Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Alex. Zagotovo nisem edini, ki je opazil, kako se mnogokrat na tem forumu rad delaš neumnega.

To me niti ne gane toliko. Me pa razganja od radovednosti a delanje neumnega tebi ratuje z veliko truda, a ti gre to z lahkoto. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano (urejeno)
pred 29 minutami je Mraušk Mčk napisal:

Alex. Zagotovo nisem edini, ki je opazil, kako se mnogokrat na tem forumu rad delaš neumnega.

To me niti ne gane toliko. Me pa razganja od radovednosti a delanje neumnega tebi ratuje z veliko truda, a ti gre to z lahkoto. 

Odvisno s kom debatiram tu gor, pa se prilagodim njegovim zmožnostim. Ne morem nekaterih preveč  forsirat. 😉

 

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano (urejeno)

Ne vem ampak 

pred 14 minutami je Alex napisal:

 Ne morem nekaterih preveč  forsirat. 😉

 

 

Mislim da smo ti vsi hvaležni. Nasvet: bodi še bolj nežen. Ti zmoreš. Z lahkoto.

 

 

 

 

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano
pred 52 minutami je Mraušk Mčk napisal:

Ne vem ampak 

 

Mislim da smo ti vsi hvaležni. Nasvet: bodi še bolj nežen. Ti zmoreš. Z lahkoto.

 

 

 

 

Saj sem napisal, kakor komu. 😉

 

 

Napisano
pred 19 urami je Mraušk Mčk napisal:

Ne vem ampak 

 

Mislim da smo ti vsi hvaležni. Nasvet: bodi še bolj nežen. Ti zmoreš. Z lahkoto.

 

 

 

 

Al pa,malo lubrikanta, pa sploh ne rabiš bit več nežen 🤣

Napisano (urejeno)

Pa saj ima vecina petrolov samopostrezno blagajno takoj zraven tocilnega mesta in placas direkt s kartico oz. telefonom. Nerabis app oz. notri hoditi. Jest se sicer izogibam petrolu, ampak, ce ze grem grem na to tocilno mesto, ki to omogoca. Je pa tocno tako, kot je boss napisal. Neda se mi notri cakat, k folk igra lotto, stave vmes pise oporoko itd...

Popravljeno od Scr3am
  • Všeč 2
  • Haha 1
Napisano
pred 25 minutami je Alex napisal:

Evo, izgleda da bomo imeli še slabše gorivo. 😡

https://www.zurnal24.si/avto/kaj-za-voznike-prinasa-nova-vrsta-bencina-443726

 

 

Bio gorivo sploh ni bio. Predvsem tisto, pridobljeno z namenskim gojenjem rastlin.

Tale EU je čist zbluzena, zgodba pa ima precej podobnosti z uzakonitvijo električnih avtov.

 

20% znižanje emisij fosilnih goriv pri avtih bi EU lahko dosegla že samo s prepovedjo  proizvodnje SUV-ov namesto avtov. Če zna prepovedat ICE, bi morala znati tudi prepovedat SUV-e. 

  • Všeč 3
  • Haha 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano
pred 8 minutami je Mraušk Mčk napisal:

 

Bio gorivo sploh ni bio. Predvsem tisto, pridobljeno z namenskim gojenjem rastlin.

Tale EU je čist zbluzena, zgodba pa ima precej podobnosti z uzakonitvijo električnih avtov.

 

20% znižanje emisij fosilnih goriv pri avtih bi EU lahko dosegla že samo s prepovedjo  proizvodnje SUV-ov namesto avtov. Če zna prepovedat ICE, bi morala znati tudi prepovedat SUV-e. 

Pa suvov se proda največ in še več se jih bo. So praktični, višje se sedi, boljša vidljivost, lahko greš tudi čez ležečega policaja brez bojazni, da ti bo spodaj potrgalo plastike. Ukiniti bi morali požrešne športne avtomobile. 

 

 

Napisano
pred 18 urami je Alex napisal:

Super. Da ne bomo več odvisni od vodkarjev in kamelarjev. 😉

 

Oh, dej no... to je jedva za 50 milijonov avtov v enem letu če vsak porabi povprečno 100 litrov/mesec.:whatever:

 

Venezuela ima recimo 50 milijard ton zalog tukaj pa govorimo o 50 milijonih ton. 

33112_1.png

Napisano

In tako bodo šli naši X motorčki u maloro, če se zgodi, da bo samo še E20tka.... :zvizga:

Bo še tole zanimivo.... :nevem:

Napisano

Ja to je en od načinov, da posiliš folk v elektrifikacijo in sploh ne bodo dojeli, da so bili posiljeni. Ko bodo imeli vse več težav z ICE zaradi goriv bodo morali it v EV al pa peš in na javni prevoz. Super je ta demokracije, se že veselim, bom pa upam, da takrat že v penziji in ne več toliko odvisemn od avta.

  • Všeč 1
  • Žalosten 2

33112_1.png

Napisano

Za prisilno uvedbo biogoriv bodo ameriške korporacije posekale 100tisoče Km2 deževnega pragozda - ponor za CO2. Z biogorivi se bo tako količina CO2 globalno zvišala. Da ne govorimo o sranju s pesticidi ki jih bodo tam najverjetneje kar iz avijonov odmetaval. 

  • Všeč 2
  • Žalosten 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano

Amerika že opušča regulacije in omejitve. Pri nas pa ta fašistična EU oblast samo zateguje pasove. In ne industriji in turizmu ampak nam navadnim državljanom.

