Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je Janez007 napisal:

Boss, kupim od tebe avto, takoj, za gotovino. Seveda po tolko tega govorjenja pričakujem sindikalno ceno. 😀

Poglej ti njega... švero eden. Dobr ti nas tuki okol prnašaš, da si ljubitelj Mazd v bistvu si pa prekupčevalec in to z gotovino na roke 🤣:hudicek:

 

Drugač pa ja, ne vem kje si bil, ko sem mazdo 6 II generacije pred tremi leti takrat staro 10 let prodal za 3 jurje. Je bla zelo sindikalna cena pa ni bilo nekega hudega interesa. Sicer pa ja, kdor je poln dnarja naj za rabljena jajca pač kupuje po takih cenah in pada na ceneno foro imenovano "visoke cene so zaradi vojne v Ukrajini", pač naj kupuje po takih.

 

Je pa res, da jaz avta ne kupujem zato, da ga bom dobro prodal ampak zato, da ga bom dobro vozil dolgo časa.

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot ze napisano, prodajno ceno doloca trg… Nekako normalno je, da v oglas napises visjo ceno, ker vsak hoce se malo glihat… Res pa je tudi, da nekateri tega ne razumejo in nocejo spustit cene in se potem cudijo, zakaj noben noce kupit… saj pravijo, da drugi imajo tudi tako visoke cene… Za koncno ceno se na koncu dogovorita kupec in prodajalec ob ogledu prodajanega…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So pa eni fejst prefrigani v tej smeri. Registrirajo nekaj uporabniških imen, naflikajo notri slike avtomobila pobrane iz tujih oglasnih portalov, seveda enakega modela. Tem oglasom nabijejo astronomske cene, zraven pa nekoliko nižjo a še vedno visoko ceno, da zavedejo kupca, da je tak avto cenejši od drugih in da lahko vsakemu potencialnemu kupcu navržejo to "dejstvo". Ker je folk pogolten, se taki enornem višanju pridružijo tudi ostali prodajalci enakega modela, ker hitro opazijo, da jih prodajajo prepoceni. Sploh ne igra vloge dejstvo kolk je avto resnično vreden ampak kolk je prodajalec lakomen. Če najdejo pa ubrisanega kupca pa tolk bolje.

 

 

  • Všeč 2
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SIOL.NET

Bruto domači proizvod (BDP) na prebivalca, izražen v standardih kupne moči, se je leta 2022 v Evropi...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno kakšna 0 preveč...

WWW.AVTO.NET

Mazda MX-5 1.8i Challenge, letnik:2008,115000 EUR :: www.Avto.net ::

 

  • Haha 2
  • Začuden 1

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Boss napisal:

A ne ne, v redu je ta cena, ker je iz Kopra, tam so itak mal posebni :hudicek::hudicek:

 

 

sploh uni k majo "eibach opruge" in "športni usis"

Čudni gor ali dol, intanto  vsak vikend priletite vsi dol. 🤗

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Alex napisal:

Čudni gor ali dol, intanto  vsak vikend priletite vsi dol. 🤗

 

ah, mi sam za vikend pa še to nekaj mesecev na leto, vi ste pa vsak dan v tednu čez celo leto v Lj. Mejduš pa a v KP ni tako lepo kot pravte al greste le redno kontrolirat, če je LJ res še vedno najlepše mesto kot pravi Janko z Viča.  😜

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Boss napisal:

 

ah, mi sam za vikend pa še to nekaj mesecev na leto, vi ste pa vsak dan v tednu čez celo leto v Lj. Mejduš pa a v KP ni tako lepo kot pravte al greste le redno kontrolirat, če je LJ res še vedno najlepše mesto kot pravi Janko z Viča.  😜

V "nartalepše mesto na svetu, nje," grem nerad. Le, ko je res nujno. 😉In to je štirikrat na leto, mogoče. 😊

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Alex napisal:

V "nartalepše mesto na svetu, nje," grem nerad. Le, ko je res nujno. 😉In to je štirikrat na leto, mogoče. 😊

 

 

Ampak KP tablic je v zadnjih letih v LJ verjetno največ od vseh ne ljubljanskih tablic. Tako, da me ta odgovor preseneča. Mogoče pa ostali tvoji sokrajani ne razmišljajo tako? Seveda je pa možno, da ste Primorci največji švercerji avtov in ste vse svoje avte s KP tablicami preprodali v Lj? :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri mili volji pa ker Dolenjc si naroči KP tablice? Mislim, kot bi šlo za disociativno motnjo identitete, če uporabim medicinski izraz ( @Janez007 ne me linčat, ker nisem dohtar in kljub temu si drznem uporabljati njihove izraze :D) - zdaj samo še reč, da si večino časa v Lj in da ti je najljubša ribja hrana Štajerski Brancin oziroma nekoč bolj znan kot Ihanski Brancin. 😊

