Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

 

 

pred 1 minuto je Mraušk Mčk napisal:

Slivka saj vem da ne boš priznal da ti pride prav tole zaprtje lokalov da ti je ni treba peljat kam na kakšno večerjo

 

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sodelavka se skregala s se(ri)-fom in takoj napisala odpoved zaposlitve. Zdaj bom jaz nasledil se njeno delo, vsaj do prihoda novega strokovnega sodelavca. Velika verjetnost, da bomv kratkem tut jst ven urezow, ker bo prevec vsega. Bomo videli, so rekli slepi...

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker sem tako al tako znan kot velik ljubitelj strešnih sank se mi je danes kar stemnilo pred očmi. Na teh sankah so se veselo gujsale vrane, posrale cel avto po boku in trle lešnike al neki podobnega na strehi. Moram jutri pri belem dnevu pogledat a so še kej škode naredile. Ma jebemu mast, bolj k gledam te sanke bolj imam občutek, da so res za ptiče narejene.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Boss napisal:

Ker sem tako al tako znan kot velik ljubitelj strešnih sank se mi je danes kar stemnilo pred očmi. Na teh sankah so se veselo gujsale vrane, posrale cel avto po boku in trle lešnike al neki podobnega na strehi. Moram jutri pri belem dnevu pogledat a so še kej škode naredile. Ma jebemu mast, bolj k gledam te sanke bolj imam občutek, da so res za ptiče narejene.

Zakaj jih ne snameš dol? Sam sem gledal, kako se jih odstrani a nisem imel uspeha oz. sem se bal, da ne bi kaj polomil. Tudi na internetu ni veliko objavljenega na to temo. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vseeno si ne bi rad zaprl možnosti namestitve strešnega prtljažnika. Ker pa se karavanke prodajajo več ali manj samo v evropi, aftermarket izdelki (recimo letvice za zaščito utora) niso na voljo. Se pravi bi moral sam nekaj izdelat. Ker, da bi pa dal kitat in pol barvat pa mi nekako (še) ne diši.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Boss napisal:

Vseeno si ne bi rad zaprl možnosti namestitve strešnega prtljažnika. Ker pa se karavanke prodajajo več ali manj samo v evropi, aftermarket izdelki (recimo letvice za zaščito utora) niso na voljo. Se pravi bi moral sam nekaj izdelat. Ker, da bi pa dal kitat in pol barvat pa mi nekako (še) ne diši.

 

Boss, ampak bo malenkost manj  pila brez teh sank. Pa malo tišje bo, tudi. 🤫 Ne pravi tega okoli. Potem jih  bodo vsi hoteli dati dol. 

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Boss napisal:

Vseeno si ne bi rad zaprl možnosti namestitve strešnega prtljažnika. Ker pa se karavanke prodajajo več ali manj samo v evropi, aftermarket izdelki (recimo letvice za zaščito utora) niso na voljo. Se pravi bi moral sam nekaj izdelat. Ker, da bi pa dal kitat in pol barvat pa mi nekako (še) ne diši.

Imaš še eno možnost,montiraš une žičke proti golobom oziroma pticam....:bravo:

  • Haha 4
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Boss napisal:

Ker sem tako al tako znan kot velik ljubitelj strešnih sank se mi je danes kar stemnilo pred očmi. Na teh sankah so se veselo gujsale vrane, posrale cel avto po boku in trle lešnike al neki podobnega na strehi. Moram jutri pri belem dnevu pogledat a so še kej škode naredile. Ma jebemu mast, bolj k gledam te sanke bolj imam občutek, da so res za ptiče narejene.

Ja,pa, boge živalice,no... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Nejc1986 napisal:

Ja,pa, boge živalice,no... 

Meni niso golobi nič bogi, ko sejejo povsod, kjer ne rabi. Naj bodo v skalovju, kamor spadajo, baje. Tam jih ne bo nihče preganjal. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Freak napisal:

S čim se pa ukvarjaš? Ker punca je kr pogumna, da je v "teh časih" dala odpoved? Čeprov se ji je najbrž že dolgo kuhala ideja o odhodu?

UKCL ekonomsko - pravni sektor. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je Boss napisal:

Ker sem tako al tako znan kot velik ljubitelj strešnih sank se mi je danes kar stemnilo pred očmi. Na teh sankah so se veselo gujsale vrane, posrale cel avto po boku in trle lešnike al neki podobnega na strehi. Moram jutri pri belem dnevu pogledat a so še kej škode naredile. Ma jebemu mast, bolj k gledam te sanke bolj imam občutek, da so res za ptiče narejene.

