Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Meni deluje OK... kot kaze je precej odvisno od telefona... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni tudi vredu dela, je pa mogoče res, da je bolj natančen. Predpisi so predpisi in omejitve so omejitve.... :nevem:. Jaz osebno se peljem 2x v Lj.in nazaj 140 po AC in imam tistih 400km in se ne zajebavam po lokalnih, da ne delam zastojev. :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dan se je v službi začel slabo, nato je šel samo še na slabše. Končal se je z dvema vdolbinama od cevnih klešč na šefovi mizi in šefovim bledim obrazom. No, to, slednje, se je prav prileglo in dan je bil v trenutku spet boljši. Šef pa tudi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Slivka napisal:

Dan se je v službi začel slabo, nato je šel samo še na slabše. Končal se je z dvema vdolbinama od cevnih klešč na šefovi mizi in šefovim bledim obrazom. No, to, slednje, se je prav prileglo in dan je bil v trenutku spet boljši. Šef pa tudi...

Sam kaj, ko te bo jutri klical, da popravi te luknje, ki so se pojavile na mizi. Pa se bo  šef zadnji smejal. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Slivka napisal:

Dan se je v službi začel slabo, nato je šel samo še na slabše. Končal se je z dvema vdolbinama od cevnih klešč na šefovi mizi in šefovim bledim obrazom. No, to, slednje, se je prav prileglo in dan je bil v trenutku spet boljši. Šef pa tudi...

Ne sekiraj se, ti bodo odbili od mezde, ki jo prejemas :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ful je občutljivo na kratke par 100m omejitve, npr pri 60. Prej sem pri hitrosti 90 samo spustil gas in brez zaviranja prevozil take omejitve. Zdaj pa to fanj odbiva. Ne bo druge, kakor jih upoštevat... Večinoma pa vozim po regionalkah. 

Screenshot_20201015_073708_air.si.triglav.drajv.jpg

Popravljeno od AmpeR
  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz lahko pojamram. Namreč v službi sem se za las izognil večji poškodbi. Tako sem šel skozi dokaj "lišo" z črnim ukom in odrgnino na ramenu. 🤕

Popravljeno od Alex
  • Začuden 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je NevLado napisal:

Povej več 

Mah, nič kaj takega... pritrjeval sem neke table z obvestili o koroni in sosednjemu vzdrževalcu je padel iz vilic viličarja nek voziček. Na srečo me je samo oplazil. Danes sem kot nov. 😊

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Alex napisal:

Mah, nič kaj takega... pritrjeval sem neke table z obvestili o koroni in sosednjemu vzdrževalcu je padel iz vilic viličarja nek voziček. Na srečo me je samo oplazil. Danes sem kot nov. 😊

Skoraj bi bil nova corona žrtev....

  • Všeč 1
  • Žalosten 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.