Skoči na vsebino

Ajvar TDI


LabiGT

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 88
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z enotedensko zamudo sem si kupil, pomoje najbolj?e rojstnodnevno darilo ever. :jupiii:

 

Sestavljajo ga 3 ?rke, in sicer MPS. :punk:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z enotedensko zamudo sem si kupil, pomoje najbolj?e rojstnodnevno darilo ever. :jupiii:

 

Sestavljajo ga 3 ?rke, in sicer MPS. :punk:

 

Multi purpose sucker!!!!!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Multi purpose sucker!!!!!!!

 

hehe 3 ?rke MPS saker pripelje domov in bejba takoj dobi PMS

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe 3 ?rke MPS saker pripelje domov in bejba takoj dobi PMS

 

...sploh ko bo ?el tankat bo dobila PMS :hohoho: ....v?eraj sem pri?el na benzo, za imprezo wrx, se odpelje in sem na vrsti za tankanje, in sem videl gor da je tip tankal za 20 eur :hohoho::hohoho::hohoho: ...wtf, to je imel lih za 2x po btc-ju da podrifta pol pa dam v gara?o :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...sploh ko bo ?el tankat bo dobila PMS :hohoho: ....v?eraj sem pri?el na benzo, za imprezo wrx, se odpelje in sem na vrsti za tankanje, in sem videl gor da je tip tankal za 20 eur :hohoho::hohoho::hohoho: ...wtf, to je imel lih za 2x po btc-ju da podrifta pol pa dam v gara?o :hohoho:

 

Ti ne razume? to je zato, da ko gleda cagar in ugotovi, da je prazen tank, da gre raje domov kot, da bi se fural. Sem ter tja sem to na S13 ?e jaz storil je pa res, da je bil tisto sekundarni avto. :P Sem pa videl nekoga, ki je v R8 natankal za 20?. :huh:

 

A si nor, kdo pa ?e zdej polno tanka :D Moja ?e ve? kot eno leto ni videla polhnega tanka :P

 

Hja recimo, da je to zato ja. :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js mu itaq nism vrjel, da bo ?ou na ?vabota, sploh pa ne na diesla :harhar:

 

druga? pa Ajvar, s temlem ti ?elim polno u?itkov, pa velik varnih km-jev ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e 1X hvala vsem,

 

Lampa je 20 sekund bla navdu?ena, pol pa pol ure ne, pol pa 4 minute navdu?ena, pa 15 minut ne, zdej pa jo je nenavdu?enj ?e skoraj minilo.

Danes je skor poto?ila par solza ko sta bla skupaj parkirana Saker II & III.

V glavnem saker III je dolgo?asen avto, samo 6 prestava, gas in levi smernik in to je to, tako kot na motorju. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si nor, kdo pa ?e zdej polno tanka :D Moja ?e ve? kot eno leto ni videla polhnega tanka :P

 

Ti bo tank zrjavel

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.