Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

Prvi tank z mazdo 10L ampak pricakovano. Ker sem se zelel znebiti 3 leta starega bencina ter zbujam masino....

 

Naslednjega s kako relacijo pricakujem okoli 8

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sploh ne vem, da bi dizla vozil... 7.5, 7.3, ... prodam skret, pa bencinca kupim...

 

http://www.poraba.com/usage_view.php?carid=4355

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sploh ne vem, da bi dizla vozil... 7.5, 7.3, ... prodam skret, pa bencinca kupim...

 

http://www.poraba.com/usage_view.php?carid=4355

 

Meni tudi zadnje cajte pije kot benzinar. :ne vem:

Kaj ne znamo ve? vozit ali je druga?na nafta? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje tankata? Pri meni je normalno.

 

Ampak pozor in to ni zajebancija. ?e se vozim po de?ju oziroma po konkretno mokri cesti se mi poraba dvigne tudi za ve? kot liter. O?itno je energije, ki se jo vlo?i v to, da me?e vodo izpod koles v zrak toliko, da se porabi toliko ve? goriva. Tud sam sem bil presene?en ampak je res toliko in tudi na a.comu so nekateri opazili isti fenomen.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako pa ti je to uspelo?

jaz mam max. 8.1 l /100km...skoz po mestu pa gas do konca al kaksna voznja?

 

Saj ti pravim da s 3 leta starim bencinom :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje tankata? Pri meni je normalno.

 

Ampak pozor in to ni zajebancija. ?e se vozim po de?ju oziroma po konkretno mokri cesti se mi poraba dvigne tudi za ve? kot liter. O?itno je energije, ki se jo vlo?i v to, da me?e vodo izpod koles v zrak toliko, da se porabi toliko ve? goriva. Tud sam sem bil presene?en ampak je res toliko in tudi na a.comu so nekateri opazili isti fenomen.

 

Aha,pa sej zadnje cajte je pri nas kot v de?evnem gozdu.Zna bit to ta fenomen. :whatever:

Avta pa tudi zato nisem opral ?e ne vem od kdaj. sramezljiv

 

Tankam pa zadnje ?ase strogo na Petrolu.Celo dve ?ogi sem si "prislu?il" tam. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje tankata? Pri meni je normalno.

 

 

MOL, PETROl, SHELL (V-POWER), isto sranje zadnjih nekaj tankov...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

taki avti se majo za vozit, ne za ?parat :D

 

?e te peljem en krog bo? ti videl kako se (ne) ?para na bencinu. Samo, da se ne bo? drl tako kot sosedov mulc ko sem mu pred ovinkom za foro izjavil: "Ti a pobremzam kaj pred ovinkom? Mah ne bom." Pa sem pobremzal ko se je ?e tolk drl. :harhar:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e te peljem en krog bo? ti videl kako se (ne) ?para na bencinu. Samo, da se ne bo? drl tako kot sosedov mulc ko sem mu pred ovinkom za foro izjavil: "Ti a pobremzam kaj pred ovinkom? Mah ne bom." Pa sem pobremzal ko se je ?e tolk drl. :harhar:

 

Ne pozna? ti mene dober :P v nobenem primeru se nebi drl :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moj BC trenutno po 120 prevo?enih kilometrih ka?e 5.5

 

avto pa ma skoraj 111.000 prevo?enih :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok... me prav zanima, koliko bo izra?un pokazal... :P

post-11-1286646638_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok... me prav zanima, koliko bo izra?un pokazal... :P

 

Mater ma? hude ?tevce. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Falil jurja za 4 km.... <_< vseeno poraba v teh nizjih temperaturah zjutri ko ga 4x zalavfam :notworth:

 

11.10.2010 996 6,15

 

Od sedaj pa z webastom.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebenti... po BCju je bla poraba v smer LJ 5.0, pa smo se vozili tam do 130,

nazaj je bla pa malo sila, pa je bla po BCju 5.6 hitrosti pa med 140 in 170

 

povpre?je tega zadnjega tanka 6.16 :P

 

BC la?e za 6 dcl, kljub temu da sem ga ?e 2x nastavljal...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • @Janez007 Sej veš kako to gre... on prav 800, ti rečeš 100. Pol pa 700, ti njemu 150 itd in se pol tam nekje pri 350€ najdeta.   NevLado je bil letos v Turčiji pa se je poleg dopusta naučil tudi trgovskih trikov.
    • BMW-ja imaš... to je problem v glavah takih omejencev, da se spravijo škodo delat.   Sodelavec od brata se je soočal z enakim problemom. Dokler je imel partnerico, ki je "zahtevala" da ima BMW-ja so mu ga stalno rajsali, butali, mazali na javnih parkiriščih. Zdaj k se je babe losal in zamenjal tud avto, da ni več BMW pa se samo smeji in pravi, da v treh letih tud ene stvari ni bilo na istih parkiriščih. Torej to pač ne more bit naključje in z lastništvom BMW-ja pač kupiš tud to sranje.
    • Tole ni niti malo presenetljivo, ker kupci Škod ne kupujejo nerazumsko in verjetno veliko bolj preračunajo kaj potrebujejo, kako uporabno je to, kolk denarja je treba za to dat in seveda ljudje z višjim IQ-jem avta ne rabijo za to, da se postavljajo pred drugimi. Avto jim ni nadomestek, ki bi kompenziral manjko intelekta. (Lahko se mi zahvališ kasneje) 😜    
    • Protiponudbe v zasebno sporočilo 
    • A potem cena staremu raste???
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.