Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Aha. Se pa vidi na posnetku kako tam par rackov lepo "ohladi" :)

Glukol....v bistvu antifriz...jeba

post-2637-0-34226500-1558687325_thumb.jpg

post-2637-0-61755300-1558687339_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa imate notri, da uporabljate vodno hlajenje? Mining rig-e  :zvizga:?

 

Aja pa druga?e izgleda lepo urejen in pa prostoren DC...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa imate notri, da uporabljate vodno hlajenje? Mining rig-e  :zvizga:?

 

Aja pa druga?e izgleda lepo urejen in pa prostoren DC...

6Peta Flops...Intel Cascade lake, 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je to prov notri prslo da je kj odpovedal, a so samo packe?

vedeli bomo drugi teden, sistem je izklju?en in se su?i pod horizontalnimi ventilatorji

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Srecno, upajmo da bo delal. Meni ni slabse stvari kot da odpove cel server in da je treba vse na novo postavt, vsem backupom navkljub

Tle je SW sekundaren, ker je vse diskless

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne morem verjet, da je to mo?no.

Naro?il sem nekaj iz u. s.a 8.maja.Po tracking numberju sem ugotovil, da je pri?el paket v Slo.?e 18.maja.Pokli?em paciente na carinski po?ti in se jim ne sanja o tem,da bi bil pri njih in, da ponavadi tracking number ni zanesljiv!? Wtf?

In danes dobim kon?no od teh pacientov obvestilo, verjetno je nekdo kon?no dvignil rit izza ra?unalnika, da moram poslati link oz. dokazilo o pla?ilu. Saj je vedno zraven prilo?en pravi ra?un in ne fejk.To postaja res vse bolj podobno banana republiki. Pa moram povedati tudi to, da sem ?e ve?krat naro?al enake dele in v zadnjem ?asu se to vse bolj pogosto dogaja. Se pravi, iz u.s.a je potoval paket 10 dni in nato bo poteboval ?e najmanj 12 dni(ker prej gospodje baje ne bodo utegnili ocariniti robe), da bo pri?el iz Brnika do Kopra.

Res briljantno!

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tak je ?e naro?a? iz usa japonske itd...  to kar si napisal je  meni 'normalno' ?e precej let.....  sem pa na?tudiru kako paket prej dobit ?e ve? da bo carinjen in bojo hotl met ra?un.....  sledi? paketu... in ko vidi? da je pri?el v slo... po?lje? takoj  prek obrazca na spletu (portal uvoz-izvoz) kopijo ra?una  in pol ko vidijo po?ljejo prec naprej...in  pa? zara?unajo ti  neki evrov nekih stroskov in davek...   ker ?e ?aka? da ti po?ljejo domu obvestilo pol res traja ja...

nazadnje sem iz kitajske naro?u za 8 evrou inox nastavke za izpuh ker so bli pri nas 30.... sm biu zihr da ne bo carine ker je premali znesek .. pa je isto pri?la po?ta da morm dat ra?un.... sm poslal prek maila in dobu u 2h dneh pol.... pa ?e nekih 5 evrou so me ocurili... sm nakonc reku bol? da bi kr kle kupu pa je gmah :D

.

Ne morem verjet, da je to mo?no.
Naro?il sem nekaj iz u. s.a 8.maja.Po tracking numberju sem ugotovil, da je pri?el paket v Slo.?e 18.maja.Pokli?em paciente na carinski po?ti in se jim ne sanja o tem,da bi bil pri njih in, da ponavadi tracking number ni zanesljiv!? Wtf?
In danes dobim kon?no od teh pacientov obvestilo, verjetno je nekdo kon?no dvignil rit izza ra?unalnika, da moram poslati link oz. dokazilo o pla?ilu. Saj je vedno zraven prilo?en pravi ra?un in ne fejk.To postaja res vse bolj podobno banana republiki. Pa moram povedati tudi to, da sem ?e ve?krat naro?al enake dele in v zadnjem ?asu se to vse bolj pogosto dogaja. Se pravi, iz u.s.a je potoval paket 10 dni in nato bo poteboval ?e najmanj 12 dni(ker prej gospodje baje ne bodo utegnili ocariniti robe), da bo pri?el iz Brnika do Kopra.
Res briljantno!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Maj je bil pa te?ak mesec. Malo morje nadur, komaj kaj ?asa za bajk (dobrih 1200km, kar je kar nekaj manj od prej?njih mesecev), ?e nekaj je kri? hotel zajebavat (pa je ob pomo?i fejst fizioterapevtke popustilo).

