Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Danes ugotovil, da me je povozil ?as in sicer v Mek-u ?elim naro?it neko jeda?o (na ?eljo 9-letnice seveda), pa imajo vse digitalizirano (se pravi po ekran?ku drgne? in naro?a?), tako da dejansko nisem imel pojma kako se lotit zadeve. Na sre?o je tamala ?e tako brihtna in ve??a teh zadev, da je sama poklikala in izbrala, jaz pa le ?e pla?al na blagajni. ?udo tehnike, jebomast!  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drga? je to res za telebane narejeno

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Stara ?ola in sem ful nasprotnik modernih tehnologij, no pa tudi MEK mi ni nek pojem gurmanstva, ?e sem odkrit, hehe  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko prides v FRA ITA ali podobno pozno nekam je Mac vedno resitev. V Albertvillu nazadnje je bil kebab na stacionu angelski....(edina stvar v krogu 5km)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pa Mek nikoli mi preve? Sedel. Tudi ko sem obo?eval fast food, sem raje zavil na horsa, kebab,pizzo...

 

Mek mi je umeten, menijev ne maram ,ker ti uturijo nekaj kar ne rabi?/zelis, ?e pa narocis samo sendvi? in se ?eli? od njih najesti,je pa drago...

 

Jaz ostajam na pravi Pizzi 1x mese?no in nekje 5x leto kak?na jufka,kebab,burek, ko res zapa?e...

 

Je pa res Mek magnet za otroke z vsemi happy meali in podobnim.... Ampak saj je v tem ?asu ?e vse umetno in "nezdravo", tako da na vsake kvatre.... Zakaj pa ne.

Ko prides v FRA ITA ali podobno pozno nekam je Mac vedno resitev. V Albertvillu nazadnje je bil kebab na stacionu angelski....(edina stvar v krogu 5km)

To je res, ker v Meku vsaj ve? kaj dobi?... Povsod je isto. ?eprav jaz ponavadi ostajam na kak?nih pumpah in njihovih sendvi?ih , jogurtih...

 

Panini-ji v Italiji pa itak zmagajo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako lahko jeste to ?udo od hamburgerjev?

Jaz te?ko. 

Na?a dva nadebudna mulca 6 in 8 let sta me mesec nazaj prisilila da smo ?li na hamburgerje - od vrstnikov sta izvedela kako zelo dobre so te stvari. Ampak sta pojedla samo krompir?ek, burgerje pa pustila ker so se jima zdeli nagrav?ni. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz te?ko.

Na?a dva nadebudna mulca 6 in 8 let sta me mesec nazaj prisilila da smo ?li na hamburgerje - od vrstnikov sta izvedela kako zelo dobre so te stvari. Ampak sta pojedla samo krompir?ek, burgerje pa pustila ker so se jima zdeli nagrav?ni.

Mogo?e poskusi s ?evapi...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako lahko jeste to ?udo od hamburgerjev?

 

Enostavno, zagrabi? z obema rokama, primakne? proti ustom, odpre?, vstavi? v usta cca 4-5 kvadratnih centimetrov hamburgerja ter dvigne? spodnjo ?eljust, da zobje ustvarijo ?karjast efekt in odgriznejo zalogaj. Nato premika? zadnji del ?eljusti gor dol, levo levo desno ter si pomaga? ?e z jezikom. Ko je dovolj pre?ve?eno pogoltne?. ?e si zelo la?en in se ti mudi si pomaga? poplaknit z dietno Cocacolo, da se ne zredi?. To ponavlja? toliko ?asa, da Bigmaca ali dveh ni ve?. Mah na?eloma niti ni tako te?ko in bi moral znati vsak, tako da upam, da ti bo nasvet pomagal. :hudicek:

Jaz te?ko. 

Na?a dva nadebudna mulca 6 in 8 let sta me mesec nazaj prisilila da smo ?li na hamburgerje - od vrstnikov sta izvedela kako zelo dobre so te stvari. Ampak sta pojedla samo krompir?ek, burgerje pa pustila ker so se jima zdeli nagrav?ni. 

ehh, kolk so danes mulci razvajeni... zdaj se bodo ?e nad burgerji zmrdovali. 

 

?e pa smo glih pri nagrav?nosti je ta krompir?ek dale? bolj umeten in nagrav?en kot pa BigMac al pa recimo BigTasty. 

Ko prides v FRA ITA ali podobno pozno nekam je Mac vedno resitev. V Albertvillu nazadnje je bil kebab na stacionu angelski....(edina stvar v krogu 5km)

Sploh v kak?nih svinjuharskih dr?avah tretjega sveta je navadno to edina re?itev, ?e ho?e? jesti pa no?e? fasat driske al ?e kaj huj?ega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz te?ko.

Na?a dva nadebudna mulca 6 in 8 let sta me mesec nazaj prisilila da smo ?li na hamburgerje - od vrstnikov sta izvedela kako zelo dobre so te stvari. Ampak sta pojedla samo krompir?ek, burgerje pa pustila ker so se jima zdeli nagrav?ni.

 

Pohvalno.

Sicer je pa v ma?i dru?ini to prepovedano jesti in sectega vsi dr?imo. Edino v Londonu, kjer prakti?no nima? kaj jesti smo bili primorani it v Burger king.

In smo imeli potem dva dni prebavne motnje. To je to, kar se ti?e te hitre prehrane pri nas.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No vidis Nejc, tudi ti si samo clovek, ki lahko prekrsi CPP....nekaj kar strogo zagovarjas tukaj.

Ampak zakaj je Italija kriva ce si sel ti prehitro?

 

Glede na visino kazni za 17km/h predvidevam da ni bila 'navadna' cesta?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Italiji so drugace nadgradili tutor. Sedaj ni samo sekcijsko ampak vsaka kamera tudi zase, tale je bil terna

 

in Italy, at a motorway, I got 4 fines in a 6 minutes period. the 1st was on 10:45am the 2nd was in 10:48am the 3rd was on 10:49am the 4th was on 10:51am Is it possible?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No vidis Nejc, tudi ti si samo clovek, ki lahko prekrsi CPP....nekaj kar strogo zagovarjas tukaj.

Ampak zakaj je Italija kriva ce si sel ti prehitro?

 

Glede na visino kazni za 17km/h predvidevam da ni bila 'navadna' cesta?

Seveda da krsim cpp. Nikjer nisem rekel,da jih ne. Se pa trudim s tem ne neposredno ogro?ati ostalih. In predvsem , da ko ?e (pre)krsim pravila (tak?na in druga?na), se ne pizdim na ostale,ki takrat niso ni? narobe naredili.

 

Kaj je Italija kriva? Ni?. Saj so me v prvih razredih O? nau?ili da je 107 ve? kot 90 , v avtosoli pa ,da moram gledati znake... Jebiga,kriv sem.

 

Nevem pa za katero cesto gre, niti ?e nisem videl pisma.... Predvidevam , da za regionalno,glede na omejitev 90.

 

To je moralo biti nekje med Monte Grappo in Gardo.... Jebemu , je bilo fajn, ampak tako zelo pa tudi ne.

 

Vi?ina kazni.... Kakor sem uspel razbrati iz neta, gre velik del kazni na ra?un birokratskih peezdarij...

 

Mah... Jebejo naj se.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.