Skoči na vsebino

Mazda CX 7 (dizl) vs. BMW X3 2.0 d


glinik

Priporočeno sporočilo

Takole, kot si opisal sem pri?el pred cca 13 leti v Kijin salon. Sprane kratke hla?e, superge, kratka majica - v glavnem kot bi s kak?nega streetballa pr?el.

 

Ok, res se niso kej dost menili zame, ko sem si ogledoval avtomobile, kar mi je zelo ustrezalo, ker mi kr nekak ne pa?e, da takrat kdo vame rine in me spodbuja k odlo?itvi. Ko sem se ?e odlo?il pa pokli?em prodajalca, ki je takoj pri?el pa je bil zelo profesionalen ?eprav si je mislil, da je to itak djabe delo.

 

Pol sem ga pa samo ?okiral, ker sem ga vpra?al, kolk moram are pustit in sem ?e ?eke ven vlekel iz ?epa.

 

Redko vidi? spremembo tako spremembo na faci je pa res, da se za ceno nism ni? pogajal, ker so itak imeli popust iz 2,7mSIT na 1,8mSIT.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 102
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

In kdo je tukaj "zmagovalec" ?? Vsi ti testi od CX7 so ali s Finske, Rusije ... Le enega nem?kega sem na?el, seveda so staro X3 razglasili za zmagovalca :)

 

Lp

 

Ok, samo a se bo? fural po takem :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sem slu?ajno videl na cesti (vzporedno) X3 in pa CX7 - heh kaka razlika, lepo vas prosim, to niti najve?ji BMW fani ne bi rekli, da je X3 lep?i! :whatever: :ne vem: <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja pa ne pozabit, da so BMW-ji zelo visoko na listi ?elja tatov avtomobilov.

 

Ravno kar so enega X5 ukradli mami od enega ?lana na forumu a.com

 

http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtop...f=2&t=82858

 

pa ?e isti dogodek v ?rni kroniki na 24ur

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/tat-razbil-bmw-x5.html

 

 

 

Ne vem ampak meni osebno tudi tak podatek ni zanemarljiv, ker ?e je avto rizi?en je na ve?ini zavarovalnic tudi zavarovanje dra?je ampak to je ?e najmanj, ker ?e ti ga ukradejo ima? precej jebe in izgubljenega ?asa, da dobi? zavarovalnino pa ?e to vemo, da je ni?ja od realne vrednosti avta.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja pa ne pozabit, da so BMW-ji zelo visoko na listi ?elja tatov avtomobilov.

 

Ravno kar so enega X5 ukradli mami od enega ?lana na forumu a.com

 

http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtop...f=2&t=82858

 

pa ?e isti dogodek v ?rni kroniki na 24ur

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/tat-razbil-bmw-x5.html

Ne vem ampak meni osebno tudi tak podatek ni zanemarljiv, ker ?e je avto rizi?en je na ve?ini zavarovalnic tudi zavarovanje dra?je ampak to je ?e najmanj, ker ?e ti ga ukradejo ima? precej jebe in izgubljenega ?asa, da dobi? zavarovalnino pa ?e to vemo, da je ni?ja od realne vrednosti avta.

 

BMW X3 je bil runner up C4 v tekmovanju najlep?i avto leta 2011 :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj ko sem bil v kranju, na prevzemu Jazz-a, sta uletela en ćapac in ?ena in hitela preko reda spra?vat kolk bi dali za lepo ohranjeno Dacio letnik 06 in neko kio 07 letnik, pa ?e bi vzeli v ra?un oba pa bi onadva po vzela Ćrno Mećko ML.

Prodajalec Srb po narodnosti, ju je najprej steral ven, potem pa je ?el pogledat oba avta in ven potegnu eurotax in je za oba skupaj ponudil cca 3,2 k?, pol pa ?efurka v luft, da je avto ve? vredeni in ne vem kaj vse, je reku js dam tolk , ?e vam drugje dajo ve? predlagam da greste tja.

 

Js sem se samo zadr?eval, da nisem butnil v smeh.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj ko sem bil v kranju, na prevzemu Jazz-a, sta uletela en ćapac in ?ena in hitela preko reda spra?vat kolk bi dali za lepo ohranjeno Dacio letnik 06 in neko kio 07 letnik, pa ?e bi vzeli v ra?un oba pa bi onadva po vzela Ćrno Mećko ML.

Prodajalec Srb po narodnosti, ju je najprej steral ven, potem pa je ?el pogledat oba avta in ven potegnu eurotax in je za oba skupaj ponudil cca 3,2 k?, pol pa ?efurka v luft, da je avto ve? vredeni in ne vem kaj vse, je reku js dam tolk , ?e vam drugje dajo ve? predlagam da greste tja.

 

Js sem se samo zadr?eval, da nisem butnil v smeh.

 

Jaz se nebi ni? zadr?eval :) :)

 

Si prepri?an, da ni ?lo za skrito kamero :)?

