Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

V novicah pa tole: https://siol.net/avtomoto/novice/gosta-megla-na-brniku-preusmeriti-so-morali-vec-letal-507241

Lahko bi vsaj taprav razlog se napisal, ne pa kr nekej na pol pisat, ker megla ni nic drugacna kot normalno, ker na brniku je ILS dost nadgrajen da se pristajat tudi v 0 visibility

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja mi pa cakamo na avionu v trstu (preusmerjeni amsterdam ljubljana) ... Ker ILS na brniku ne dela.

Pa saj trst je ?ist u redu. ?e bi letel s tuski?em ali izi?etom bi bil na Dunaju, Ker te firme se ne dajo motit, tudi v lepem krasnem son?nem dnevu ne se ne grejo visual aproach, ker ?olanje za to je predrago pa je ceneje imet v kokpitu opico ki zna stisnit samo autoland.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako Izi?et, Turki? in prav tako Wizair ?e samo ?e ne dela missed aproach ne gredo dol. Pa koji ?e ti ku... missed aproach, ?e je bright sunshiny day, pa koji ?e ti ku... ?e dela ILS, ne oni celo v takih primerih na alternacijo. To je zaradi poceni opic v kokpitu. Tako da Adrija je pojm ker se portudijo pristat na Brniku ?e je le mogo?e. V?asih tudi ko se zdi nemogo?e. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem prisel s transavio.. Ce bi z adrio, sploh ne bi prisel nikjer

spet danes odpovedali let za prago in skopje

Pa ne vem, zakaj hoces prikazat da je adria neka orng firma? Ker ni. Wizzair easyjet, turkish sploh je science fiction za tele nase dripce

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A Lufthansa spada tud med dripce? :ne vem: Nemc k Nemc, hitro zvrne krivdo na drugega.

 

https://www.zurnal24.si/sport/kosarka/luka-doncic-spet-okrcal-lufthanso-ta-sprva-obtozila-adrio-airways-334207

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam dobro izkusnjo z Adrio in Lufthanso pred kratkim (Ljubljana - Frankfurt - Berlin in nazaj Berlin - M?nchen - Ljubljana) ... Vse tocno... edino na Lufhansinih letih se ni dalo izbirati sedeza pri online checkinu... Pa na Adrii nic ne dobis zastonj :) ... na Lufthansi pa pijaco in snack (tja grede cokoladico, nazaj grede nek biskvit) ... :D 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Indija in notranji leti..... :rolleyes: . Zadal sem si pravilo, ne glej okoli, ne spra?uj, samo ?uti i vozi....

Pa da ne bo pomote, notranji leti niso neki kvazi, to so leti dalj?i kot Ljubljana - Moskva.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eri smo z dru??ino, ki smo v?asih skupaj trenirali tajski boks, rahlo potrenirali oz. se TEPLI. Sem skasiral iz skoka kolen v rebra, da sem danes napol nepokreten v pisarni. :ninja:

 

P.S. vseeno bolj?i ob?utek kot ?e ti hrbet totalno zablokira. :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eri smo z dru??ino, ki smo v?asih skupaj trenirali tajski boks, rahlo potrenirali oz. se TEPLI. Sem skasiral iz skoka kolen v rebra, da sem danes napol nepokreten v pisarni. :ninja:

 

P.S. vseeno bolj?i ob?utek kot ?e ti hrbet totalno zablokira. :hohoho:

 

A, si bil v Mursku Soboti?

 

https://regionalgoriska.si/novica/med-ozivljanjem-zenske-vdrli-na-urgenco-s-koli-palicami-za-golf-in-kiji-so-se-lotili-skupine-moskih

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dom?ale :)

 

Ugotavljam, da ve?krat v trgovini pozabim kupit prav tisto, zaradi ?esar sem se pravzaprav vanjo odpravil, matrwola.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A so svojo svetovno kulturo spet etni?ni razkazovali? So slu?ajno Dokle?ovski romi rekli unim iz Melincev cigani pa je bil spet ogenj v strehi.

Cigi scene in to v centru EU, noro. Kaj se po Ko?evju dogaja pa fuk adio pamet.  sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.