Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Od štirinajstih kokoši smo v enem dnevu "nabrali" šestindvajset jajc.

 

Otroci so se danes, ko je bil tak lep dan, igrali na pašniku in odkrili tri gnezda, kamor so kokoši nesle jajca namesto, da bi to opravile v gnezdu v kurniku. Koke trapaste! A zdaj bom pa vsak dan iskal po pašniku, kje je kateri koki od riti padlo...

  • Haha 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam TV, samo internet, fiksni telefon in mobilni telefon. Pa sem imel nekaj težav z internetom in sem poklical njihovo pomoč. In se ji jihče oglasil. Pa sem "označil", da naj me pokličejo nazaj. In so mi po osemnajstih urah poslali SMS, da imajo "povečan obseg" in da niso utegnili poklicati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri tehnični pomoči, po mojih izkušnjah vseeno Telekom prednjači pred ostalimi.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri Telemach u ni bilo mogoče priklicati tehnične pomoči nikoli.

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

  • Zmeden 1
  • Žalosten 1

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot sem že napisal, smo zamenjali operaterja. Včeraj je prišel njihov možakar in zamenjal modem. In od takrat naprej se dva prenosna računalnika nista več povezala z tiskalnikom... Danes sem se mučil celo popoldne in še en prijatelj je prišel (ker A1 pomoč se do zdaj še ni odzvala) in do 21:55 smo se borili z aparaturami, da smo vse spravili k pameti.

 

Za jutri mi je pa ostal še moj računalnik. Ker nimam več elektronske pošte pri siol.net sem odprl račun na yahoo.com. Zdaj pa Microsoftov Outlook prepričujem, da bi delal na nov račun, pa mi vztrajno ne prepozna gesla. Vsaj desetkrat preverjeno, ampak Outlook še vedno trdi, da geslo ni pravilno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedaj, pri šolanju na daljavo, šola ponuja tudi pomoč psihologa. Problem je, da ponujajo pomoč psihologa otrokom, ki pa se počutijo krasno, nikoli bolje. Ampak starši so tisti ki rabimo psihologa. In če bo tole še nekaj časa trajalo mogoče še psihiatra. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,potem pa se čudi, ko si učielj tujih otrok in te ne je....o 5%. Penzijo si zaslužijo po 20 letih!:whatever:

Eni starši bodo tudi malo bolj spoznali svoje otroke in videli,da niso takšni srčki kot mislijo da so.

Popravljeno od Bini
  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Bini napisal:

Ja,potem pa se čudi, ko si učielj tujih otrok in te ne je....o 5%. Penzijo si zaslužijo po 20 letih!:whatever:

Eni starši bodo tudi malo bolj spoznali svoje otroke in videli,da niso takšni srčki kot mislijo da so.

Tako je. Sicer je pa znano, da ta pridni učenci z lahkoto delajo na daljavo in to brez pomoči staršev, ostali pa niso delali ne prej in tudi sedaj jim je to problem. In so živčni oni in starši. Jaz pri obeh otrocih sploh nisem vedel kaj se učijo, kaj imajo za nalogo in kdaj se učijo. Bil sem dvakrat na šolsko leto na govorilnih urah in to je to. Pa sta bila oba odlična in starejši sin je bil celo zlati maturant. Vse je odvisno, koliko  otrokom zaupaš. 

In, ali jih preveč razvajaš.Za pozneje v življenju to vsekakor ni dobro, da starši delajo naloge namesto učencev...

  • Ljubim 1
  • Hvala 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To že. Moj je v 1.razredu in zraven imam še dve leti stara dvojčka. 

Žena dela od doma in je zaprta v kabinetu jaz pa sem si vzel varstvo..... 

 

Mission impossible💥

 

In kakor zgleda še drugi teden doma... Služba? Če mi bodo težili jih bom usmeril na JJ-a

Popravljeno od AmpeR
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Mraušk Mčk napisal:

Sedaj, pri šolanju na daljavo, šola ponuja tudi pomoč psihologa. Problem je, da ponujajo pomoč psihologa otrokom, ki pa se počutijo krasno, nikoli bolje. Ampak starši so tisti ki rabimo psihologa. In če bo tole še nekaj časa trajalo mogoče še psihiatra. 

