Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Okrog rezidence mi urejajo drena?o in kanalizacijo, pa sem popolnoma obstal v povsem sve?em pesku (pa itak de?uje ?e cel mesec ali ve? in teren razmo?en u 3PM), no kasneje me je gradbeni mojster kar z bagerjem in preko verige potegnil ven, ko sem ?e na fertig nasedel (z vsakim poskusom speljevanja sem lezel ni?je). Odli?en uvod v dan in posledi?no krepko zamudil na delo. :zvizga:

Iz lastnih izku?enj (cca 70t km letno z zadnjim pogonom); ko se avto 1x pogrezne v blato/pesek, bo z vsakim poskusom slab?e.

 

Pomaga pa ?e nalozis par folka v prtlja?nik za obte?itev in pa? itak ?imprej najdet bager/traktor. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz lastnih izku?enj (cca 70t km letno z zadnjim pogonom); ko se avto 1x pogrezne v blato/pesek, bo z vsakim poskusom slab?e.

 

Pomaga pa ?e nalozis par folka v prtlja?nik za obte?itev in pa? itak ?imprej najdet bager/traktor. :)

Povsem na novo je ta pesek, ne preve? utrjen, plus razmo?en k zmaj od vsega tega de?evja. Ni bilo drugega kot zadaj vle?no kljuko privit in potem ven potegnit, hehe.

 

No je pa vsaj bistveno bolj?i ob?utek potem na cesti (vsaj zame), ko te zadeva potiska in ne vle?e. Pa? ve?ji u?itek v vo?nji. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povsem na novo je ta pesek, ne preve? utrjen, plus razmo?en k zmaj od vsega tega de?evja. Ni bilo drugega kot zadaj vle?no kljuko privit in potem ven potegnit, hehe.

 

No je pa vsaj bistveno bolj?i ob?utek potem na cesti (vsaj zame), ko te zadeva potiska in ne vle?e. Pa? ve?ji u?itek v vo?nji. :jupiii:

Se strinjam. Sam sem kar nekaj zim dal ?ez z RWD in dokler se zadeva ne ustavi, je ob pomo?i ESPja in malo "jajc" , avto vsaj tako sposoben kot FWD. Problem pa je, ko se ustavis in preprosto ne more? speljati.

 

Jaz sem tako sredi Be?igrada obstal z novimi zimskimi gumami, hkrati pa po 30cm snega b.p. pri?el v ?rni Vrh pri Idriji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvo pravilo v pesku je gume na en bar....seveda to v vsakodnevni vo?nji ni tako lahko. ?e se gre? po pla?i pe??eni ganjat pa pomaga. :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam. Sam sem kar nekaj zim dal ?ez z RWD in dokler se zadeva ne ustavi, je ob pomo?i ESPja in malo "jajc" , avto vsaj tako sposoben kot FWD. Problem pa je, ko se ustavis in preprosto ne more? speljati.

 

Jaz sem tako sredi Be?igrada obstal z novimi zimskimi gumami, hkrati pa po 30cm snega b.p. pri?el v ?rni Vrh pri Idriji.

Si imel nek ekstra visok avto, da je ?el preko 30cm snega? (?e je tudi motor zadaj, kot pri Hro??u ali Fi?aku, tisto pa je bilo nepremagljivo po snegu in v klanec). :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si imel nek ekstra visok avto, da je ?el preko 30cm snega? (?e je tudi motor zadaj, kot pri Hro??u ali Fi?aku, tisto pa je bilo nepremagljivo po snegu in v klanec). :jupiii:

Nope,ni bila Mazda mx5. Slu?ben sprinter gre kar ok po snegu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No je pa vsaj bistveno bolj?i ob?utek potem na cesti (vsaj zame), ko te zadeva potiska in ne vle?e. Pa? ve?ji u?itek v vo?nji. :jupiii:

 

Se pravi ma? raj za ve?ji u?itek, da ti ga potiska kot pa vle?e....

 

 

 

 

...avto mislim no, pokvarjenci.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi ma? raj za ve?ji u?itek, da ti ga potiska kot pa vle?e....

 

 

 

 

...avto mislim no, pokvarjenci.

Mora? probat in potem PORO?AJ. :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drama tu v Ostravi, po?ila cel hlajenja v Datacentru, vsi racki pod vodo.....ni na?a krivda. Cel plan na glavo, v ponedeljek nazaj, a prej po avto nekako.....in to v Slovenj Gradec....zelo dostopno mesto z javnim prevozom...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ampak se zdaj ne vemo a govoris o sluzbi ali domu :)

Drama tu v Ostravi, po?ila cel hlajenja v Datacentru, vsi racki pod vodo.....ni na?a krivda. Cel plan na glavo, v ponedeljek nazaj, a prej po avto nekako.....in to v Slovenj Gradec....zelo dostopno mesto z javnim prevozom...

Kamere ujele trenutek..13:20:35

 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj sem jaz klele gledal? A je to ziher pravi video? :ne vem:

 

Je pravi... samo gledat moras cas v videu in ne v youtube :) ...

 

IT4I_incident_leak_-_YouTube-20190523-22

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, sam res... jaz sem vse drugo gledal in ?akal, da bo kak funny moment, recimo, da model pade in ves orodje strese v luknjo, pol pa brizgne gejzir hladilne teko?ine in poplavi celo sobo hollywood style.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, sam res... jaz sem vse drugo gledal in ?akal, da bo kak funny moment, recimo, da model pade in ves orodje strese v luknjo, pol pa brizgne gejzir hladilne teko?ine in poplavi celo sobo hollywood style.

to je le sprej 500L vode ki se je zlilo v podenj (raised floor)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cakaj, voda se je dvignila nad raised floor? A ne bi to moral imeti neko odvodnjavanje glih za take primere, pa v primeru gasenja da gre tist gelcek, ali karkoli uporabljajo, ven?

ftrgalo je dovodno glavno cev za celo ?ilo rackov oz spoj, ki je zaradi pritiska ?la navzgor, to se vidi in potem padla na dno kjer je voda tekla 'normalno'

Tip ki je bil poleg je elektri?ar in je bil toliko pri sebi da je zaprl ventil. Samo tu je 4bare in fi cevi 12cm....

 

odvodnavanje je pa na rackih (vodno hlajenih), da ne ste?e po opremi ampak v podenj. 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.