Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

Ha,ha kje je tvoj dizela?.. :P:hohoho:

 

Pri sosedu - vsako jutro in ve?er in tudi vmes vidim moj biv?i DieselPower ... :danzoman:

 

Pa saj meni se zdi poraba 10l za moj aftek ?isto OK (glede na stil vo?nje)... :policaj:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri sosedu - vsako jutro in ve?er in tudi vmes vidim moj biv?i DieselPower ... :danzoman:

 

Pa saj meni se zdi poraba 10l za moj aftek ?isto OK (glede na stil vo?nje)... :policaj:

 

Sej tudi jaz vozim bolj s te?ko nogo :policaj: ,pa ne grem ?ez 8,5 l (po mestu). :harhar::bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej tudi jaz vozim bolj s te?ko nogo :policaj: ,pa ne grem ?ez 8,5 l (po mestu). :harhar::bravo:

 

Hvala, da si me spomnil :hudicek: pa pri meni je tudi skorej sama mestna vo?na (ali pa Ac - tam pa itak ?e ve? ?ere pri 180 +) :pepsi:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj mate to ene ?udne porabe pri ?estici? Moja vo?nja je kombinirana (mesto/relacija), pije mi nekaj malega ?ez 8 litrov pa se niti slu?ajno ne vozim kot penzionist (140-150 km/h po avtocesti). :policaj:

 

Pri 140 ali pa pri 180+ je velika razlika v porabi ... :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pozdravljen Lumpek

 

Ti ?isto verjamem saj je to ena bolj idealnih relacij za nizko porabo saj je tam povpre?na hitrost 80km/h (najbolj idealna za nizko porabo), brez veliko ustavljanja in ni? AC, ki po?teno dviguje porabo.

 

Zadnji? sem se peljal iz Velenjskega Interspara proti ?alcu in sem na Golfu 1.9TDI nameril porabo na tej relaciji 3,6l/100km po BC-ju... ker zadeva la?e za cca 7 deci je to ?e vedno zelo lepih 4,3litre na 100km. :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo !

 

Na?eloma ni to trenutna poraba, vmes se peljam tudi po avtocesti relacija Arja Vas, Celje, kdaj pa kdaj zaidem na primorsko, kar je pretezno avtocesta, in ?e vedno naredim 1000km z kesnlom, predvidevam, pa da bi jih lahko naredil kamot 1100 ?ene 1200 :)

 

No samo moje mnenje sem dodal.

 

LP Lumpek

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo !

 

Na?eloma ni to trenutna poraba, vmes se peljam tudi po avtocesti relacija Arja Vas, Celje, kdaj pa kdaj zaidem na primorsko, kar je pretezno avtocesta, in ?e vedno naredim 1000km z kesnlom, predvidevam, pa da bi jih lahko naredil kamot 1100 ?ene 1200 :)

 

No samo moje mnenje sem dodal.

 

LP Lumpek

 

ce peljes 80 ves cas (ce se ti ljubi) pol pa mogoce res

drugace pa z normalnim tempom ni sans da naredim 1000 z enim tankom (men se lucka prizge v najboljsem primeru pri 750-800km)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce peljes 80 ves cas (ce se ti ljubi) pol pa mogoce res

drugace pa z normalnim tempom ni sans da naredim 1000 z enim tankom (men se lucka prizge v najboljsem primeru pri 750-800km)

 

Meni tudi priblji?no tako.

Kako bi jaz prevozu 1000 km in ve? mi pa res ni jasno! :whatever:

 

Edino,da grem kot "noni?i".Pol pa se ?e raje vozim s kolesom. :P:hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobr se vozte, ste orng ?parovni, var?ni in ekonomi?ni ter gospodarni! :D:hohoho:

 

Jz pa zdej k sm duhca spet dubu pod svojo jurisdikcijo, pr?akujm porabo med 15 in 17, no sicer pa bomo ?e ?ez k?n dan vidl kok to?no! :ne vem: :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnja meritev:

255km z 23,7L = 9,3L :ouje:

Pa s tem, da ga ?e vedno zelooooooo rad prtiskam :danzoman:

V homologacijskem listu pi?e me?ana poraba 8,1L - ta bo pa mal te?ka, bom vidu ko se umirim :whatever:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Makaki, mam tstaro MX5, kot je v predstavitvi ?lanov, sam zdej je bla u popravilu in je ful cajta na mestu laufala, pa ti??alo se jo je pol (kao testiranje) itd. tko da poraba temu primerna sledi! :D

 

@Si?i, mi je pa Blindek povedu, d sm zgubu stavo glede RX8ke! <_<:P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.