 

Zanimivo, pri nas pa nobenih težav. Je pa res, da niso vsi otroci šoloobvezni ampak samo štirje. Kar se nas tiče, je lahko takole še naslednjih 15 let. In je manj živčnosti in je manj neumnosti in sva z ženo res tista, prava, starša, ki učita in vzgajata svoje otroke. ne da sva zgolj roditelja, ki otroke spravita na svet, z njimi se pa nato ukvarjajo vsi drugi, samo midva ne...

  • Všeč 1
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je Slivka napisal:

Kot sem že napisal, smo zamenjali operaterja. Včeraj je prišel njihov možakar in zamenjal modem. In od takrat naprej se dva prenosna računalnika nista več povezala z tiskalnikom... Danes sem se mučil celo popoldne in še en prijatelj je prišel (ker A1 pomoč se do zdaj še ni odzvala) in do 21:55 smo se borili z aparaturami, da smo vse spravili k pameti.

 

Za jutri mi je pa ostal še moj računalnik. Ker nimam več elektronske pošte pri siol.net sem odprl račun na yahoo.com. Zdaj pa Microsoftov Outlook prepričujem, da bi delal na nov račun, pa mi vztrajno ne prepozna gesla. Vsaj desetkrat preverjeno, ampak Outlook še vedno trdi, da geslo ni pravilno...

 

No to, da se prenosni raculanik ne poveze s tiskalnikom, pa res ni problem operaterja... ali? To je problem znotraj tvoje mreze doma ... 

 

Glede Yahoo-ja pa moras pravilno nastavit ... >> https://www.support.com/how-to/how-to-set-up-yahoo-email-on-microsoft-outlook-13108 ... Predvidevam, da je problem tole:

 

How_to_Set_Up_Yahoo_Email_on_Microsoft_Outlook_-_Support_com.thumb.png.4c7b0d6aafffc572a5b628e9961fbb1f.png

 

https://help.yahoo.com/kb/securely-access-yahoo-mail-sln27791.html

 

Ways_to_securely_access_Yahoo_Mail___Yahoo_Help_-_SLN27791.png.637584aedfcff095521a8a2d8258e5c3.png

 

yahoo_default_logo.png
HELP.YAHOO.COM

If you use a third-party email app to access your Yahoo Mail account, you may need a special code to give that app permission to access your Yahoo account. Learn how to...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glihkar probal ... sicer Outlook na MAC OS ... sem samo vpisal Yaooh mail in geslo, ki ga imam za Yahoo mail... pa je takoj zajamral, da naj kreiram App password in sem to naredil... namesto svojega gesla vpisal tega, ki ga kreira Yahho in se je normalno prijavil z Outlookom ... 

 

361859764_Security_-_Yahoo_AccountSettings.thumb.png.f8b2aab8226575667038325818b24517.png

 

Yahoo.thumb.png.33e01144b35d879ea4005bfcbda6ba8c.png

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Slivka napisal:

 

Zanimivo, pri nas pa nobenih težav. Je pa res, da niso vsi otroci šoloobvezni ampak samo štirje. Kar se nas tiče, je lahko takole še naslednjih 15 let. In je manj živčnosti in je manj neumnosti in sva z ženo res tista, prava, starša, ki učita in vzgajata svoje otroke. ne da sva zgolj roditelja, ki otroke spravita na svet, z njimi se pa nato ukvarjajo vsi drugi, samo midva ne...

 

Od 4ih dni sta bial 2 dneva štala, pa ne po zaslugi staršev ali naših otrok. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo da so samo 3države EU zaprle šole, odprte šole imajo tudi tiste s slabšo epidemiološko sliko od Slo.

 

Sedanj sistem v slo  je na rejen za totalen lockdown, ko so tudi starši doma, zgleda da zato nekatere šole na daljavo ne obiskuje kar 1/4 učencev.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sinoci je v Tarci ministrica za solstvo (Kustec?) omenila, da smo v vrhu na lestvici z najvec okuzenimi, da so pred nami samo Danci in Cehi... in da imajo menda v obeh drzavah tudi zaprte sole ...  Nisem pa preverjal, koliko je resnice v tem... Motilo me je to, da je ves cas lajnala, da morajo vsi solarji imeti enake pogoje in da zato nekatere sole, kjer sploh ni problemov, morajo enako kot vsi ostali imeti pouk na daljavo... V prispevu pa so pokazai razne kraje, kjer sploh nimajo pogojev za delo na daljavo (ni interneta, se telefonski signal je bolj bogi,...) ... Kako imajo potem enake pogoje??? 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.