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je Boss napisal:

 

Ampak KP tablic je v zadnjih letih v LJ verjetno največ od vseh ne ljubljanskih tablic. Tako, da me ta odgovor preseneča. Mogoče pa ostali tvoji sokrajani ne razmišljajo tako? Seveda je pa možno, da ste Primorci največji švercerji avtov in ste vse svoje avte s KP tablicami preprodali v Lj? :nevem:

Veliko kolegov Ljubljančanov ima Kp tablico. Jim je bolj kulsko, pravijo. 😉

Včasih, pred mnogo leti  je bilo kar rizično parkirati v Piranu z Lj tablicami. Je bil takoj avto malo nižji, ko se je lastnik vrbil (kaka luknja ali dve v gumah). Zaro tudi Kp tablice pri avtohtonih Ljubljančanih.😉

pred 22 minutami je Boss napisal:

Pri mili volji pa ker Dolenjc si naroči KP tablice? Mislim, kot bi šlo za disociativno motnjo identitete, če uporabim medicinski izraz ( @Janez007 ne me linčat, ker nisem dohtar in kljub temu si drznem uporabljati njihove izraze :D) - zdaj samo še reč, da si večino časa v Lj in da ti je najljubša ribja hrana Štajerski Brancin oziroma nekoč bolj znan kot Ihanski Brancin. 😊

A Janez je dohtar, ali? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno ni, vseeno pa skrbi za strokovno disciplino tudi tu na forumu. 😁

 

 

Da pa moraš spremenit tablico, ker ti huliganski domačini delajo škodo je pa višek primitivizma - a to je res bilo? A so res Pirančani taki?

 

Men so vedno govorili, da Štajerci ne prenašajo Ljubljančanov pa sem vseeno dve leti brez težav imel vsak vikend tudi prek noči parkiran avto na parkirišču pred blokom in to z LJ tablicami gor. Pa se nikoli ni nič zgodilo, tako da :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Boss napisal:

Verjetno ni, vseeno pa skrbi za strokovno disciplino tudi tu na forumu. 😁

 

 

Da pa moraš spremenit tablico, ker ti huliganski domačini delajo škodo je pa višek primitivizma - a to je res bilo? A so res Pirančani taki?

 

Men so vedno govorili, da Štajerci ne prenašajo Ljubljančanov pa sem vseeno dve leti brez težav imel vsak vikend tudi prek noči parkiran avto na parkirišču pred blokom in to z LJ tablicami gor. Pa se nikoli ni nič zgodilo, tako da :nevem:

To se je dogajalo, ko sem hodil na pomorsko šolo v Piranu v začetku osemdesetih. Takrat je bilo nekaj huliganov, ki so delali take neumnosti. 

pred 2 minutama je FuManchu napisal:

Mat je z Kopra in foter z Krasa. Pa še spomin na morček sem imel :bravo:

A je z Kopra? S katerega dela pa? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Alex napisal:

To se je dogajalo, ko sem hodil na pomorsko šolo v Piranu v začetku osemdesetih. Takrat je bilo nekaj huliganov, ki so delali take neumnosti. 

A je z Kopra? S katerega dela pa? 🤔

Tam nekje je hiša pri cerkvi v centru. Ulice na vem več na pamet. 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je FuManchu napisal:

Naši so šli na Dolenjsko z morja.

Najprej sm se ful nasmejou, ha ha dobra fora.

 

Pol sm tuhtou 3 minute kje klinca ste hodil na morje, če ste že na morju, pa ste se vozil čez dolenjsko?

 

Pol sm pogruntou da sm bedak in so se sam preselil tastari :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 24. 3. 2023 ob 11:42 je x-layer napisal:

Verjetno kakšna 0 preveč...

WWW.AVTO.NET

Mazda MX-5 1.8i Challenge, letnik:2008,115000 EUR :: www.Avto.net ::

 

Je popravu mojster na 11,5k eur

dne 24. 3. 2023 ob 13:26 je Alex napisal:

V "nartalepše mesto na svetu, nje," grem nerad. Le, ko je res nujno. 😉In to je štirikrat na leto, mogoče. 😊

 

Sej, zato pa vsi vzel ročni menjalnik, če bi se vsakodnevno vozil v LJ, pa pol cijazil v gužvi pa 1.,2. prestava, pa spet prva, druga itd... bi hitro razmislil o AT, kjer lagano gas + premza 😊👍

  • Haha 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • In za po vrhu-ponudba,katero nihče ne potrebuje🤣🤣...Mazda pa ima prodajne rezultate,ki so rekordni v njeni zgodovini😃...kdo bi si mislil😄     
    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.