Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 19 minutami je Mraušk Mčk napisal:

Točno tako. tudi jaz sem frajer na 28col alu, z Nejcem se samo še o širini lahko pogovarjava kdo je tam večji frajer. Moje so široke 36.

25. Na Winter wagnu celo samo 23.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem se v močni burji lotil menjave gum. Vse lepo in prav, a vulkanizer je nazadnje  tako zategnil vijake, da sem moral vzeti polmetrsko cev, da. sem lahko odvil vijake. Kaj imajo nastavljen navor zategovanja za kamione? 

Kakšno pacienti so to. 😡

  • Žalosten 2
  • Jezen 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Shrek napisal:

Zamenjaj vulkanizerja 

Raje avto, ker tale ima preveliko krivuljo in posledicno med voznjo prevec zategne kolesne vijake. Dizel, raketa za v klance, hehe

 

Vulkanizerji so lahko res pravi bucmani, saj sem pisal v Razpizdnik :(

  • Všeč 2
  • Haha 2
  • Zmeden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Shrek napisal:

Zamenjaj vulkanizerja 

Obvezno. Itak mi nove gume ni v redu scentriral, tako, da so tresle, ko so bile spredaj. Ko sem jih zamenjal z zadnjimi je bilo boljše.Pa še drag je. 😡

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Alex jap, js tega enostavno ne razumem in sočustvujem. Pa zdi se mi da je zmeraj slabše, da včasih cca. 5-10 let nazaj niso delali tako grdo.

Zato pa mi je čisto vseeno kolko so dragi poceni vulkanizerji pa ali je računica z extra felgami ali ne, probam nardit čimveč sam (ja centriranja pa montaže na felgo ne morem) ampak menjavo koles pa obvezno sam. Vem kolko moram zategnit, delam z moment ključem, vem da je treba felge in diske spucat na stični podlagi in predvsem z vsem ravnati previdno, ne pa kot svinja z mehom 😕

 

Če pa že moram kdaj k vulkanizerju samo za menjavo, pa raje nisem zraven, ker kar ne vidiš to ne boli :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je 50keda napisal:

@Alex jap, js tega enostavno ne razumem in sočustvujem. Pa zdi se mi da je zmeraj slabše, da včasih cca. 5-10 let nazaj niso delali tako grdo.

Zato pa mi je čisto vseeno kolko so dragi poceni vulkanizerji pa ali je računica z extra felgami ali ne, probam nardit čimveč sam (ja centriranja pa montaže na felgo ne morem) ampak menjavo koles pa obvezno sam. Vem kolko moram zategnit, delam z moment ključem, vem da je treba felge in diske spucat na stični podlagi in predvsem z vsem ravnati previdno, ne pa kot svinja z mehom 😕

 

Če pa že moram kdaj k vulkanizerju samo za menjavo, pa raje nisem zraven, ker kar ne vidiš to ne boli :)

Enako...saj menjam sam doma gume, a te je zamenjal vulkanizer, ko sem kupil nove gume(spomladi). 

Sem  mislil sproti pobarvati tudi čeljusti (nabavil sem črno mat  foliatec barvo) a je bilo tako mrzlo, da sem moral delati z rokavicami in se mi ni dalo barvati. Bom pa to opravil spomladi, ko zopet zamenjam gume. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je 50keda napisal:

Se že veslim fotk :) Kako pa da črno, nočeš da šajnajo ven?

Ne... ker niso ni nič posebnega in zato je boljše, da so manj vidne. Najgrše so mi kake živo rdeče , ki sekajo ven, a grde so kot spake. Mislim, da bodo črne super. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

ah vse jim je uničil in še naprej se tresejo, ubogi ljudje, groza :((((

 

 

dc5ef921cc3c871f83a1_62504203.jpg?v=6eaf
WWW.24UR.COM

Nekaj minut po 18. uri je Hrvaško znova stresel potres. Epicenter naj bi bil 48 kilometrov jugovzhodno od Zagreba oziroma na območju Petrinje. Magnituda potresa je bila 5,0. Čutili so ga tudi številni prebivalci...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Z M A J napisal:

ah vse jim je uničil in še naprej se tresejo, ubogi ljudje, groza :((((

 

 

dc5ef921cc3c871f83a1_62504203.jpg?v=6eaf
WWW.24UR.COM

Nekaj minut po 18. uri je Hrvaško znova stresel potres. Epicenter naj bi bil 48 kilometrov jugovzhodno od Zagreba oziroma na območju Petrinje. Magnituda potresa je bila 5,0. Čutili so ga tudi številni prebivalci...

 

Baje jim tokrat ni nič uničilo.... Na srečo. (Tu se pozna,da imam HR korenine in da mi sploh ni vseeno). 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
pred 19 minutami je Alex napisal:

Potem sem jaz skoraj kot  direktor, ko imam delavnik od 6-14 in vse vikende in praznike fraj. 🤔

Ja, ampak nebi zamenjal. Vsaj za zdaj ne... Meni je super, da delam na polno ko delam in da sem potem po več dni skupaj frei. Je pa res, da me nocne ubijajo. Tisti dan pred nočno sem sam sebi tečen... Vikendov in praznikov ne rabim frei, oziroma sem raje frei med tednom. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Nejc1986 napisal:

Ja, ampak nebi zamenjal. Vsaj za zdaj ne... Meni je super, da delam na polno ko delam in da sem potem po več dni skupaj frei. Je pa res, da me nocne ubijajo. Tisti dan pred nočno sem sam sebi tečen... Vikendov in praznikov ne rabim frei, oziroma sem raje frei med tednom. 

Jaz sem tudi deset let delal nočne. A ga ni denarja, da bi delal niti eno noč več. Noč je za spanje. (Aja, pa ponoči moram kontrolirat tudi ta forum). 

  • Všeč 4
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Alex napisal:

Jaz sem tudi deset let delal nočne. A ga ni denarja, da bi delal niti eno noč več. Noč je za spanje. (Aja, pa ponoči moram kontrolirat tudi ta forum). 

Res je, nočne niso ok.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je Nejc1986 napisal:

Ja, ampak nebi zamenjal. Vsaj za zdaj ne... Meni je super, da delam na polno ko delam in da sem potem po več dni skupaj frei. Je pa res, da me nocne ubijajo. Tisti dan pred nočno sem sam sebi tečen... Vikendov in praznikov ne rabim frei, oziroma sem raje frei med tednom. 

Glavno,da ti je tako všeč.:prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz sem nekaj let delal nočne in vikende - sicer ni blo zajebano in denar je bil dober ampak maš po tistem tednu nočne zjebane še vsaj 3-4 dni naslednjega tedna, da spet ujameš pravilen ritem spanja.

 

Mi je pa nekaj zanimivo - okol prodajalk v štacunah je blo tolk govora kolk so boge, ker morajo delat vikende a samo tukaj na forumu vidimo kolk ljudi dejansko dela vikende pa se nihče ne spomni, da bi rekel, da se v nedeljo razen najbolj nujnih služb pač ne dela.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.