Sam si kriv, kva pa tako čudno barvo izbereš. Če bi imel uno rdrčo, kako se ji že reče, no na uno se še ptiči nebi...

 

Strešne sani so must have. Večina folka naseda govoricam, da so le te namenjene tovoru. V resnici so samo eden od mnogih safety features ki jih danes premorejo sodobni avtomobili. Ko se primajaš do avta, so pripomoček življenjskega pomena za vstopanje v avto. 

 

 

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu imamo srečo, da ptiči radi posedajo na strehah lepih avtov, kar Mazda definitivno je. Na žalost moramo za njimi včasih počistiti. Tako se radi považijo pred lepšim spolom.  Čeških avtov se pa izogibajo, ker bi lahko ostali samski za vekomaj. Kdo bi jih zameril? 🤗

  • Všeč 2
  • Haha 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo sem danes preveril streho in je bilo le lahko porajsano od kljunčkov al krempeljcev. Sam nič groznega, kar ne bi tekoča polir pasta rešila. Sam če se bo pa to ponavljalo pa bo res treba o nekih drugih ukrepih posečt. Kdo dandanes največ ve o ukrepih?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 urami je Alex napisal:

V bistvu imamo srečo, da ptiči radi posedajo na strehah lepih avtov, kar Mazda definitivno je. Na žalost moramo za njimi včasih počistiti. Tako se radi považijo pred lepšim spolom.  Čeških avtov se pa izogibajo, ker bi lahko ostali samski za vekomaj. Kdo bi jih zameril? 🤗

 

Sem kar zadovolen da perjad mojega avta ne zamenja za kurnik, kot se to dogaja nekaterim tukaj.

 

Boss, kaj pa če bi poizkusil strešne sani mazat z žajfo.

 

 

 

 

 

 

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Mraušk Mčk napisal:

 

Sem kar zadovolen da perjad mojega avta ne zamenja za kurnik, kot se to dogaja nekaterim tukaj.

 

Boss, kaj pa če bi poizkusil strešne sani mazat z žajfo.

 

 

 

 

 

 

Glede kurnikov in ptičev. Sem slišal, da v nemčiji kupujejo nove češke avte z zavesicami za postavitev na polja namesto strašil. Baje, da je početje  zelo efikasno. Celo tako, da uboge  vrane prinašajo še lansko koruzo nazaj. 

  • Haha 2
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 31. 10. 2020 ob 21:50 je Boss napisal:

... al pa svinjsko mast na debel, pa še eno kamerco, da mi snema kako ptiči pol dol padajo. Če ne druzga se bom vsaj smejal. 👍

 

Kakšen kolešček salame pa da zvabiš mačke na streho, pravzaprav kar mal whiskasa gor. Pa mašino pozimi skoz laufaj da se bodo mački hodil gret na haubo in ne boš imel ptičev. 

dne 1. 11. 2020 ob 6:41 je Alex napisal:

Glede kurnikov in ptičev. Sem slišal, da v nemčiji kupujejo nove češke avte z zavesicami za postavitev na polja namesto strašil. Baje, da je početje  zelo efikasno. Celo tako, da uboge  vrane prinašajo še lansko koruzo nazaj. 

 

Nemci že vejo kaj je kvaliteta, japonski pleh ni za na njivo ker se prehito zarjavi.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je Mraušk Mčk napisal:

 

Kakšen kolešček salame pa da zvabiš mačke na streho, pravzaprav kar mal whiskasa gor. Pa mašino pozimi skoz laufaj da se bodo mački hodil gret na haubo in ne boš imel ptičev. 

 

Nemci že vejo kaj je kvaliteta, japonski pleh ni za na njivo ker se prehito zarjavi.

Zaradi tega ptiči še vedno ne bodo nehali nositi nazaj koruze od lanske sezone. 

Strah je strah. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je AmpeR napisal:

Lahko ti pridem pomagat. Legalno. 

Malo prakse in na 70m razbije steklenico Uniona in na 150m zadenem železni sodček. 

IMG_20201103_202730.jpg

A si siguren? Kaj pa, če zapiha malo bočnega vetriča  in mu poškoduješ tako oboževane sanke na strehi? 🤫

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.