. Vsi so bili na voljo tudi z 4x4...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj mi ni prav jasno... zakaj za vraga hodi folk po cesti, ?e ima zdraven plo?nik?

Ravno danes zjutraj zavijem v ovinek in sredi ovinka zagledam pacientko z otro?kim vozi?kom. Wtf?... pa cel prazen plo?nik ob njej. Komaj sem se ji izognil s tem, da sem zavil na drugi pas, ki je bil na sre?o prazen.Grem naprej in glej ga zlomka, zopet ena tetka z torbami iz trgovine hodi po cesti mimo parkiranih avtov. Plo?nik spet prazen. Vedno bolj razumem Nejca, ki meni, da je ?el folk u k...c.

Vsi bi nekaj hoteli a nobeden se ne bi dr?al pravil oz. zakonov.

In vsi potem na koncu nekaj pametujejo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj mi ni prav jasno... zakaj za vraga hodi folk po cesti, ?e ima zdraven plo?nik?

Ravno danes zjutraj zavijem v ovinek in sredi ovinka zagledam pacientko z otro?kim vozi?kom. Wtf?... pa cel prazen plo?nik ob njej. Komaj sem se ji izognil s tem, da sem zavil na drugi pas, ki je bil na sre?o prazen.Grem naprej in glej ga zlomka, zopet ena tetka z torbami iz trgovine hodi po cesti mimo parkiranih avtov. Plo?nik spet prazen. Vedno bolj razumem Nejca, ki meni, da je ?el folk u k...c.

Vsi bi nekaj hoteli a nobeden se ne bi dr?al pravil oz. zakonov.

In vsi potem na koncu nekaj pametujejo.

Ja,res je, ljudje dejansko ?ivijo v nekem paralelnem svetu. Hkrati se po?utijo tako nedotakljivi (saj,kaj pa ti lahko avto naredi in ?e? "joj,to je pa mamica z otrokom , ne more? tako ji trobit pa se jeziti") in ne vidijo lastnih napak , po drugi strani se pa silno radi nastajajo/mo nad tujimi napakami...

 

Najbolj?e pa je tisto "kak?na je ta Mladina s telefonom v roki"... Kak?na pa naj bo? Telefon jim je bil dan v zibelko,tako kot moji generaciji dejstvo,da nam ni bilo treba iti v vojsko in da ?ivimo v miru... Ne morejo biti druga?ni..

 

?alostno je bolj to,da so stari kozli pod vpliv sodobnih bedarij,kamor sodi tudi hoja z otrokom po cesti...

 

Sem na?el odgovor na vsa vpra?anja sveta... Zakaj folk hodi po cesti in ne po plo?niku? Ker je pr...knjen

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj mi ni prav jasno... zakaj za vraga hodi folk po cesti, ?e ima zdraven plo?nik?

Ravno danes zjutraj zavijem v ovinek in sredi ovinka zagledam pacientko z otro?kim vozi?kom. Wtf?... pa cel prazen plo?nik ob njej. Komaj sem se ji izognil s tem, da sem zavil na drugi pas, ki je bil na sre?o prazen.Grem naprej in glej ga zlomka, zopet ena tetka z torbami iz trgovine hodi po cesti mimo parkiranih avtov. Plo?nik spet prazen. Vedno bolj razumem Nejca, ki meni, da je ?el folk u k...c.

Vsi bi nekaj hoteli a nobeden se ne bi dr?al pravil oz. zakonov.

In vsi potem na koncu nekaj pametujejo.

Ali pa ?edalje ve? PACIENTOV, ki neprekinjeno zija v ekran?ek ter hodi, pa sploh ne dojema v katero smer gre, ali je na semaforju rde?a ali zelena. Skratka bolnica, umo varianta!  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali pa ?edalje ve? PACIENTOV, ki neprekinjeno zija v ekran?ek ter hodi, pa sploh ne dojema v katero smer gre, ali je na semaforju rde?a ali zelena. Skratka bolnica, umo varianta!  :zvizga:

Ravno danes bral v sobotni prilogi. V Sloveniji v ambulanti za zdravljenje odvisnosti so obravnavali primer, ko je mulc bil 50h neprekinjeno za racunalnikom , potrebo pa je opravljal v plenico...

 

"Zdravljenje" pa mi placujemo....

 

Zdsj bom najbrz spet okategoriziran kot fasist, kot par dni nazaj tu v neki temi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi smo zraven faksa in ker je plo?nik ?irok "samo" dober meter in pol in ker tri nadebudne ?tudentke in en ?tudent ne morejo iti v?tric gredo pa? po cesti. Ko se pripelje? z avtom te pa gledajo kot krava na tirih, ko zagleda vlak. Ampak kaj ?em, to so na?a prihodnost in teli nam bodo slu?ili penzijo ---

 

Boss globoko zavzdihne, odpre Klik in si prenaka?e ?e 2 jurja na namensko var?evanje za pokojnino.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fak kam gre ta svet, dolgoletno ravnateljivo so starsi prisilili da odstopi, 3 mesece iskali novo, le ta je po 13 dneh odstopila....

In to eni in isto starsi ki kontrolirajo solo, zalostno.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.