 

Skratka... Rabim dopust. Obvezno.

 

?e sem v?asih rabil dopust na pol leta,gs ?e nekaj ?asa rabim na vsake 2-3mesece.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim tudi da tvoja kilometrina na kolesu ni ve? ravno v korist tvojemu kri?u.

Hja kaj pa vem... Nekako nisem nikjer zasledil povezave med kolesarjenjem in bole?ino v kri?u... ?e ?e kaj, me bolj jebe siht kar se tega ti?e (vo?nja in nosnja).

 

Pa? eno z drugim...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je mene pred leti hrbet ornk zagrabil, potem pe? nisem mogel priti na Veliko planino, z biciklom sem se pa komot gor pripeljal, ampak z enim biciklom ki je dokaj dolg - na njem sem precej naprej nagnjen.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni na primer motor in bicikelj pomagata, ker razbremenjujeta del na kolkih ki je drugace stalno pod pritiskom. Ce mam pa noge v luftu pa ok.

S kolesom seveda kratke po ravnini. Motor je pa terapija, zena sicer ne verjame misli, da je to samo izgovor za furo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi meni ustreza kolo. Sploh specialka,ki jo imam res v nulo nastavljeno (dober bike fitting).

 

Pa? poslu?ati je treba lastno telo... In se znati ustaviti , ko ?uti? da nekaj ni ok...

 

Je pa res; ?e se jaz prehladim , za?ne okolica kriviti moje kolo... Ker oni se nikoli ne prehladijo....

 

Tudi dejstvo,da me je par dni bolel kri? (drugi? v ?ivljenju), ne gre pripisati zgolj in samo kolesu.... Morda nekolesarjev nikdar ne boli hrbet?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponavadi sam najbol ve? od ?ega te boli hrbtenica ali hrbet? ?e ne ve? je dobro iti na kako slikanje potem pa naprej ukrepat! Samo od kolesa ne bo bolela hrbtenica,bo pa ,?e te ?e od prej boli. Druga?e pa je hoja,ne tek dobra terapija za hrbet seveda ?e ni kaka po?kodba. Ne sekiraj se za kake neumne izjave,lahko pa upo?teva? kak nasvet saj pri vsakem nekaj drugega pomaga,seveda pa je pomembno,da ne pretirava?,ko zdravja nima? je ta najve? vredno! Ko pa ga ima? ga nikoli dovolj ne ceni?,?al je ponavadi tako a ne? Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponavadi sam najbol ve? od ?ega te boli hrbtenica ali hrbet? ?e ne ve? je dobro iti na kako slikanje potem pa naprej ukrepat! Samo od kolesa ne bo bolela hrbtenica,bo pa ,?e te ?e od prej boli. Druga?e pa je hoja,ne tek dobra terapija za hrbet seveda ?e ni kaka po?kodba. Ne sekiraj se za kake neumne izjave,lahko pa upo?teva? kak nasvet saj pri vsakem nekaj drugega pomaga,seveda pa je pomembno,da ne pretirava?,ko zdravja nima? je ta najve? vredno! Ko pa ga ima? ga nikoli dovolj ne ceni?,?al je ponavadi tako a ne? Lp

Ja,se strinjam. Mene sicer (skoraj) nikoli ni? ne boli, oziroma zelo , zelo redko , se pa zavedam da se to lahko ?e ?ez par sekund spremeni in zato tudi sku?am karseda u?ivati zivljenje. Na vseh podro?jih.

Imel sem te?ave z alergijami na pr?ice in prah, vendar odkar se malo bolj redno gibanje, imam tudi to pod nadzorom.

 

Hoja... Ja, po operaciji kile sem veliko hodil,kar je po besedah zdravnikov tudi pripomoglo k temu,da sem res lepo okreval.

 

Sicer pa... Ko me nekaj boli,grem zelo hitro k zdravniku; nimam krone na glavi, da bi mi lahko padla dol...

 

Okolica; hja... Je kakr?na je- dostikrat je zabita . Sku?am pa v ?ivljenju (in menim da mi gre to dobro od rok) presoditi od koga se lahko kaj novega nau?im (to je vedno dobrodo?lo) in ko si sposoben nabrati neke nove informacije od vsakega vira malo in zadevo prespati in malo popustiti in sebe poslu?ati. Hja... Pol pa kr gre.

 

Seveda... Nekateri so (tudi tukaj) apriori proti takemu razmi?ljanju...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.