Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Vse se da, če se hoče.

 

Če jaz na vrhu hriba, kjer burja jemlje zalet za Vipavsko dolino, lahko zavarujem za veter in strelo (direktni in indirektni udar), potem se menda da tudi za poplave. Če je pa teren označen kot poplavno območje, se je pa za vprašat, kdo normalen in pri zdravi pameti bi tja šel gradit. Če pa že gre - Benetke so zgrajene na vodi, Nizozemska pa celo v depresiji, se pravi z negativno nadmorsko višino. Torej, vse se da, če se hoče...

 

In meni so povrnili okoli 18.000€ za odkrito streho, namočene laminate in namočeno pohištvo. Je pa res, da sem za zavarovanje plačeval krepko več kot 100€ na leto...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je Slivka napisal:

Vse se da, če se hoče.

 

Če jaz na vrhu hriba, kjer burja jemlje zalet za Vipavsko dolino, lahko zavarujem za veter in strelo (direktni in indirektni udar), potem se menda da tudi za poplave. Če je pa teren označen kot poplavno območje, se je pa za vprašat, kdo normalen in pri zdravi pameti bi tja šel gradit. Če pa že gre - Benetke so zgrajene na vodi, Nizozemska pa celo v depresiji, se pravi z negativno nadmorsko višino. Torej, vse se da, če se hoče...

 

In meni so povrnili okoli 18.000€ za odkrito streho, namočene laminate in namočeno pohištvo. Je pa res, da sem za zavarovanje plačeval krepko več kot 100€ na leto...

👍to si mislil 100eur samo za to dodatno opcijo zavarovanja in ne skupaj, ali si mislil 1000eur....in verjetno si imel vse škode več kot so ti jo povrnili....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če gremo prav dobesedno: povrnili mi niso čisto nič. Jaz sem se dogovoril s štirimi izvajalci, oni so zavarovalnici poslali predračun, zavarovalnica je odobrila, oni so opravili delo, poslali zavarovalnici račun in zavarovalnica jim je plačala. Jaz sem dobil samo obvestilo, koliko denarja je zavarovalnica plačala...

 

Na leto sem plačeval krepko več kot 100€ za zavarovanje. So se namreč tudi moji sosedje meni smejali, ker oni baje plačujejo od 80 do 150 evrov na leto - jaz, mona, pa take vsote. In so mi predlagali, da če nimam kam z denarjem, naj ga dam njim...

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SL vka, 100€ letno za zavarovanje hiše,je drobiž, če imaš dobro kritje, kapo dol.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je Z M A J napisal:

SL vka, 100€ letno za zavarovanje hiše,je drobiž, če imaš dobro kritje, kapo dol.

 

Mislim, da nisi razumel...

 

Moji sosedje so plačevali okoli 100€, krito so pa imeli, kar so imeli. In je prišla toča in je prišel veter in je bil jok.

Jaz sem pa plačeval krepko več kot 100€ - v bistvu kar 8 krat po 100 evrov. In je veter snel streho in smo bili v enem mesecu nazaj, pa niti evra nisem plačal za popravilo. Je pa res, da so nam nadomestno nastanitev za ta mesec našli pri Civilni zaščiti - in je tudi ni bilo treba plačati...

 

Najprej so se sosedje smejali meni, da sem mona, ker toliko plačujem. Zdaj se pa smeje meni, ker sem po enem mesecu bil nazaj v hiši, nekateri so pa ostali brez strehe "v prvi rundi", se pravi avgusta, pa še nimajo zaključena dela...

  • Všeč 11
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yugo VVTi ;)

 


 

AUTOREPUBLIKA.COM

I ne, nije se neko samo igrao u garaži i ugradio Toyotin 1,0-litarski motor u našeg mališana, već je Zastava […]

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mora biti štajerc...in "fazan"...k z napačno roko upravlja kontroler🧐 

Saj mentor ga je ziher prav naučil,samo mulariji se ne da,in je leva roka "bolj komot",k je bližje...a ga bo že izučilo,ko bo zagustilo,in ne bo vedel z katero roko kaj zagrabiti😂 

Je pa v redu,da folk malo vidi,kako upravljanje takih "starin" izgleda.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo bi si mislil, spet Italijani i Švajcarci ne vedo, da se je treba umaknit in pustit prostor intervencijskim vozilom.

 

WWW.24UR.COM

Nesreča, ki je v nedeljo popoldan na primorski avtocesti med Uncem in Logatcem vzela življenje 37-letnega nemškega državljana, je še toliko...

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.24UR.COM

Pred dnevi so "špeh tolpe" samo z manjše kmetije pri Karlovcu odnesle za 1000 evrov domače slanine. Pa jim ne diši samo slanina, za sabo ne pustijo niti klobas, še manj dimljenega mesa. In tako je vsako leto v...

 

  • Začuden 2
  • Zmeden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Saj je vredo, da je mrzlo.... 👍

Jutri čez mesec dni si grem tako ali tako malo pogret kosti...🐠🐬🍹🌍

Greš na križarko, v Dubaj?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.