Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Nisem siguren, ampak naj ne bi smeli zaracunavati birokratskih stvari, se pravi da kazen bi mogla biti toliko koliko bi placov italijan in niti cent vec.

Fer bi bilo,saj sem vendar enako ogro?al kot Italijan, ki je storil enak prekr?ek...

 

Nevem no.... Tudi to ,da ni niti besede v meni doma?emu / razumljivemu jeziku....

 

Najraje bi spisal kak?no prito?bo, ampak imam ob?utek,da bom zgolj pla?al ?e kak?ne dodatne stro?ke.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nobenih dodatnih stroskiv ni

up to 10 km/h more than the speed limit ? fine ranging from 39 to 159 euro

over 10 km/h to 40 km/h more than the speed limit ? fine ranging from 159 to 639 euro and deduction of three points on the license;

 

 

over 40 km/h and no more than 60 km/h ? fine from 500 to 2000 euro, deduction of 6 points on the driver license and suspension of driving license for 1-3 months

more than 60 km/h of the maximum speed limits ? fine from 779 to 3119 euro, with the deduction of 10 points on the license and the sanction of license suspension for 6-12 months. In case of relapse in two years is subject to the revocation of the driving license.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nobenih dodatnih stroskiv ni

up to 10 km/h more than the speed limit ? fine ranging from 39 to 159 euro

over 10 km/h to 40 km/h more than the speed limit ? fine ranging from 159 to 639 euro and deduction of three points on the license;

 

 

over 40 km/h and no more than 60 km/h ? fine from 500 to 2000 euro, deduction of 6 points on the driver license and suspension of driving license for 1-3 months

more than 60 km/h of the maximum speed limits ? fine from 779 to 3119 euro, with the deduction of 10 points on the license and the sanction of license suspension for 6-12 months. In case of relapse in two years is subject to the revocation of the driving license.

Bo Kr dr?alo,ja...

Jebiga... No Nore italy 4me

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pi?e , da ?e pla?am v roku 5ih dni od prejetja obvestila , je kazen 200, ?e pla?am v roku ve? kot 5ih dni in do vklju?no 60ih dni,je kazen 260...

 

Kdaj za?ne te?i ta rok? Takrat ko pride pismo na po?to, ali takrat ko ga jaz prevzamem na po?ti?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Precej pi?kav ob?utek, ko sem bil pri bejbi in mi za?ne razlagat kako ji je fajn z mano, da me ima rada, ljubi in ?e kaj, jaz pa ji nisem mogel vrnit teh ob?utkov. La?i pa itak ne maram in sem ji povedal kak?ni so moji ob?utki. Skratka, po eni strani imam mirno vest, po drugi mi je ?al te fajn osebe, ampak ?e nisem zaljubljen, tega ne morem re?i.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Precej pi?kav ob?utek, ko sem bil pri bejbi in mi za?ne razlagat kako ji je fajn z mano, da me ima rada, ljubi in ?e kaj, jaz pa ji nisem mogel vrnit teh ob?utkov. La?i pa itak ne maram in sem ji povedal kak?ni so moji ob?utki. Skratka, po eni strani imam mirno vest, po drugi mi je ?al te fajn osebe, ampak ?e nisem zaljubljen, tega ne morem re?i.

Bolje to,kot obratno.... Nimas kaj; Mirna vest je najve? vredna...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem povedal, da jaz zadevo smatram kot rekreacijo in ?e je obema v?e?, potem nimava te?av. Se je strinjala. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo Kr dr?alo,ja...

Jebiga... No Nore italy 4me

Zamera zaradi lastne napake? A ce jo bos v slo dobil se bos izselil? :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamera zaradi lastne napake? A ce jo bos v slo dobil se bos izselil? :)

Ne,ampak pot v Italijo ni nujno potrebna... ?ivljenje (v mojem primeru pa? v Sloveniji) pa pa? je..

 

In ja... Moja napaka,moja krivda.... Zadeva bo ?e ta teden poravnana...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj no, kolk ene drame. Pla?aj in je. Tole besedi?enje ...zdej pa ne grem ve? v Italijo, je pa tut kr neki. Sorry no. Verjamem da si jezen in je ?koda denarja, a tako pa? je.

Hvala za mnenje; predvsem me je (poleg malo jamranja - glej naslov teme) zanimalo kako je z zacetkom tistega 5dnevnega roka; kar sem pa tudi ?e izvedel....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni panike. Treba Mal jamrat,drgac bo kdo mislil da nam ni? ne manjka :)

Ve?ina se nas niti ne zaveda kako fajn se v resnici imamo. Jaz se recimo ponovno u?im veseliti zaradi raznih malenkosti in ko si sestavi? celoten mozaik si sre?en ?lovek. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve?ina se nas niti ne zaveda kako fajn se v resnici imamo. Jaz se recimo ponovno u?im veseliti zaradi raznih malenkosti in ko si sestavi? celoten mozaik si sre?en ?lovek. :)

Jp,se strinjam. 3/4 svetovnega prebivalstva bi dalo vse na svetu,da bi zve?er vedeli kje bodo spali, da bi imeli 4delujoce ude, pitno vodo , hrano , slu?bo....

 

In dokler nam bo najhuj?i problem ruknjen avto, blesav sodelavec ali pa bole?e grlo (in tako naprej),smo lahko samo tiho...

 

 

Ampak... Ne da se tako ?iveti iz dneva v dan. Ja,na koncu dneva smo lahko hvale?ni,da smo pre?iveli dan skupaj z najbli?jimi,ampak... Tanja je meja med takim razmi?ljanjem in med tistim,ko pustimo ljudem in sistemu da nas jebejo v zdrav mozak....

 

Pa?.. malo je treba tudi pojamrati (in se hkrati zavedati, da ?e dobro da je tako...)...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preklopil na BOB in zdaj ne najdem njihove SIM kartice, Telekom SIM kartica pa je medtem ?e odklopljena, kot smo se dogovorili.

 

Ponosen na lastno nesposobnost! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.