 

Lp

 

 

U?eri sem slu?ajno videl na cesti (vzporedno) X3 in pa CX7 - heh kaka razlika, lepo vas prosim, to niti najve?ji BMW fani ne bi rekli, da je X3 lep?i! :whatever: :ne vem: <_<

 

Pa ?e kako re?ejo ... Ampak v tem stilu: X3 je oblikovno izpopolnjen itd ... Tukaj lahko samo re?em, brez komentarja.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Phohoho - men je to ena tko starinska ?katla na pogled, no okusi so pa? (?e vedno) razli?ni! :punk::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je kater lep-uporaben in "malo" porabi za za drkanje po mestu je to Lexus RX400H.

 

S tem avtom si pa res glavni na cesti, to pa zato ker je tako redek.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK, si noben ne upa povedat pa bom jaz : X3 je grdoba, presega ga v grdosti le VW Amrok :hudicek:

 

Ne vem sprednje lu?i ima kr nekaj, da ne re?em ki?asto oblikovano boliko prednjega dela, blatniki zgledajo kot bi mel spu??ene hla?e, lu?i na zadku pa zgledajo, kot da so flikal iz ostankov. Ne vem, obstaja ogromno lep?ih SUV-ov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah ?e kupuje? SUVja ker je lep pol ne vem... :bravo::blush:

 

Isto kot da o?eni? babo ki je "lepa" pa si tud lastne riti ne zna obrisat, zadetek v nulo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Isto kot da o?eni? babo ki je "lepa" pa si tud lastne riti ne zna obrisat, zadetek v nulo.

 

va?n da da

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah ?e kupuje? SUVja ker je lep pol ne vem... :bravo::blush:

 

Glih pri SUV-ih oblika igra precej vloge... za tiste, ki rabijo zmogljiv avto tudi za teren so pa pravi terenci ne pa teli ne ti? ne mi?. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glih pri SUV-ih oblika igra precej vloge... za tiste, ki rabijo zmogljiv avto tudi za teren so pa pravi terenci ne pa teli ne ti? ne mi?. :hudicek:

 

:bravo: Lepo povedano:Sej se jih kupuje za razkazovanje,a ne?Pa da bolj varno peljemo otroke v vrtec.

Ja pa ja.Kako,da ne. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e skupaj po?ta npr. X5 in MX5, mislim da bi nas ene 99,9 % napovedal, da bo kraj?i konec potegnila mazda, ?eprav je med slednjima zgolj 1 ?rka razlike! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A terenci naj bi bli bolj varni ?

 

Pred 12. leti sem bil pri?a karambolu na kri?i??u Tr?a?ke, Tivolske in A?ker?eve, med Nissanom Patrolom in Fiatkom "bolhico".

V Fiatu so ?tirje mulci pripeljali s Tr?a?ke v rde?o na Tivolsko, jaz sem imel zeleno na Tivolski in sem zavijal na A?ker?evo in sem se takoj ustavil, ko sem jih zagledal, take sre?e pa ni imel ata v Patrolu, ki je prihajal z A?ker?eve ter zavijal na Tivolsko in sta tr?ila.... Pred mojimi o?mi je Patrol naredil salto v zraku in kon?al na levem boku, z nosom obrnjenim nazaj proti A?ker?evi, "bolhco" je pa le malo zaneslo in je kon?ala z malo skrivljenim prednjim odbija?em. Nikomur ni bilo ni?, le ata je bil tako zmeden in je ?e kar sedel v avtu in mi ni znal niti odkleniti sovoznikovih vrat, ki sem jih hotel dvigniti in odpreti, ko sem splezal na avto, da bi mu pomagal ven....

 

PS. Ne imet zaklenjenih vrat med vo?njo.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj nesre?a v Sloveniji Laguna - Chervrole Captivo - ?elno!!!!

 

http://www.slovenskenovice.si/clanek/141226

 

Sre?no za vse, a spet poglejte stebri?ke lagune - avto se je skoraj prelomil :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj nesre?a v Sloveniji Laguna - Chervrole Captivo - ?elno!!!!

 

http://www.slovenskenovice.si/clanek/141226

 

Sre?no za vse, a spet poglejte stebri?ke lagune - avto se je skoraj prelomil :ne vem:

 

pa glih Renault bi nej delu najbolj na varnosti :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebesh varnost va?no da so ******(zvezdice) pa tud ?e komaj skup stoji.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • In kaj si pričakoval drugega? Eno je prodaja, drugo pa je psihologija ter ostale zadeve. Danes se ego žal bilda prego značk in izdelkov, ne pa več kdo s kom in kako manipulira. Dovolj jasno? Pa danes nisi ''in'' če nisi LGBT, kardašiant, eko, bio in podobne nebuloze.
    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...   Na koncu pa, sej je samo forum, da ne bo kake zamere zaradi debate levo in desno🤣....
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.