Skoči na vsebino

mazda bt 50


dirt

Priporočeno sporočilo

In da ne bi komu pri?lo na misel, da nebi tole dal na Mazdin koledar, ker jo kar sam gor naprintam!

 

 

zgodilo se bo :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo ena posebna verzija koledarja... Pujsa Pepa BT50 edition ... 12 x roza BT-50 :) ... pa za povrh se trinajsta na naslovnici :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Sicer ni bt50, je pa malo mlaj?i bratranec from another father iz amerike..

Fotr je za svojga terenca nabavu hardtop in se mi zdi da je zelo podoben slivkinemu, samo druge barve?

88b1b78db840e6693d846bc9fb54db06.jpg

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e na dale? se vidi, da sta precej razli?na. Tale na sliki ima vsaj 3,2 litra motor, jaz imam pa 2,5... To samo tako, na prvi pogled. ?e si vzamem kaj ve? ?asa, bi na?el ?e kaj razlik...

 

Ja, pa ?e kabina. Ta "va?" ima ta??in sede?, jaz pa normalno klop zadaj (jaz lahko poleg sebe vozim ?e ?tiri potnike, ti pa poleg sebe ?e ?eno in obe ta??i - vsaj upam, da ne bo? ?e koga kaznoval s preva?anjem na tistih dveh zadnjih sede?ih...)...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na sre?o mi ni treba vozit takih necestnih stvorov, ker ovinke pelje ko avtobus kljub zra?nih vzmetenju :D zadaj pa ubistvu ima klop, ampak placa ni na pretek, pa vrata so suicide-rx8 scena.

 

Ker pa nimamo takih hribov in opravil kot pri vas, ga tud tastar bol mal uporablja in je primerno namenjen tovorjenju tega mobilnega hotela

db8800cc22285cf9d0d54d740fb8b5d6.jpg

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... ... ... zadaj pa ubistvu ima klop, ampak placa ni na pretek, pa vrata so suicide-rx8 scena.

 

Pa saj ti pravim, da je v tem va?em necestnem stvoru zadaj samo za ta??e preva?at, ko te ne sekira kaj preve?, kako (ne)udobno ?epi tam zadaj. Jaz imam kabino za 20 cm dalj?o in je temu primerno tudi sedenje zadaj udobnej?e. Pa ?e vrata so zadaj...

Ker pa nimamo takih hribov in opravil kot pri vas, ga tud tastar bol mal uporablja in je primerno namenjen tovorjenju tega mobilnega hotela

 

Taka re? pa ni poceni, ?eprav je pa za dva zelo luksuzno potovanje. Tole je bilo pa vse skupaj okoli 60.000? (?e je vse popolnoma novo...).

 

Me pa presene?a cena teh nadgradenj. Nima podvozja, ampak je samo "?katla", ki jo nalo?i? kot tovor. In je dra?ja kot pa precej ve?ja in udobnej?a po?itni?ka prikolica. Ni mi jasno, zakaj? Kaj na tej lupini pa je toliko drago, da po ceni prese?e ve?jo prikolico, ki ima ?e podvozje spodaj? :ne vem:

 

Vsekakor, prijetno potovanje. Kam pa bo otvoritvena trasa? Mongolija? Podsaharska Afrika? Ruske tajge?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah kak?na rusija, to imata tastaredva za po istri :D Ob?asno sicer je kak?na dalj?a tura, ampak glavna prednost te kombinacije pred prikoli?arsko je, da nekje postavi?-zasidra? in si z avtom mobilen tudi po mestu, kar je z avtodomom misija nemogo?e, ?ez dan ali dva pa nazaj nalo?i? nahrbtnik in drugam naprej ali pa za vikend hodi? na vedno drugo lokacijo, kar pa bi s prkolico tud malo te?je. Neko tako teorije mi je razlo?u, je bla pa pred tem kar nekaj let prikolica v akciji, kasnej pa avtodom in naj bi bla to zdj idealna re?itev, res pa da kot pravi? ni poceni

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Danes smo jo na Gode?i?u pokronali. Sta pa mojstra kar milo zavzdihnila, ko sta jo dobila na dvigalo. Ni bilo dovolj samo z oljem napolnit, je bilo treba kar precej dela na podvozju in ?e nekaj deset tub Dinitrola, da je zadeva dobila nazaj svojo prvotno obliko...

 

Skratka, zdaj se spodaj sveti bolj kot zgoraj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Bolj ko jo gledam, bolj mi je v?e?...

A ni malo premalo potetovirana? ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni malo premalo potetovirana? ;)

Morda je dejansko mislil BT-jko, ampak kar se pa ?enske ti?e in ko na njej vidim tatuje, mi ni gr?ega za videt, bljaaak.  :wacko:

 

(edini tatu, ki mi je v?e? je tisti, ko imajo nekateri fo3 na roki JNA)  :lol:  se hecam glede JNA, da se razumemo  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislil sem na hi?o. Sploh na to, kar ima na oknih. Je zra?no in lepo lahko vidi? ven. Naredi pa lepo senco, da sonce ne ?ge noter. Ima mo?no ogrodje in je dovolj robustno narejeno, da veter ne odpihne. Bolj ko gledam, bolj mi je ideja v?e?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

MALI OGLAS

 

Prodam lesen  mobilni nadstre?ek za avto, ker sem ugotovil, da je premajhen za moje vozilo. Primeren je za kak?en manj?i avto do 4 metre dol?ine. Zelo prikladen, ker ga povsod lahko peljete s seboj in ne glede na to, kje parkirate, je avto za??iten tako pred to?o kot pred ?go?im soncem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

post-5658-0-45681200-1468177805_thumb.jpg

post-5658-0-56517700-1468177806_thumb.jpg

post-5658-0-32980300-1468177807_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od tega "nadstre?ka" se je vse sipalo dol. In ko sem vklopil ventilator, je vse pihnilo v kabino. In sedaj je BTjka polna ?ganja. Bo treba sesalc razkurit...

 

?e je polna ?ganja samo sosede pokli?, ti jo bodo z veseljem pomagali spraznit. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.