Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

tud na max ne ciljam :harhar: sploh na n? ne ciljam :jezicek:

 

OK,pol te pa samo zezam,da ne bo? te?na na ?ihtu,pa vse sodelavke hotla zadavit! :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma za moje pojme 7l na 100 km za dizla glih ni nevem kak?en dose?ek (?e izvzamemo raznorazne 2.5, 3.0 tdi itd.)

 

glede na to, da ima vecinske voznje v kolonah po mestu in avtocesta je to super poraba...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma za moje pojme 7l na 100 km za dizla glih ni nevem kak?en dose?ek (?e izvzamemo raznorazne 2.5, 3.0 tdi itd.)

 

Vse je odvisno kje in kako vozi?.

 

?e bi imel vsak dan relacijo Litija-Ljubljana in nazaj bi imel porabo okrog 5l/100km. ?e ima? pa precej AC-ja pa mestne vo?nje bo? pa te?ko kaj manj kot 6,5l/100km. Tako, da vse je relativno

 

 

Nekaj primerov porabe iz portala poraba.com

 

Mazda 6 diesel Boss...........6.57

Mazda 6 diesel cRaZY.........6.83

Mazda 6 diesel tiktak..........6.94

Mazda 6 diesel Jimmy.........6.95

Mazda 6 diesel alpek..........7.07

Mazda 6 diesel Jest.............7.41

Mazda 6 bencin R_sport......8.09

Mazda 6 diesel manfmatj.....8.56

 

pa ?e za nem?kega konkurenta

 

VW Passat diesel avtofrik...........5.34

VW Passat diesel scarabey.........5.64

VW Passat diesel bogdan...........5.66

VW Passat diesel andsu.............6.11

VW Passat diesel suzanabostjan.6.51

VW Passat diesel robertus..........6.52

VW Passat diesel maik...............6.66

VW Passat diesel asphaltrider.....6.76

VW Passat diesel goldy..............6.91

VW Passat diesel Levi................7.11

VW Passat diesel 4MOTION........7.35

VW Passat bencin Gasoline........7.70

VW Passat diesel netvis_2.........7.77

VW Passat diesel andro.............8.08

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede na to, da ima vecinske voznje v kolonah po mestu in avtocesta je to super poraba...

 

 

iiiiiiii Labi priden,..za tale post si pa zaslu?? mafine,..sam povej kdaj!!!

 

poky ti si pa lump <_< pa maxy ti tud <_<

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden? Spet jaz kriv??Zakaj? :ne vem: Za mene pa ni? mafinov?? :P Bom ?alosten.... :(

 

:lol:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm,vsaj z moje strani ni to to,kaj si ti napisala. :whatever: Tudi jaz nimam rad podjebavanja.......mogo?e brez onega POD..... :hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si?i, pr tvoji "relaciji" je ?e dobr d ma? - u tem primeru bom reku SAMO 10! :danzoman::D

 

P.S. Fant se pelje cca. 2 km pa voz ugasne, pa spet dam 2 km in ugasne itd. ponavlja vajo precej pogosto! No Si?i, poprav me, hotu sm sam prbli?n napisat kako in kaj, za natan?nej?o predstavo ostalim! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se popolnoma strinjam, kratke relacije so smrt za porabo. Ati se vozi 3 km v eno smer in nazaj in ime tudi ?ez 9 litrov porabe sploh zaradi dejstva, da ima pred sabo ?e pol kilometra klanca ko gre domov. Meni pa naprimer moj 100NX 2.0 popije okoli 10 litrov, zadnji tank je bil spet 9,8l /100 km in sem v bistvu zadovoljen z porabo. :blink::hohoho: ?e bi mi mazda toliko ?rla bi se pa ?e zamislil. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja zadnja poraba 9,43. :blink:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si?i, pr tvoji "relaciji" je ?e dobr d ma? - u tem primeru bom reku SAMO 10! :danzoman::D

 

P.S. Fant se pelje cca. 2 km pa voz ugasne, pa spet dam 2 km in ugasne itd. ponavlja vajo precej pogosto! No Si?i, poprav me, hotu sm sam prbli?n napisat kako in kaj, za natan?nej?o predstavo ostalim! B)

 

Povrh vsega pa ima ?e "prekratek" menjalnik, ker ga imajo vsi 1.8 V6 motorji.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejmo ga pove?at :ouje:

 

Misli? podalj?at?Vzemi moj menjalnik in bo svet takoj lep?i :D:P

 

jah pr moji je pa poraba tok kukr ji dam sam ponavad ji dam tm okol 9L :D (?tamprle gor al pa dol)

 

Ali ima? ti od 1.8 menjalnik gor? :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.