Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

pred 8 urami je Boss napisal:

Ampak tole je smešno ravno zarad tega, ker je blizu resnice.

Imam sodelavko, ki se redno udeležuje skupaj s svojim partnerjem teh tednov restavracij. Pred kratkim sta bila tako tukaj na obali v neki restavraciji blizu Črnega Kala. Plačala res 25€/osebo,a je bila zato  boteljka vina 28€.😊

In priznala je, da ko se vračali proti domu (lačna), sta se ustavila na hamburgerju. No, porabila sta 78€, jedla malo in slabo, plačala pa sta pošteno ceno. Še ju ni izučilo, ker ni bilo prvič. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

RIP Mitsubishi Colt:rolleyes:

 

WWW.ZURNAL24.SI

Nova generacija colta bo po ASX drugi model Mitsubishija, ki bo nastal na osnovi prepoznavnega...

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, a njihovo angleško lajno je pa dal na 8. mesto - haha lol, res nek jaki stručko. Totalno biased.

 

Sej mi je sicer vseeno, ampak navadno ljudje to počnejo, da prav največje konkurente takole blatijo. Če bi mu bilo vseeno, ker so tako slabi, bi jih pustil na miru in se sploh ne bi z njimi ukvarjal.

 

Sicer pa vse se bo videlo takrat maja, kdo je imel prav, čeprav je ta festival več al manj samo politika in s pravo kvaliteto itak nima nobene veze več.

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko boste kupovali nove baterije na svojih električnih kosilnicah. 😊

PORTAL24.SI

Koliko stane zamenjava baterije na električnem avtomobilu? Električni avtomobili imajo slabe prednosti...

 

Popravljeno od Alex
  • Začuden 1
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi bilo pa fajn,da dajo zraven tudi primere, ko zavarovalnica poskuša oziroma nategne svoje zavarovance. Sam takrat se temu ne reče manipulacija, ampak dobra poslovna paksa.

  • Haha 1
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Boss napisal:

Bi bilo pa fajn,da dajo zraven tudi primere, ko zavarovalnica poskuša oziroma nategne svoje zavarovance. Sam takrat se temu ne reče manipulacija, ampak dobra poslovna paksa.

Isti nateguje svoje srranke kot vsaka banka, pa pošta, pa mehanik, pa uradni servis, pa restavracije.... 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A misliš tisti brezplačni servis, ki ga Alex ni bil deležen? Za tist servis bi vse iz kože dal, a 120€ natega pri dodatnem zavarovanju letno je pa cool pri tem pa kljub plačilu ravno tako ne dobiš storitve kot recimo ne na tistem servisu.

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Boss napisal:

A misliš tisti brezplačni servis, ki ga Alex ni bil deležen? Za tist servis bi vse iz kože dal, a 120€ natega pri dodatnem zavarovanju letno je pa cool pri tem pa kljub plačilu ravno tako ne dobiš storitve kot recimo ne na tistem servisu.

Pa saj tudi banke me vsak mesec nategujejo pa kaj? Tako pač je. Danes eden, jutri drugi. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene NLB ne preprica več. Daleč najdražje vodenja računa in obresti, če si imel kaj več denarja gor. To je bilo več kot deset let nazaj. 

Kako pa imajo zdej me pa glih en klinc briga:bravo:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je FuManchu napisal:

Mene NLB ne preprica več. Daleč najdražje vodenja računa in obresti, če si imel kaj več denarja gor. To je bilo več kot deset let nazaj. 

Kako pa imajo zdej me pa glih en klinc briga:bravo:

Saj druge nisi dosti boljše. V bustvu banke ne bodo kar tako propadle., dokler imajo nas, ki jih zalagamo obilno z denarjem,za katerega ne dobimo nič, ga pa potem po dragih obrestnih merah banke podojajo naprej. To je šele oderuštvo. 😉

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kdo te sili, da vzameš kredit. Bodi priden in varčuj... lahko se pa tudi pri lokalnem mafijozotu oglasiš. On ti bo ziher denar zastonj posodil.

pred 4 urami je Alex napisal:

Pa saj tudi banke me vsak mesec nategujejo pa kaj? Tako pač je. Danes eden, jutri drugi. 

Pol si pa itak že navajen... sploh ne vem kaj se jeziš.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Pa kdo te sili, da vzameš kredit. Bodi priden in varčuj... lahko se pa tudi pri lokalnem mafijozotu oglasiš. On ti bo ziher denar zastonj posodil.

Pol si pa itak že navajen... sploh ne vem kaj se jeziš.

Saj tudi tebi ni treba hoditi k doktorjem, pa plačevati predragega  dodatnega zavarovanja. Lahko vprašaš na FB. Ti bodo zastonj svetovali, ko bo kaj narobe. 😉

P. s. Mogoče si spregledal, ko sem. napisal, da jih "zalagamo" obilno z denarjem. Ne, nimam že deset let nobenega kredita. 😉

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Če rabiš prostor potem vzemi karavana. Še bolje vzemi karavna Mazdo 6., saj veš na mazda forumu si.   Moje nepomembno mnenje: - zunanjost obeh vozil je všečna, osebno mi je ST lepši, predvsem zaradi plastik CX30 - notranjost ima CX30 bistveno lepšo, uglajeno, luksuzno. Sam ne maram teh velikih štrlečih zaslonov kot jo ima ST. Nisem se vozil v ST, ampak za CX30 lahko rečem da je počutje v kabini odlično, materiali so na nivoju. - če hočeš turbo motor potem vzemi ST, če hočeš zanesljiv in uglajen motor vzemi CX30  
    • Fokusa lahko kupim takoj ,sem pozabil,je karavan ,ki se mi dopade😉To vse vem,da je drugi svet..,zato pa pravim,da me glava boli🙈 Je pa Mazda CX30 v notranjosti bolj dodelana,boljši materjali,čeprav ji zamerim,da nemoreš vseh šip odpreti preko daljinca.
    • Jaz imam Focusa karavan 182 bencin s športnim podvozjem.   Seveda pa je ST bolj brutalen stroj, vozi pa se verjetno isto dobro.   Moraš se vprašat kaj bi rad imel, ker Focus ST z 280 konji je totalno drugi svet kot pa cx30. Ford je stroj v pravem pomenu besede. CX30 bo mehkejši na cesti in z dosti manj brutalnosti.   Kakšni so kaj dobavni roki trenutno za Focusa?
    • Ali vaše plastike na CX30 mažete ,da ne zbledijo? Ta teden kupim CX30 ,ali Forda ...,jah ja vem,da sploh nevem kaj bi,sedaj imam že predračun za fokusa ST 😅🙈
    • Alex tanka pod kozolcem. Na uradnih pumpah so itak šalabajzerji 😂
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.