33112_1.png

Napisano
pred 12 urami je Alex napisal:

Pa suvov se proda največ in še več se jih bo. So praktični, višje se sedi, boljša vidljivost, lahko greš tudi čez ležečega policaja brez bojazni, da ti bo spodaj potrgalo plastike. Ukiniti bi morali požrešne športne avtomobile. 

 

V vsem času od nastanka prvega avta je bila oglaševalska kampanja za SUVe daleč najbolj agresivna, uspešna in, predvsem, zavajujoča. Cel kup laži, ker 98% ne kupuje avta zaradi vsebine, ampak zaradi forme. In potem so dodali na navaden avto par kil več pleha, poslabšali vozne lastnosti in  nastal je SUV, ki se ga da prodati za kar nekaj tisočakov več. 

 

Pri vsej zadevi mi je najbolj presenetljivo to, da so nasedli tudi tisti iz foha, ki bi se morali spoznati na avte. Recimo strojniki.

 

  • Všeč 1
  • Ljubim 3

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano
dne 23. 7. 2025 ob 15:09 je Alex napisal:

Super. Da ne bomo več odvisni od vodkarjev in kamelarjev. 😉

 

Si mislil reči da ne bomo več odvisni od koruznožganjarjev z one strani Atlantika,  ki Evropi preprodajajo plin in naft o od vodkarjev? 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano
Pred eno uro je Mraušk Mčk napisal:

 

V vsem času od nastanka prvega avta je bila oglaševalska kampanja za SUVe daleč najbolj agresivna, uspešna in, predvsem, zavajujoča. Cel kup laži, ker 98% ne kupuje avta zaradi vsebine, ampak zaradi forme. In potem so dodali na navaden avto par kil več pleha, poslabšali vozne lastnosti in  nastal je SUV, ki se ga da prodati za kar nekaj tisočakov več. 

 

Pri vsej zadevi mi je najbolj presenetljivo to, da so nasedli tudi tisti iz foha, ki bi se morali spoznati na avte. Recimo strojniki.

 

Strojniki prepoznajo, kdaj je čas, da gredo naprej in ne obtičijo nekje v času, ko so bili še mladi in neumni. 😉

 

 

Napisano
pred 30 minutami je Alex napisal:

Strojniki prepoznajo, kdaj je čas, da gredo naprej in ne obtičijo nekje v času, ko so bili še mladi in neumni. 😉

 

In potem nastopi čas, ko niso več mladi. Vse ostalo ostane isto.:lol:

Poznam.

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Ljubim 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano

 

Noro...leta 79,da je tip vedel,kaj bo kasneje z mediji,levimi novinarji,ki v lastnem prepričanju posiljujejo rajo,strogo delitvijo na leve/desne,naše/vaše itn,a nas v bistvu samo izkoriščajo...noooro.

 

Kdor ne razume,si naj naštima avtomatski prevod...res nooor intervju oz. izjave-zelo priporočam.

Napisano
pred 37 minutami je skritikrt napisal:

 

Noro...leta 79,da je tip vedel,kaj bo kasneje z mediji,levimi novinarji,ki v lastnem prepričanju posiljujejo rajo,strogo delitvijo na leve/desne,naše/vaše itn,a nas v bistvu samo izkoriščajo...noooro.

 

Kdor ne razume,si naj naštima avtomatski prevod...res nooor intervju oz. izjave-zelo priporočam.

Saj ne rabiš tega brati da veš, da je tako. 😊

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Danes se samo še starih vicev spominjam...   Med obiskom v psihiatrični bolnici v Begunjah raziskovalni novinar vpraša direktorja, na osnovi česa se odločijo, koga bodo sprejeli na zdravljenje. - "Zelo enostavno je. Postavimo ga pred kad, polno vode, in mu damo čajno žličko, skodelico in vedro ter naročimo, naj kar najhitreje izprazni kad." - "Če prav razumem: tisti, ki je normalen, začne vodo zajemati z vedrom..." - "Ne, tisti, ki je normalen, izvleče zamašek z dna kadi. Želite sobo na vzhod ali na zahod?"
    • Od Morte do Vite: ferata smrti, ki je postala pot življenja - GORE LJUDJE GORE-LJUDJE.NET (prispevek je namenjen nadaljnjemu ugotavljanju poteka poti, zaporedja, ...)  
    • Se srečata lovec iz Baške grape in lovec iz Kočevja, pa vpraša lovec iz Baške grape: - "Kako to, da lahko tako hitro ujameš medveda?" Lovec iz Kočevja odgovori: - "Enostavno. Postavim se pred votlino, zažvižgam, pride ven medved in ga ustrelim." Naslednji dan se spet dobita in kočevski lovec vpraša: - "Kako to, da si cel v mavcu?" Lovec iz Baške grape razloži: "To sem naredil, kar si mi rekel: postavil sem se pred votlino, zažvižgal, in ven je prišel vlak..."
    • Ja, kako priročen izgovor: majhnost Slovenije...   Letališče Celovec po moji oceni ni večje od letališča Maribor. Pa je Maribor dober kvečjemu, da avstrijski piloti tam trenirajo 'šolski krog' (touch-and-go), Celovec ima pa povezave, da se celo iz Gorice gor vozijo - raje, kot na precej večje ljubljansko letališče...
    • Pravkar "zvedel" od sodelavca (pa malo priredil):   Globa za posedovanje konoplje znaša manj kot tista za vožnjo s telefonom v roki. Torej, vozite z julo v roki...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.